Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Burza wokół marszałka Grodzkiego (akt. 1)

Data publikacji: 2020-01-07 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-09 15:07
Burza wokół marszałka Grodzkiego
 

Trwa polityczna burza wokół Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu, członka szczecińskiej Platformy Obywatelskiej i znanego lekarza zajmującego się przeszczepami płuc. Publiczne media zamieszczają relacje, z których ma wynikać, że marszałek brał przed laty łapówki. Polityk zaprzecza i prezentuje własne nagrania, aby przekonać, iż padł ofiarą politycznej nagonki.

Wszystko zaczęło się od wpisu Agnieszki Popieli z Uniwersytetu Szczecińskiego. Gdy pojawiła się informacja, że Grodzki zostanie marszałkiem opozycyjnej wobec rządu wyższej izby parlamentu, napisała na profilu na Facebooku tak: "Masakra. Pan profesor Grodzki kandydatem na marszałka Senatu. Jak moja Mama umierała, to trzeba było dać 500 dolarów za operację. Podobno na czasopisma medyczne. Faktury ani rachunku nie dostałam. Nigdy tego nie zapomnę”. Potem złagodziła wymowę tego wpisu, ale jej stanowisko na Twitterze z 25 grudnia ub. roku brzmi tak: "Nie wycofałam się, jak sugerują niektóre media i blogerzy. Złożyłam zeznania do służb państwowych".

US skierował sprawę prof. Popieli do rzecznika dyscyplinarnego a marszałek jej wypowiedziom kategorycznie zaprzeczył. W rozmowie z Wirtualną Polską mówił, że wpłaty na działającą poza szpitalem fundację na rzecz transplantologii są absolutnie dobrowolne.

Sprawa ma swoje ciągi dalsze. Radio Szczecin zaczęło publikować relacje ludzi (nie występujących pod nazwiskiem), którzy twierdzą, że wręczali Grodzkiemu pieniądze za opiekę w szpitalu Szczecin - Zdunowo.

Marszałek odpowiedział we wtorek konferencją prasową. Puścił na niej nagranie z relacją pacjenta, który mówi, że zaproponowano mu 5 tysięcy złotych za to, żeby oskarżył Grodzkiego o wzięcie łapówki. Marszałek powiedział, że jest jeszcze dwoje takich pacjentów, jednak chcą zachować anonimowość, ponieważ grożono im, że ich firmy będą miały kłopoty, jeśli opowiedzą się po stronie Grodzkiego. Szczeciński polityk wezwał Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego "do pomocy w wyjaśnieniu: kto za tym stoi i jakie są motywy tych działań".

Wedle TVP Info Tadeusz Staszczyk, pacjent, na którego słowa powołuje się marszałek, to były funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa w Szczecinie.

(as)

***

Wcześniejsza informacja

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zawiadomi ABW w związku z sytuacją, jaka przydarzyła się jego byłemu pacjentowi. Nieznany mężczyzna, kilka dni temu, próbował mu wręczyć łapówkę - 5 tysięcy złotych w zamian za oskarżenie marszałka o korupcję - informuje Radio ZET.

Do mieszkania Tadeusza Staszczyka, pacjenta, którego leczył Tomasz Grodzki, miał przyjść mężczyzna podający się za pracownika szpitala. Po krótkiej rozmowie miał zaproponować starszemu mężczyźnie 5 tysięcy złotych w zamian za oskarżenie marszałka. Mężczyzna chciał, by Tadeusz Staszczyk napisał oświadczenie, w którym przyzna, że w 2012 roku Tomasz Grodzki za przeprowadzenie operacji zażądał od niego pieniędzy.

Tadeusz Staszczyk nie przyjął łapówki i o zaistniałej sytuacji poinformował przedstawicieli Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie - Zdunowie i Tomasza Grodzkiego. Marszałek Senatu zapowiedział, że o tej sytuacji zawiadomi Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. We wtorek zawiadomienie ma trafić do policji.

(ip)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

teść pasierba do @ Jarun
2020-01-09 15:00:20
"Chciwość gubi frajerów" - Zgadza się, jeszcze na dodatek ten świadek, który opowiadał iż walczył w Powstaniu Warszawskim.... Kto doradza marszałkowi? Leszek Jażdżewski „(…) +przeciw każdemu+ można robić propagandę, ale nie przeciw każdemu skutecznie. Nie widziałem oskarżeń o korupcję Kidawy Błońskiej, Trzaskowskiego czy Schetyny, choć tyle lat
Gawel
2020-01-09 11:23:30
Cos smierdzi w tym szpitalu ale smrod ciagnie za Panem Marszalkiem bo prokuratura ma nazwiska tych bezimiennych osob ciekawe jak wypadnie konfrontacja
Jarun
2020-01-09 10:43:12
Gadatliwą mamy dzieciarnię, co widać po komentarzach. Nic nie mają do powiedzenia internetowe nieroby, bez pomysłu na życie, żadnych faktów, więc z nudów smędzą, wymądrzają się, aż im kaszka manna ulewa się z tych głupiutkich pyszczków. A karier Grodzkiego runęła. "Chciwość gubi frajerów"- jak mawiał jeden recydywista.
To dziki kraj
2020-01-09 06:59:33
Zwolennicy pisu maja dziwne podejscie do moralnosci...Obiecuja "korumpujacym" anonimowosc i bezpieczenstwo- a nawet szacunek,a gosciowi- pacjentowi , ktory nie dal sie skorumpowac zafundowali " jesien sredniowiecza".I nie chodzi mi konkretnie o sprawe pana Grodzkiego- a o przekaz.
Czujecie swąd?
2020-01-08 22:36:42
To radiu Szczecin dupa się pali.
Burza
2020-01-08 21:49:35
Fejkowe orędzie dzisiaj w było w kropkę.No i cóż znowu nietrafione informacje z niewiarygodnych źródeł poszły w eter że sądażownia nie istnieje a przecież nikt nie czyta takich sądaży.Światowcy z prawdziwych a nie budyniowych mediów uchodzą za dobrze poinformowanych. W listopadzie prognozowali że POlewa czekoladowa postawi na skrzyżowanie Petruwskiego z Kijowiskozą.Burza myślała że głupstwa piszą bo takiej chybrydy stworzyć nie można i tylko tak mówią,burza w szklance wody była i tyle widziała,trzeba światowców słuchać i łóżko samemu pościelić.Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz
Kantor
2020-01-08 21:19:06
Proponuję w tej sprawie zwołać na poczekalni w Zdunowie okrągły stół.Oprócz pana z UB i innych anonimowych zgłaszających także zapraszamy komisję wenecką.Okrągły stół można wypożyczyć od komuchów pewnie mają tę relikwię III RP w piwnicy na Czerskiej.Jeśli komisji weneckiej by nie było ani nikogo z Brukseli to można zaprosić kogoś z komisji rewizyjnej związku mieszkańców Podejuch oraz uniwersytetu V wieku p.n.e. To nada adekwatny wymiar tej sprawie a na koniec na bal maskowy przecież jest karnawał.
do @ Odliczający czas ...PIS-ego upadku
2020-01-08 21:10:34
"Niech mi prokuratura wytłumaczy po co jej są dane pacjentów o...." PO_kręciło po..a (Neumann) ? Prokuratura ma tobie tłumaczyć? Tobie to może wytłumaczyć były UB-ek iż "przyszedł do niego....", ten co na "ślubną" ka_PO_wał.
Monika
2020-01-08 21:10:26
W końcu zaczyna docierać do betonu że sprawę trzeba wyjaśnić dla dobra wszystkich.
Brukselka
2020-01-08 20:56:56
Nie wyszła ta wizyta najlepiej widać że rozmawiali z samozwańczym Wielkim Konsultatorem procedury legislacyjnej o tym czy sędzia ma prawo lecieć z kulki z przepisami prawa po swojemu czy stosować prawo pod rygorem odpowiedzialności dyscyplinarnej.W dodatku dzisiaj Sąd Najwyższy w 7 osobowym składzie orzekł że powołanie na sędziego przez Prezydenta zamyka sprawę. I biedny Napoleon został wystawiony do wiatru.Mina komisarz UE wyraźnie świadczyła że to spotkanie na siłę i lepiej żeby już wrócił do siebie do hotelu ścielić łóżko samemu a nie tu zawracał gitarę kiedy zaraz może świat się podpalić
Wielgowo
2020-01-08 20:52:19
Nareszcie nie ma świętych krów.Po prostu trzeba sprawdzić czy ten kto mówi w prokuraturze mówi prawdę i tego UBeka też trzeba przesłuchać uprzedzając o fałszywych zeznaniach.
odliczając czas trzeciej osoby w państwie
2020-01-08 20:49:56
Jak to się nagle zmartwili się że można przeglądać dokumentacje i porównywać fakty a nawet wpłaty na fundacje może także inne informacje.Po co ten krzyk że takie normalne działania wykonują uprawnione organa.Co chcecie zakrzyczeć?To jest po prostu normalność i demokracja.Odliczamy czas alternatywnego ośrodka napoleonizacji
Odliczający czas ...PIS-ego upadku
2020-01-08 20:26:41
Niech mi prokuratura wytłumaczy po co jej są dane pacjentów operowanych przed 28 laty. Łapówka jako przestępstwo przedawnia się po 15 latach wygląda więc na typowe , a nuż coś się znajdzie i można będzie kogoś zastraszyć lub przekupić.
do @ Wawrzek
2020-01-08 20:24:13
- biedna ponieważ zrobili "nocną zmianę" i Pawlak dostał wytrzeszcz oczu oraz fuchę. Bez dekomunizacji i ze strzemboszowym samoczyszczeniem ten syf się ciągnie i długo jeszcze ciągnął będzie.... Najlepsze jaja to "uczciwy człowiek" jako świadek iż marszałek nie bierał. Po dekomunizacji nawet Grodzki nie wyciągał by takich świadków.
@developer dwóch wież
2020-01-08 20:21:39
Naucz się najpierw polskiego, a później komentuj na polskim portalu.
Radio Erewań znów nadaje z Niedziałkowskiego
2020-01-08 15:18:27
Nie przypuszczałem, że Radio Erewań znowu się pojawi, tym razem w Szczecinie. Stało to się możliwe dzięki geniuszowi dziennikarstwa szczecińskiego, T.Duklanowskiemu. Tyle lat się chłopina marnował i nic, aż tu red. Szymańczyk wziął go pod swoje inspirujące i przychylne skrzydła. Radio Szczecin jest już słynne na całą Polskę, cytowane in extenso w mediach rządowych.
Wawrzek
2020-01-08 13:06:38
W środowisku PO-PSL-SLD to norma więc ONI nie uznają tego "grzechu" ba ONI przecież ustalili kiedyś 20% "kesz" od każdego kontraktu i tak brali i chyba nadal biorą. Biedna ta nasza Polska z tak moralnymi politycznymi kadrami.
@@@Q
2020-01-08 12:10:47
Dlaczego niedobry? Chciałeś z imienia i na nazwiska, no to masz. Chciałbyś dowód na łapówkę, faktura może być? :)))
z Foto wziete
2020-01-08 11:54:03
I rozkladanie rak w "Zbawicielskim stylu"... za wiele Nie PO-moze ??
życie
2020-01-08 11:43:45
Brawo rodzina Duklanowskich. Jestem z was dumny że wychowaliście takiego redaktora. Wszystko dla PiS wytropi ten redaktor śledczy. nawet nr akt z IPN podaje. Fantastyczny dziennikarz, bezstronny, obiektywny jak TVP i PR, aż abonament chce się płacić. Zdrowia mu życzyć trzeba bo chorego, wg jego teorii to tylko dr Michał Jach lub Karczewski będzie mógł wyleczyć.
XYZ
2020-01-08 11:27:25
Duklanowski nieźle się wylansował działając zgodnie z linią partii. Te budzące grozę anonimowe wypowiedzi ze zmienionymi głosami... Chociaż lepiej by brzmiało gdyby Duklanowski też miał zmieniony głos. .. Lepsze niż kabaret. Nieźle też się ubawiłem tą wymyśloną historyjką o Duklanowskim i kozie. Ale wracając do tematu. Czekam na rozmowę Duklanowskiego w TVP1, TVP 3, TVPinfo z jedyną nie anonimową prof. Popielą. To powinien być jego dziennikarski obowiązek - dotarcia do świadka i przedstawienie publiczne wywiadu. A może w TVP zostanie pokazany wywiad z rzecznikiem prokuratury z wyjaśnieniem czy prokuratura otrzymała jakieś oficjalne zgłoszenie od znalezionych przez Duklanowskiego "anonimów"? Czy podjęła jakieś działanie w sprawie? A sprawa oczekiwania ze strony PIS-u dymisji ze strony Marszałka. Od Banasia PIS też oczekiwało ... i się nie doczekało.
siekierka
2020-01-08 10:35:23
Pycha poprzedza upadek, panie profesorze Grodzki. A Pańska "mania grandioza" stała się już przysłowiowa. Człowiek chciwy i pyszny nie może być uczciwy. A Pan jest i chciwy i pyszałkowaty.
Pablo E.
2020-01-08 10:26:16
Teraz już nie przyjmują w szpitalach, tylko w prywatnych gabinetach (tak jest bezpieczniej) oczywiście operację robią w szpitalach "wynajmując sale operacyjną od szpitala" Co o tym myślicie? Może tak być?
@@Q
2020-01-08 07:40:24
To akurat nie jest dobry przykład. Widać ile warte są jej pomówienia bez dowodów. A te wszystkie Romualdy sprzed denominacji? Niech pokażą swoje pełne oblicze, wtedy można dyskutować
do: Jazon
2020-01-08 06:55:31
Przypisując swoje upodobania innym nie pozbędziesz się ich :(
To samo
2020-01-08 06:22:30
...Wszyscy Naiwni! Sami wiecie jak jest - nie rżnijcie Jaguara ha ha -popytajcie w Waszych Rodzinach! Łykał jak ryba powietrze!
Olaboga
2020-01-08 00:39:54
Poleciał powiedzieć do Szpitala? a zgodnie z prawem powinien natychmiast zgłosić fakt przestępstwa Policji albo Prokuraturze co to za agent ten UBek?, oj niedobrze praworządny wzięty Mecenas od pana Marszałka chyba też go oskarży.
developer dwóch wież
2020-01-08 00:19:01
mały dyktatorek z Nowogrodzkiej dał rozkaz: g...o mnie obchodzi jak to zrobicie, ale senat ma być nasz. I pis zwisa, kto jest marszałkiem. Może to być nawet małpa, byleby była ICH. Z banasiem
@Q
2020-01-08 00:13:40
Mówisz i masz: Profesor Agnieszka Popiela.
papuga Donalda
2020-01-07 23:53:09
Leszek Jażdżewski PO_wiada; „(…) +przeciw każdemu+ można robić propagandę, ale nie przeciw każdemu skutecznie. Nie widziałem oskarżeń o korupcję Kidawy Błońskiej, Trzaskowskiego czy Schetyny, choć tyle lat spędził w biznesie, ani Tuska, choć PiS się go boi jak diabła wcielonego.”......Marszałek to nie wyżej wymienieni, on ścieli sam łóżko!
mur za Grodzkim,
2020-01-07 23:44:16
a UB-atel z "aj_PO_dem".https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/72325
Q
2020-01-07 23:33:33
Zakładając, że Pan który stanął w obronie Profesora jest UBkiem, to jednak nie bal się podpisać z imienia i nazwiska. Pokażcie tych rzekomych wręczających 25 lat temu z imienia i nazwiska tak aby można było ich także zweryfikować czy nie z UB. Szczególnie ten co wręczył 400 zł przed dominacją :))) Skoro są tacy święci i prawowici to ujawnijcie ich personalia! W przeciwnym razie wychodzi na to że UBek jest wiarygodny niż jakaś anonimowa patola
Szczecin murem za Grodzkim
2020-01-07 23:18:09
A psy ze ściany wschodniej mogą sobie poszczekać
Ano
2020-01-07 23:11:27
Czy są jakieś dowody, że taka sytuacja miała miejsce? Są świadkowie poza tą jedną osobą? Słowo jednej osoby to za mało, może był gdzieś monitoring. To trochę dziwne. Ktoś przyszedł, coś powiedział i nie wiadomo kto i jak wygląda ...i ze szpitala? Obiektywnie w sądzie słabo by te dowody wyglądały.
PiS=UB
2020-01-07 23:08:39
Ktoś jeszcze ma wątpliwości że PiS działa jak UB
Ehh
2020-01-07 23:02:44
Stalinowskie metody PiS. Zapłacić komuś by fałszywie pomawiał
Zołza
2020-01-07 22:56:34
Jak chcieli PiSdzielce Grodzkiego przekupić i zrobić ministrem zdrowia, to był kryształ.Jak został marszałkiem, to złodziej i łapownik. Łapówy sprzed 20 lat, tylko przepis w obie strony działa.
kibic
2020-01-07 21:07:52
niech ktoś mi wskaże lekarza,który w epoce komunizmu i postkomunizmu w latach 90tych nie brał łapówek??? palma mu odbiła to wyciągają tzw.trupy z szafy.samo życie.
Dla mnie jest oczywiste
2020-01-07 21:02:38
Albo esbek kłamie mszcząc się np. za odebraną wysoką emeryturę. Przy donoszeniu na własną żonę takie kłamstewko jest dla niego jak splunięcie. Albo kodziarze do niego - swojego człowieka, kogoś podesłali.
Paweł
2020-01-07 20:55:45
Taką metodą każdego lekarza można oskarżyć o branie łapówek, to zawód zwiększonego ryzyka. Niech zarabiają jak najwięcej , niech wizyta kosztuje 1tyś zł to nikt ich nie będzie posądzał.
Janek bury
2020-01-07 20:28:32
Pan Grodzki ma parcie na szklo iuwielbia pouczać w orędziach.Lepiej milczeć i sprawiać wrazenie idioty niż odezwac się,rozwiewajac wszelka watpliwosc.
ciemna masa
2020-01-07 20:17:07
do tej pory bylem zdegustoany powiedzeniem ciemna masa kupi ale teraz widac to w tych komentarzach jak ludzie lykaja glodne kawalki i jak szybko. UBek nagle przypomnial sobie ze ktos proponowal jemu oczernianie pofesora i chcial za to dac 5tys. Nie wierze ze nie wzialby ale widac ze to wszystko nagle teraz jak wielu ludzi dobrze wie jak jest z tymi profesorami lekarzami ze chetnie biora choc nie zawsze mowia o tym wprost. Tu PiS ma ulatwione zadanie aby dowiesc ze gosc bral koperty(wielu lekarzy to robi jak im sie wciska i to jest niestety wina ludzi) a sam UBek i to co powiedzial jest niezbyt wiarygodny. Moze wzial 5tys ale od tego ktory go nagral pomawiajac nieznajomego ktory namawial go do oczeniania lekarza i podal dalej do profesora. Ludzie przestancie dawac koperty a nie bedzie problemu.
@ uwaga...
2020-01-07 20:12:20
:)- dziekuje za zwrocenie uwagi.Zapamietam pisownie;)
Jaki marszałek
2020-01-07 20:00:52
taki obrońca i świadkowie mający uwiarygodnić kryształowość marszałka... PiS już się przejechał na kryształowym Banasiu - rozumiem że totalnej dekompozycji to nie grozi ba ma po swojej stronie para-związki zawodowe sędziów.
ccc
2020-01-07 19:58:10
tak a propos tylko świnia nie bierze bo nie ma kieszeni ale dlaczego teraz gęby się otwierają? wiadomo, wiadomo też że niejaki Zbigniew Z nie reaguje na podobne skargi gdy składają OBYWATELE na bieżąco, wniosek minister do dymisji bo wybiórczość to kredo każdego urzędnika!
Czyli co?
2020-01-07 19:56:37
Byly ubek nie ma prawa glosu w kwestiach moralnych?
Niebojmysiediagnozy
2020-01-07 19:42:39
Przecietny Polak to wariat.Dziwi sie,ze lekarz leczy wszystkich- bez wzgledu na przekonania polityczne.
były wyborca PIS
2020-01-07 19:32:48
Skowyt szczujni. Wiedzą, że niebawem będą kible na Głównym szorować. Ciekawi mnie gdzie jest centrum dowodzenia tymi "paskami", tak fizycznie. Ale będzie zabawa, jak kiedyś pogonią Kurskiego i świat ujrzy całą metodologię tego śmiesznego reżimu PIS wstającego z kolan:))
@Uwaga- grzezawisko!
2020-01-07 19:28:36
"Wzmorzony"? Dajesz dowód na to, że przeciwnicy PiS-u to analfabeci.
@TVP Info informuje
2020-01-07 18:24:06
"Wedle TVP Info" to sobie autor artykułu napisał, bo nie chciało mu się sprawdzić. Tymczasem były ubek sam podał swój PESEL i zgadza się z danymi w katalogu IPN. Tu jest o tym Staszczyku: katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/72325
@Krystyna Janina
2020-01-07 18:19:19
Ktoś już wcześniej podał link: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/72325 Tam jest przebieg służby UB-eka. Jak się okazuje, raportował nawet na swoją żonę.
PiSzcząca bida
2020-01-07 17:55:19
@ Pamiętam / Jaki czerwony, jaka wineta? Przeczytaj sobie wszystkie komentarze pod artykułem, a potem się wypowiadaj. Tu więcej pisiorów pisze (za pieniądze zapewne) niż zwolenników opozycji.
Uwaga- grzezawisko!
2020-01-07 17:50:10
Wzmorzony ruch wyznawcow pisu.Albo prywata matecko- jacynowa,albo brak powtorek z " sylwestra marzen" w tvp.
czytam
2020-01-07 17:45:10
ile wstydu , problemów jeszcze ,przysporzy Polsce PO ?
@Wyborca
2020-01-07 17:43:38
Rozsądny ? Może i tak , ale lepiej uczciwy / "ruch polit. "/ , jeśli taki w politycznym szambie istnieje . A kłopot z byłym lekarzem G. jest taki ,że zachowuje się jak ten arystokrata , który paktował nad podziałem Polski .
POszust
2020-01-07 17:40:44
do ubeka przychodzi nieznany mężczyzna z kopertą.Jak ubek nie przedstAWI dowodów to powinien odpowiadać karnie.wstyd mi za marszałka który współpracuje z sbekami ale czego mozna się spodziewać po PO
Walentyna
2020-01-07 17:36:32
Trzeba sobie umieć dobrać dobrą papugę albo najlepiej trzy papugi
TVP Info informuje
2020-01-07 17:36:02
"Pacjent, na którego słowa powołuje się marszałek, to były funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa w Szczecinie" - wedle TVP Info. No i wszystko jasne.
Wyborca
2020-01-07 17:33:57
Same kłopoty z marszałkiem mamy,Leszek Jażdżewski z Liberte uprzedzał że nadciąga katastrofa wizerunkowa ale że sami na głowę ściągamy katastrofę na Koalicję z takim hukiem przedstawiając jakiegoś z SB? Wczoraj był Władysław Kosiniak-Kamysz w Szczecinie chyba pozostaje przerzucić się na jakiś bardziej rozsądny ruch polityczny
świadek koronny
2020-01-07 17:27:03
Czy to przypadek?Świadek koronny okazał się kadrowym funkcjonariuszem UB.Takie niedopatrzenie z tym sprawdzeniem świadka na pałę
odnośnie ub,sb
2020-01-07 17:12:27
Ktoś może im wierzyć ?
Krystyna Janina
2020-01-07 16:59:11
Czy to prawda że tzw.świadectwo moralności daje prof.Tomaszowi Grodzkiemu stalinowski funkcjonariusz UB? Grubymi nićmi to szyte,że do domu UB-eka przychodzi facet z teczką i daje 5000 zł. Niech poda daty i sprawdzić monitoring. Skąd w otoczeniu profesora marszałka stalinowcy z UB?Dla mnie to niepojęte.Jak można sprawdzić czy to rzeczywiście z UB?
itd
2020-01-07 16:54:08
Pokaz lekarzu co masz w garażu....
JJ
2020-01-07 16:49:18
Byl juz taki jeden .... prezydent Warszawy Kocmiel zwany koperta ... UBek poswiadcza, a mecenas Dubois wciaz nie moze zapanowac nad rozbieganiem galek ocznych. Co za mizeria ta polska polityka ...
Brawo redaktor Duklanowski!
2020-01-07 16:40:47
Jedyny w Szczecinie dziennikarz śledczy z prawdziwego zdarzenia. Reszta zblatowana z właścicielami III RP, a niektórzy nawet mają na koncie współpracę z SB.
Pamiętam
2020-01-07 16:38:13
jak stałem po Kurier po szkole , pracy do kiosku Ruchu w długiej kolejce . Może wtedy za komuny Kurier był ... potrzebny w Szczecinie . Teraz- sądząc po wpisach tez jest potrzebny - starym komuchom i ich dzieciom z Po ! Czerwony jak wineta !
do @ ale świadek :)))
2020-01-07 16:24:08
- sprawdź wydziały, w których UB-atel wydajnie pracował. Mój stryjek też był w PW, w PRL-u jego kariera skończyła się na "dróżniku kolejowym".... PO_może marszałkowi pułkownik Maz... ten od "były jakieś.." ?
ale świadek :)))
2020-01-07 16:11:54
https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/72325
do @ Vera
2020-01-07 16:09:30
"Okazuje się że PiS stosuje UBeckie metody. Dobrze że ta sprawa ujrzała światło dzienne."...... Dziwne iż prof. Grodzki znalazł UB-watela, który PO_świadczył niewinność... Jutro zjawei się pułkownik Mazguła, który PO_twierdzi także to PO_twierdzenie....Jaja, jaja do kwadratu... Dla mnie prof. się skończył gdy zobaczyłem na jego przysiędze w Senacie rozsczapierzone paluchy i słowa odbiliśmy Senat!...Zgnoił się dogłąbnie w czasie "nies_PO_dziewanej wizyty" w hotelu sejmowym.... Wiem iż "pisdzielcy" będą grillować marszałka bez końca, ale ten "prący na szkło" sam sobie zasłużył... Oczekiwałem iż po wyborze na marszałka Senatu stonuje ten bajzel w polskiej polityce....PO_jawił się kolejny "Kijek-Mateuszek".
Sprawiedliwy
2020-01-07 15:34:01
@ ciekawe ... Istnieje w prawie tajemnica dziennikarska która nie obowiązuje Marszałka Senatu ale o RODO Dubois jako wybitny -ponoć prawnik - obaj nie wspominają bo mają zgodę świadka UB-SB; swoją drogą z mało jeszcze obciętą emeryturą skoro pogardził taką kwotą ... ;) Przeszkolony w inwigilacji powinien wiedzieć jak się zachować a nie dzwonić do Szpitala w celu uzyskania nr. telefonu do 3-go w Państwie ; Tadziu , szkolenia PRL-u czyżby były nieskuteczne ?
cdn
2020-01-07 15:28:53
Ten ubek chyba ma obnizona przez pis emeryture i zezna co totalni kaza.Niejaki Rozenek prawa reka Urbana wybrany na posla lewizny jezdzil po całej Polsce na spotkania z tym podłym towarzystwem i obiecywal przywrócenie wysokich swiadcze.Mecenasem Grodzkiego jest niejaki Dubois drugi obok konia Giertycha dyżurny obronca platfusow.Sa oni ''b.skuteczni''majac układy wśród nadzwyczajnej kasty.
/@^@/
2020-01-07 15:24:25
Jeden marny dziennikarzyna PR usiłuje nieudolnie zaistnieć w mediach,lub dostać pracę w reżimowej TV.Ot cała historyja.Brudna parszywa młócka polityczna w którą angażują się tacy jak ten niedowartościowany,niedoceniany lokalny dziennikarzyna.Oczywiście-sam z własnej woli tego nie czyni,jak marionetka,jak zombi uczestniczy tylko "w spektaklu" Dodajmy żałosnym,słabym.Takim właśnie na miarę objazdowego pisowskiego cyrku.
sceptyk
2020-01-07 15:18:02
PiS przesrała w zachpomie wybory do senatu na własne życzenie. Nawet sympatycy nie mogli się przemóc, by zagłosować na nominowanych kandydatów tej partii. Teraz mają kłopoty z Tomaszem Kopertfieldem.
vera
2020-01-07 14:59:38
Grodzki chce chyba prześcignąć Rysia Petru w śmieszności i trzeba mu przyznać ze dobrze mu idzie!
Olek
2020-01-07 14:57:33
Czy Grodzki wręczył UB-ekowi 5 tyś. zł. za złożenie fałszywego oświadczenia?
Do Jazano
2020-01-07 14:45:51
Koza mu gust i tego by nie zrobiła z tym żenującym facetem z tych duklanowskich
SromotnikBezwstydny
2020-01-07 14:44:37
"...Szczeciński polityk wezwał Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego "do pomocy w wyjaśnieniu: kto za tym stoi i jakie są motywy tych działań". A kto za tym stoi-cały kaczyzm i ich klakierzy!!! To jest powtórka z Bierutowskiej PRLki!!! Uczeń podstawówki czy ogólniaka mógł na kartce papieru nabazgrać donos na swego nauczyciela i nauczyciela już brali na komendanturę UB. Bezpieka miała swoich prokuratorów oni szybciutko tworzyli sążnisty "akt" oskarżenia i ich "sędziowie" skazywali setki i tysiące niewinnych ludzi...Identyczne "państwo" tworzą głąby z Nowogrodzkiej!!!
hehehe
2020-01-07 14:40:08
To przypomina ustawkę z urodzinami Hitlera! Mamy następną WafelGate!
Uzupełnienie - samozaoranie 2
2020-01-07 14:24:59
"Świadek" Grodzkiego był funkcjonariuszem UB i SB.
Vera
2020-01-07 14:23:07
Okazuje się że PiS stosuje UBeckie metody. Dobrze że ta sprawa ujrzała światło dzienne.
Samozaoranie
2020-01-07 14:19:16
Najlepsze, że tym "pacjentem" jest były funkcjonariusz UB. Przypadek? Nie sądzę. Można było się spodziewać, że prędzej czy później Grodzki i jego środowisko znajdą takiego "świadka".
Haha
2020-01-07 14:14:51
No to mamy absolutną kompromitację PiSu. Kupowanie fałszywych zeznań to sięgnięcie dna przez reżim rządzący
PiSdzielcza PRLka....
2020-01-07 14:14:01
Kaczysci - wychowankowie PRlowskich służb , umieją tylko rzycać na uczciwych ludzi błotem... tak długo aż jakaś drobinka się przylepi do obcasa... Wówczas robią jewrejski rejwach jak na arabskim jarmarku i cieszą się,a kwaczą, kokodaczą i wogóle.... Tymczasem, okazuje się, że w ten kaczy rejwach i opluwanie są zaangażowane nie małe pieniądze i odpowiedni , zorganizowani najemnicy....
klęska
2020-01-07 14:12:00
Dawniej mówiło się ubeckie teraz nowogrodzkie albo pisowskie metody. Na jedno wychodzi. a to radio szczecin to dno totalne, tak spisiało, że wykasowałem ich częstotliwość.
ciekawe
2020-01-07 13:48:14
Ciekawe jest to, że duklanowski z radia PiS nie podaje nazwisk, a tu mamy nazwisko i imię osoby, która jakoś niczego się nie boi. Bo ci co idą da prokuratury, są następnie kierowani są przez nią do radia PiS, by tam przy zasłoniętej twarzy i zniekształconym głosie opowiadać to na co jest zmówienie z Nowogrodzkiej.
Ch/Eng
2020-01-07 13:40:40
Ale mamy Marszałka, wstyd że ze Szczecina. A to że wziął 2 tys. w gabinecie prywatnym /co sam przyznał/ to co operację robił w swoim gabineciku i to sam?
Olek
2020-01-07 13:34:41
UB-ecka metoda ratowania złodzieja. Tym samym sposobem TW Bolek "nie donosił".
cf
2020-01-07 13:32:46
Zlodziej ,zawsze krzyczy lapac zlodzieja
?
2020-01-07 13:31:28
Czy chodzi o 90-letniego funkcjonariusz UB, o którym piszą media?
Jazon
2020-01-07 13:29:56
Ciekawe co powie pan redaktor Duklanowski, gdy jakiś jego "wielbiciel" ogłosi, że jego znajomy słyszał w tramwaju, jak dwóch facetów rozmawiało, że ich znajomy słyszał jakoby pan redaktor uprawiał miłość z kozą na trawniku przed Urzędem Wojewódzkim?
Potrzebuje informacji
2020-01-07 13:24:21
Do kogo w Radio Szczecin trza zadzwonić, żeby przyszedł ten gość z 5 tysiącami?
No brawo
2020-01-07 12:44:43
Pisowskie metody
I co teraz powie pisiorstwo?
2020-01-07 12:36:51
To całe szkalowanie Profesora Grodzkiego i oskarżanie go o łapownictwo okazało się jednym wielkim oszustwem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA