Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Nową ul. Górnośląską do nabrzeży. Międzyodrze z portem powoli, ale bardziej dostępne

Data publikacji: 2021-09-09 11:43
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-09 12:18
Nową ul. Górnośląską do nabrzeży. Międzyodrze z portem powoli, ale bardziej dostępne
Fot. Mirosław WINCONEK  

Coraz bliżej zakończenia są prace na przebudowywanej ul. Górnośląskiej, która prowadzi do części terenów przyportowych na szczecińskim Międzyodrzu. Gotowa jest już na niemal całej jej długości i szerokości jezdnia.

Na razie ruch nią odbywa się jeszcze wahadłowo. Wjazdy w nią i wyjazdy z niej sterowane są sygnalizacją świetlną, bo jeszcze nie wszystko jest gotowe. Na wykonanie czeka jeszcze niewielki fragment wlotu w nią od strony ul. Gdańskiej i jej nitki jezdni wspomagającej, która biegnie równolegle poniżej Estakady Pomorskiej.

- Najcięższe roboty budowlane za nami. Zrealizowano wszystkie prace sieciowe - przebudowano instalacje teletechniczne, wodociągowe, kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Usunięto również kolizje energetyczne. Gotowe jest oświetlenie drogowe. Ułożona jest także warstwa ścieralna jezdni oraz zjazdów - informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie. - Wykonywane są jeszcze pasy postojowe z kostki kamiennej, chodniki, prowadzone są prace przy zagospodarowaniu zieleni. Do wykonania będzie jeszcze oznakowanie pionowe i

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 09-09-2021

 

(MIR)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA