środa, 21 października 2020.
Strona główna > Na Luzie > Zapytaj Krzycha i dowiedz się, jak Bóg stworzył świat

Zapytaj Krzycha i dowiedz się, jak Bóg stworzył świat

Zapytaj Krzycha i dowiedz się, jak Bóg stworzył świat
Data publikacji: 2020-09-18 23:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-28 11:22
Wywietleń: 3508 475643

Akcja internetowa #ZapytajKrzycha spowodowała, że lider Konfederacji Krzysztof Bosak został zasypany mnóstwem pytań. Dlaczego?

Jak wiadomo, Konfederacja krytykowała nowelizację ustawy o ochronie praw zwierząt zaproponowaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Sejm przyjął ją w piątek. Wprowadza m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych i wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych. Ogranicza także ubój rytualny.

Reakcja Internautów nawiązuje do dyskusji Krzysztofa Bosaka na Twitterze, który w kwestii uboju stwierdził: "1. Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył. 2. Ubój rytualny jest możliwy także z ogłuszeniem zwierzęcia impulsem elektrycznym (zależy od imama i konkretnego certyfikatu). 3. Śmierć zwierzęcia, niezależnie od typu uboju, trwa jak najkrócej także ze wzg. gosp.".

Wypowiedź ta wywołała szybką reakcję Internautów i burzę... pytań. Na wszystkie odpowiedzią jest: "Można. Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył". 

  • Czy można robić herbatę z wody po pierogach?
  • Czy można zakładać LPG do ferrari?
  • Czy można otworzyć parasol w dupie?
  • Panie Krzysztofie, a czy można zjeść dwa kebsy jednego dnia?
  • Czy można brać Apap Noc w dzień?
  • Krzychu, czy można zrobić lód z wody po parówkach? 
  • Krzychu, czy można wiertarką zapłodnić krewetkę?
  •  Czy można tworzyć szczęśliwe związki jednopłciowe?
  •  Krzychu, a można rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?

A wy o co byście zapytali?

(p)

Fot. Dariusz Gorajski

 

Komentarze

Krzychu-Wszechwiedzący
Czyli aborcja też powinna być w pełni dozwolona tylko płód trzeba przedtem ogłuszyć impulsem elektrycznym.
2020-09-28 11:14:27
Rogami go
Codziennie tworzę nowego boga. Czy to znaczy że stworzyłem wszechświat ? Tyko imbecyl wierzy w boga który tworzy wszechświat , a tak naprawdę został wymyślony przez ludzi.
2020-09-24 16:31:10
Jarun
Jakie bzdury? Bosak lider konrwinowskiej gimbazy mówił, że pójdzie na wybory i poprze A. Dudę albo Trzaskowskiego? I poszedł i poparł "Bandę Czworga"..."mniejsze zło". Jest za układem dwubiegunowym PO/PiS = POPiS.
2020-09-21 17:45:18
eufiw
@Jarun - "lider Konfederacji w wyborach prezydenckich poparł POPiS" - Co Ty za głupoty piszesz? Wiedzę czerpiesz wyłączenie z TVN i GW? Pojęcia nie masz o rzeczywistości. Za dużo na kolorowe flagi spoglądasz..
2020-09-21 09:01:55
rerik
Typowa g... burza na poziomie tych co ją stworzyli.
2020-09-20 17:35:40
Jarun
"Dzielny deskopław" w partii "od żłobka do nagrobka"- (to słowa jego kolegi Brauna) pan Bosak -lider Konfederacji w wyborach prezydenckich poparł POPiS. To taka "furtka, gdyby PiS zaproponował mu jakąś synekurę, no i stołek dla żony - wzorem Andruszkiewicza. Wzorem swego guru Korwinna-Mikkiego, Krzycho paple bez sensu. Brakuje jeszcze bredni fiśniętego Korwina, że baby z natury są głupsze i, że na niepełnosprawnych patrzeć nie może. Z gimbazą Korwina nie ma sensu dyskutować, bo to małpiarnia...grupa aparatczyków, partyjniaków "od żłobka do nagrobka" co nie znają ani pracy, ani życia. Dodać jeszcze głoszone nazistowskie i antysemickie hasła i mamy Konfederację.
2020-09-19 22:55:15
A a
A jeśli boga nie ma? jeśli to tylko wytwór ludzkiej wyobraźni? jeśli to nie bóg stworzył człowieka, tylko człowiek stworzył dla swoich potrzeb boga? I o którym bodu mówi p. Krzysiek, bo jest ich wiele tysięcy w wierzeniach ludzkości.
2020-09-19 17:47:06
:)
Jasne, gimbaza zawsze lubiła "mędrców".
2020-09-18 23:57:12
Pytam
Czy to Bóg stworzył tak dziwny świat?
2020-09-18 23:08:18