Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zbrodnia namiętności. Seks z podduszaniem i „bańka strachu”

Data publikacji: 12 kwietnia 2024 r. 09:04
Ostatnia aktualizacja: 12 kwietnia 2024 r. 09:47
Zbrodnia namiętności. Seks z podduszaniem i „bańka strachu”
Czy do śmierci kobiety doprowadziła niebezpieczna aktywność erotyczna, która zakończyła się śmiercią, czy też zmarła na skutek negatywnego oddziaływania koktajlu leków z alkoholem? Odpowiedzi na to pytanie szuka szczeciński sąd, co będzie miało kluczowe znaczenie dla wymiaru kary oskarżonego o popełnienie zbrodni Mykhailo M. Fot. archiwum  

Jednego feralnego dnia: poznali się, pili, uprawiali seks. Ryzykowny, bo z podduszaniem. Ona wcześniej przyjęła garść leków, w tym nasercowe oraz silne antydepresanty. Jeden z nich pozbawiał ją zahamowań, drugi w połączeniu z alkoholem mógł doprowadzić do śpiączki, a nawet śmierci. On o tym nie miał pojęcia. Teraz przed szczecińskim Sądem Okręgowym toczy się jego proces: został oskarżony o popełnienie zbrodni.

Do zdarzenia, którego tragiczny skutek zdecydował o postawieniu Mykhailo M. w stan oskarżenia, doszło przed blisko dwoma laty (15 czerwca 2022 r.). On pracował w Międzyzdrojach, gdzie ona - Anna - przyjechała wraz z koleżanką i dwojgiem jej dzieci. Spotkali się w miejscowej knajpce, skąd przenieśli na kilka nocnych godzin na plażę. Nad ranem, do już wypitych drinków, dokupili jeszcze litr „żubrówki" i poszli do apartamentu wynajmowanego przez przyjaciółki.

Anna już wówczas słaniała się na nogach - kamera uchwyciła, że była podtrzymywana przez oboje współbiesiadników. Gdy jej przyjaciółka poszła do pokoju dzieci, ona została z Mykhailo M. On twierdzi, że zgodziła się na seks z

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 75% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 12-04-2024

 

Arleta Nalewajko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ciekawe
2024-04-12 14:13:02
"Jednego feralnego dnia: poznali się, pili, uprawiali seks. Ryzykowny, bo z podduszaniem. " Ciekawe dlaczego nic nie mówi się o epidemii HIV wśród osób pochodzących z krajów na wschodzie, wg WHO w Rosji i na Ukrainie dynamika wzrostu zakażeń HIV jest jedną z największych w świecie. Nie rozumiem jak można tak ryzykować własnym zdrowiem i życiem (nie oceniam "prowadzenia się" bo to nie mój cyrk i nie moje małpy). Jak można nie znając kogoś uprawiać ryzykowny seks?
czytam
2024-04-12 13:14:22
"Jakie życie -taka śmierć" ?
Wymiar sprawiedliwoś
2024-04-12 11:27:15
"......Odpowiedzi na to pytanie szuka szczeciński sąd".. Ta jasne!! Jak słyszę, że sąd rozpatruje sprawę to nóż w kieszeni mi się otwiera. Sędziowie, nic nie wiedząca banda udająca twarde głowy. Panowie życia i śmierci. Pozostawienie zupełnie bez nadzoru. Wyroki z czapki. Powinna być powołana ława przysięgłych a nie jedna nic nie wiedząca i zblazowana życiem sędzia wydaje wyrok i decyduje o twoim być albo nie być. Uczestniczę w tych spektaklach nazywanych rozprawami i niedobrze mi się robi.
[*]
2024-04-12 09:37:25
Za swój rozwiązły charakter zapłaciła najwyższą cenę - może chociaż to będzie jakaś przestroga dla innych pań luźnych obyczajów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA