sobota, 29 lutego 2020.
Strona główna > Na Luzie > Krzysztof Bosak wziął ślub z prawniczką pochodzącą ze Szczecina

Krzysztof Bosak wziął ślub z prawniczką pochodzącą ze Szczecina

Krzysztof Bosak wziął ślub z prawniczką pochodzącą ze Szczecina
Data publikacji: 2020-02-10 20:29
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-14 20:41
Wywietleń: 1206 442208

37-letni Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta RP w majowych wyborach, w weekend wziął ślub. Jego wybranką została pochodząca ze Szczecina Karina Walinowicz, która z wykształcenia jest prawnikiem. 

„Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski” - napisał na Facebooku Krzysztof Bosak. 

W najnowszym sondażu prezydenckim - przeprowadzonym dla "Rzeczpospolitej" przez IBRIS - największym poparciem cieszy się urzędujący prezydent Andrzej Duda (43,7 proc.). Na drugim miejscu z wynikiem 29,2 proc. uplasowała się kandydatka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska.

Najsłabszy wynik w badaniu - z poparciem na poziomie 3,8 procent - uzyskał Krzysztof Bosak. 

(ip)

Fot. Facebook 

Komentarze

gratulacje
Bardzo ładna para. Moje gratulacje, Panie Prezydencie!
2020-02-14 20:37:39
jeszcze raz do Quitrupa
W.Cz. SzCz. itd dlaczego do artykłu o Bosaku i jej ślubnej wp..z (łacina) „ a jak tam w tych sprawach jest u drugiego kandydata kawalera? Kogo bardziej kocha? Koty, czy.... panienki.“? Dlaczego boli cię du(da) o to kto i kogo głaska? Można pod tym artykułem pisać o Bosaku i jego poślubionej, wyrażać swe opinie, a ty dziadygo (jak nazwać takiego typa?) zawsze wstawiasz swoje debilne uwagi niemające nic wspólnego z tematem. Trzy wpisy po twojej durnej odpowiedzi traktują (nawiązują) do tematu, następnie odzywa się kolejny dziadyga @ LGBT. Zawsze wstawiasz „u was biją Murzynów“, jak chcesz to podam przykłady. P.S. W.Cz, SzCz, zamiast w dwóch zdaniach wyjaśnić swe pierdoły o „głaskaniu kota“ wypisujesz epistoły o Rokicie, Olszewskim itp. Prośba do dziadygi; - skoro ci, przez ciebie wymienieni brali śluby „ Na wszelki wypadek“ jak wypisujesz to wyjaśnij za_PO_minalski dziadygo jak to było ze ślubem Donalda Tuska. Czekam!
2020-02-13 00:10:28
LGBT
Jak się żyje w stanie wolnym spytajcie PREZESA WSZYSTKICH PREZESÓW. a młodej parze wszystkiego najlepszego. Szkoda, że prywatne życie celebrują publicznie na stronie FB. Ale taki ekshibicjonizm to ich wybór.
2020-02-12 10:03:25
Lewo Jazdy
Do Pani Małgorzaty J. nikt ci nie mówił co należy napisać gdy ktoś bierze ślub? Podpowiem "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia". Widzę też, że nie wiesz, że należy się wypowiadać jedynie w swoim imieniu. Masz elementarne braki w wychowaniu.
2020-02-12 08:31:03
@Malgorzata J.
posługujesz się klasyczną mową nienawiści i krzywdzącymi stereotypami - znaczna część twojej wypowiedzi sugeruje problemy emocjonalne - podejrzewam że podobnie jak u większości Polek nie udało ci się do końca uporać z kompleksem Elektry (Edypa) co wg Freuda skutkuje upośledzonym, nie do końca wykształconym superego. Obsesyjne zainteresowanie cudzą seksualnością może zostać uznane za formę stalkingu.
2020-02-11 23:45:29
Malgorzata J.
Kobiety biora slub dla awansu spolecznego a nie z milosci - posel to kasa i pozycja spoleczna -to cos by porzucic poprzedniego faceta - z drugiej strony to bzdura, ze sie uwaza, ze zycie bez sexu jest dobre do 36 lat... - to tylko moze wkrecic religia by czlowiek byl nieszczesliwy i wykonywal szkodliwe rozkazy...milosc to bardziej darwinistyczna walka o przetrwanie genow, niz brednie romantyczno - duchowe - stad ten slub to kontrakt finansowo polityczny - ciekawe czy jest tu cos wiecej...;;;czy branie slubu w wieku 36 lat to ma cos wspolnego z katolicyzmem?To bardziej jest dowod ze wymysly religijne sa wyssane z palce --- spójrzmy serio, gdyby nie kasa posla to ten Pan dalej by byl sam i pracowal jako trener... Czy zycie tylko z kasy posla ma cos wspolnego z uzytecznoscia spoleczna tych ludzi? Nie wnosi sie nic poza korzystaniem z kasy publicznej;;;moze jak ludzie sie otrzasna to powstanie kiedys normalna partia dla ludzi aktywnych, a nie przyklejonych do sukienek i gadajacych jak magnetofon sukienkowy - moze sie wreszcie skonczy ten koncert koltunerii
2020-02-11 16:26:36
Quistorp
do W. Sz. godnego czci i miłowania Pana/Pani anonima "do Quitrupa - po..b (S.Neumann w Tczewie) martwi się...." W czasach , gdy jeszcze był Berlin zachodnii Berlin Wschodni, w wyborach na urząd senatora w Berlinie zachodnim, wygrała osoba o orientacji homoseksualnej. Na moje pytanie do znajomych, którzy mieszkali w Berlinie zapytałem; - skąd taki wynik? Odpowiedź padł; - Facet odważny. W zapyziałym pruderyjnie społeczeństwie , nie trudno o zachowania z uprzedzeniami. Zdecydował, o ujawnieniu swojej osobowości. W ten sposób udowodnił wszystkim, że nikt będzie go szantażował, za ukrywanie cech, których bogobojne a pruderyjne społeczeństwo nie akceptuje, będzie na różne sposoby go dyskredytowało. Pamiętamy o niedoszłym "Premierze z Krakowa" z PO (Jan Rokita), którego Niemcy bili w samolocie. Na fakt możliwości powołania go na urząd premiera zawarł szybko ślub. Szybko znalazł dyspozycyjną kandydatkę (i to z potomstwem) Panią Nely. Na wszelki wypadek. Przecież żyjemy w katolickiej Polsce. Podobnie zachował się premier Olszewski. Przed wstąpieniem na urząd premiera Najjaśniejszej zawarł związek ze swoją długoletnią partnerką. Nikomu nic nie ubyło. Za ocenę, zachowań, i wydawanie opinii, swoich obserwacji nikt nikogo nie obrażał "Quiz- Trupami","staruchami" i jeszcze chował się za parawany anonimów. Co do "staruchów"; "gdyby młodość wiedziała, a starość mogła". W.Sz. Anonimie. - wytrzyj nosek, bo wiszą Ci smarki. Najważniejsze jest ZAUFANIE!. Nie tytuły profesorskie, stanowiskowe, czy zawodowe. Najlepszym kanclerzem w powojennej Republice Federalnej Niemiec okazał się "obrzydliwie brzydki staruch" Konrad Adenauer. Urody i wieku Św. Janie Pawle II pod koniec sprawowania posługi na Piotrowym stolcu szanujący się Polacy nigdy się nie wypowiadają w obraźliwy sposób.Z całym szacunkiem. Bardzo miło mi się rozmawiało.
2020-02-11 10:22:16
do Quitrupa
- po..b (S.Neumann w Tczewie) martwi się kogo bardziej kocha "drugi kandydat"..W.Cz i Sz.Cz-e w jednym nie załapał iż w artykule jest tylko o Bosaku i jego ślubnej. Taki prowokator z W.Cz, zawsze pisze łaciną lub nie na temat. Napisz W.Cz, SzCz-e co ma piernik do wiatraka? Leczysz W.Cz, Sz.Cz-e kompleksy, czy boli "szwanc" iż "drugi kawaler" kocha koty lub panienki? Więcej PO_wagi staruchu, robisz się śmieszny!
2020-02-11 00:58:03
trohan
Chyba z Podjuch :-) ta dziewczyna, bo na Niebuszewie, czy Zawadzkiego takich krasawic nie ma.
2020-02-10 22:50:55
mario
Gratulacje, ale prezydentury nie będzie. Proszę się nie czepiać Ordo Iuris.
2020-02-10 22:46:21
Zygmunt K.
Cos na zdjeciach nie widac milosci...Pan pokazuje pogarde na zdjeciu; pewnie nie zostanie prezydentem, no chyba ze w redakcji Nczas...
2020-02-10 22:16:28
Quistorp
Bardzo powoli myśli kandydat na prezydenta. Nim się połapał,że jedynym kawalerem konkurującym z nim w tych wyborach jest Robert Biedroń z zadekretowanym przyjacielem, to musi wzbudzić podejrzenie u całkiem sporej części katolickiego społeczeństwa; a jak tam w tych sprawach jest u drugiego kandydata kawalera? Kogo bardziej kocha? Koty, czy.... panienki.
2020-02-10 22:02:55
Brry
Ordo Iuris i wszystko ciemne