czwartek, 27 lutego 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2016 > Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!

Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!

Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!
Data publikacji: 2016-05-11 22:55
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-04 13:53
Wywietleń: 2587 132894

Przed nami kolejny ciepły dzień, czyli najlepszy czas na aranżowanie kwiatami ogrodów, także tych na wysokościach. Czekamy więc na ich zgłoszenia do „Całego Szczecina w kwiatach". Bo wygląda na to, że tylko właściciele innych form zagospodarowania terenów mieli odwagę stanąć do najbardziej cenionego i lubianego z miejskich konkursów zielonych.

Tylko 4 dni - tyle czasu pozostał zainteresowanym do zgłoszenia swego udziału w 42. edycji „Całego Szczecina w kwiatach”. Dokładnie 15 maja, o północy, zostanie zamknięta lista z nazwiskami osób, których „ogrody marzeń” będą się ubiegały o tytuł najpiękniejszego. Tymczasem w zgłoszeniach dominują inne formy zagospodarowania terenu - zarówno indywidualne, zbiorowe, jak i instytucji.

Apelujemy więc do właścicieli ukwieconych balkonów i niepowtarzalnych ogrodów: przystańcie się wahać, wszak w naszym konkursie jesteście skazani na sukces! Wygracie, bo wasz „ogród marzeń" znajdzie się w gronie najpiękniejszych Szczecina. Zwyciężycie - bo za miłość do zieleni zyskacie uznanie, prestiżowy tytuł, sięgniecie po wyjątkowo w tym roku bogatą pulę nagród, a wśród nich specjalne: publiczności i ogrodnika miasta. Co więcej: zapiszecie swą kartę w historii miasta, jak dotychczasowi uczestnicy „Całego Szczecina w kwiatach".

Niewiele trzeba, aby wziąć udział w tej szlachetnej zielonej rywalizacji. Wystarczy odrobina odwagi i przekazanie swego zgłoszenia do 15 maja: mailem, telefonicznie, osobiście lub na karcie pocztowej przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Można również - co w praktyce „Całego Szczecina w kwiatach" często się zdarza - wskazać innego właściciela zachwycającej „enklawy zieleni". W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy) oraz kategorię. Natomiast na kopercie lub w tytule maila wpisać: „Cały Szczecin w kwiatach".

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto! Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto! Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto! Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto! Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto! Czekamy na balkony i ogrody. Zgłaszaj - warto!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz decyzję radnych o wydzierżawieniu gruntu kościołowi na osiedlu „Nad Rudzianką”?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie