Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Przemysław Czarnek: chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, szczepmy się

Data publikacji: 2021-10-22 17:52
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-22 18:07
Przemysław Czarnek: chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, szczepmy się
Fot. Pixabay.com  
Chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, która była koniecznością, ale wyrządziła wiele szkód. Nie wracajmy do nauki zdalnej, ale żeby do niej nie wracać – szczepmy się – zaapelował w czwartek w Biłgoraju minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Szef MEiN uczestniczył w czwartek w obchodach Dnia Edukacji Narodowej, połączonych z uroczystością oddania do użytku rewitalizowanej hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

- Ja naprawdę chcę, żeby nie stało się to, co stało się przy drugiej i trzeciej fali, czyli przejście na naukę zdalną - powiedział Czarnek.

Jak dodał, choć nauka zdalna była koniecznością, to wyrządziła wiele szkód. - To była przykra konieczność, ale wyrządziła wiele szkód, z którymi się teraz borykamy – to są szkody w wiedzy naszych uczniów, która jest na niższym poziomie niż byłaby normalnie, gdyby nauka była stacjonarna - powiedział Czarnek.

Jego zdaniem nauka online wyrządziła też szkody w kondycji fizycznej i psychicznej uczniów.

- Nie wracajmy do nauki zdalnej. Ale, żeby do niej nie wracać – szczepmy się. I przestrzegajmy zasad sanitarnych - zaapelował szef MEiN.

(PAP)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do Kk
2021-10-27 12:05:31
Jesteś tak dobrze poinformowany, że wiesz które grupy zawodowe chorowały, a które nie? Ciekawe skąd. Codziennie sprawdzasz obecność, czy jak?
krótko
2021-10-25 11:10:05
Czarnek Wy*********
Kk
2021-10-22 21:49:04
Wszędzie ściema aby tylko szczepi się oni nie długo wymyślą że trzeba się szczepić ze wyjść na zewnątrz a jakoś całą każda fale motorniczowie i kierowcy jeździli i jakoś nikt w firmach tych nie zmarł a mieli kontakt z tysiącem osób więc coś ta pandemia to jakaś dziwna jest nie których grup zawodowych nie tyka takich jak sprzedawcy w sklepach tylko niewinnych ludzi oj dziwna odporność tych osob

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA