niedziela, 29 marca 2020.
Strona główna > Opinie > Opinie Czytelników (01.03.2017)

Opinie Czytelników (01.03.2017)

Data publikacji: 2017-03-01 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-01 13:04
Wywietleń: 727 219462

– Odpowiednie grupy na Zachodzie doceniły wielkość programu gospodarczo-społecznego wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Efektem tego jest zaproszenie Polski do grupy G20. Znam założenia programu Morawieckiego, bo sprawy kraju bardzo mnie interesują – jego wielkim plusem jest, że rozwój gospodarczy idzie w parze ze sferą społeczną, troską o rodzinę, co w przyszłości przełoży się na bogacenie się Polaków. Zaproszenie na obrady G20 w Baden-Baden to sukces Polski oraz tej ekipy rządzącej. Szkoda, że mainstreamowe media o tym milczą lub podają zdawkowe informacje.

* * *

– Barbarzyńska wycinka drzew, do której przyczyniła się rządząca partia, może przełożyć się na jej wynik w przyszłych wyborach. Sądzę, że ta sprawa oburzyła tak wielu Polaków, iż Prawo i Sprawiedliwość zostanie „wycięte” przy urnach…

* * *

– Byłam na spotkaniu z posłami Kukiz’15 w szczecińskiej bibliotece i bardzo mi się ono podobało. Ludzi było tak dużo, że miejsc nie starczyło. Posłowie z naszego regionu szczegółowo opowiadali, jak wygląda ich działalność w parlamencie: jak ich praca jest marginalizowana, a oni traktowani po macoszemu. Projekty autorstwa posłów Kukiz’15 najczęściej trafiają do szuflad marszałka Kuchcińskiego. Mnie zaś, choć wcześniej sympatyzowałam z PiS, coraz bardziej podoba się ugrupowanie Pawła Kukiza i jego program.

Poglądy zamieszczone w tej rubryce mogą się rozmijać ze stanowiskiem redakcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie