Środa, 17 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!

Data publikacji: 11 maja 2016 r. 22:55
Ostatnia aktualizacja: 04 sierpnia 2016 r. 13:53
Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!
„Cały Szczecin w kwiatach" - jedyny tak lubiony i ceniony zielony konkurs. Wyjątkowy, bo jego uczestnicy są skazani na sukces! Fot. Robert Stachnik  

Przed nami kolejny ciepły dzień, czyli najlepszy czas na aranżowanie kwiatami ogrodów, także tych na wysokościach. Czekamy więc na ich zgłoszenia do „Całego Szczecina w kwiatach". Bo wygląda na to, że tylko właściciele innych form zagospodarowania terenów mieli odwagę stanąć do najbardziej cenionego i lubianego z miejskich konkursów zielonych.

Tylko 4 dni - tyle czasu pozostał zainteresowanym do zgłoszenia swego udziału w 42. edycji „Całego Szczecina w kwiatach”. Dokładnie 15 maja, o północy, zostanie zamknięta lista z nazwiskami osób, których „ogrody marzeń” będą się ubiegały o tytuł najpiękniejszego. Tymczasem w zgłoszeniach dominują inne formy zagospodarowania terenu - zarówno indywidualne, zbiorowe, jak i instytucji.

Apelujemy więc do właścicieli ukwieconych balkonów i niepowtarzalnych ogrodów: przystańcie się wahać, wszak w naszym konkursie jesteście skazani na sukces! Wygracie, bo wasz „ogród marzeń" znajdzie się w gronie najpiękniejszych Szczecina. Zwyciężycie - bo za miłość do zieleni zyskacie uznanie, prestiżowy tytuł, sięgniecie po wyjątkowo w tym roku bogatą pulę nagród, a wśród nich specjalne: publiczności i ogrodnika miasta. Co więcej: zapiszecie swą kartę w historii miasta, jak dotychczasowi uczestnicy „Całego Szczecina w kwiatach".

Niewiele trzeba, aby wziąć udział w tej szlachetnej zielonej rywalizacji. Wystarczy odrobina odwagi i przekazanie swego zgłoszenia do 15 maja: mailem, telefonicznie, osobiście lub na karcie pocztowej przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Można również - co w praktyce „Całego Szczecina w kwiatach" często się zdarza - wskazać innego właściciela zachwycającej „enklawy zieleni". W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy) oraz kategorię. Natomiast na kopercie lub w tytule maila wpisać: „Cały Szczecin w kwiatach".

(an)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA