Środa 28 września 2022r. 
REKLAMA

Uchwały czekają w kolejce. Parkingowa lawina zmian

Data publikacji: 2022-03-14 14:13
Ostatnia aktualizacja: 2022-03-14 15:29
Uchwały czekają w kolejce. Parkingowa lawina zmian
 

Prawdopodobnie spore zmiany czekają kierowców korzystających z płatnych parkingów w Szczecinie. W porządku najbliższej sesji, zwołanej na 22 marca, są już trzy projekty uchwał w tej sprawie. Dotyczą ustalenia zasad korzystania ze Strefy Zamieszkania Stare Miasto, zmiany uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, a także zmiany uchwały w sprawie ustalenia zasad korzystania z płatnych parkingów niestrzeżonych położonych na terenie Gminy Miasto Szczecin poza drogami publicznymi.

Proponowane zmiany to efekt obserwacji prowadzonych przez miejskich urzędników od niemal roku, po wprowadzeniu pierwszych poważnych zmian w SPP, a także wynik wniosków i uwag samych mieszkańców.

- Mieszkańcy Starego Miasta oraz Rada Osiedla Stare Miasto zwracają uwagę na potrzebę wprowadzenia korekty rozwiązań przyjętych dla obszaru Starego Miasta w obowiązujących uregulowaniach. Potrzebę wdrożenia zmian po roku funkcjonowania Strefy Zamieszkania Stare Miasto zauważa także administrator terenu Nieruchomości i Opłaty Lokalne sp. z o.o. w Szczecinie - tłumaczy uzasadniając projekt uchwały Anna

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 73% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 14-03-2022

 

Tekst i fot. Tomasz Tokarzewski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@PpP
2022-03-14 18:52:22
Nie, będziemy jeszcze dopłacać za każdą godzinę postoju. Dla swoich miejsc w przedszkolach nie było a jak się zachciało to można i kilkaset miejsc znaleźć. Panujący, który jest lepszy dla obcych niż dla swoich nie jest godzien szacunku.
Timon
2022-03-14 16:27:54
Normalny zarządca zlikwidowałby wszystkie strefy zamieszkania i parkingi specjalne (z wyższą opłatą) bo to jest jawne naciąganie ludzi. Oznakowanie jest złe i bardzo łatwo jest pomylić zwykłe strefy z tymi specjalnymi (kwintesencja przy urzędzie, jedna strona strefa A druga strona "super" strefa
PpP
2022-03-14 14:54:50
Dla Ukraińców darmo???

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA