Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Nie będzie cienia na międzyzdrojskiej plaży? WSA podważył decyzję wojewody o szklanej wieży

Data publikacji: 2021-09-24 09:57
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-24 09:57
Nie będzie cienia na międzyzdrojskiej plaży? WSA podważył decyzję wojewody o szklanej wieży
Wizualizacja – szklany wieżowiec przy plaży w Międzyzdrojach Fot. Inwestor  

„Ponad 30 tysięcy m kw. powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych o wysokości 112 metrów oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. (…) Będzie w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów! Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża" - tak napisał Lesław Siemaszko na stronach internetowych swojej firmy deweloperskiej ze Szczecina, która planuje wbudować tuż przy plaży w Międzyzdrojach szklany wieżowiec.

Ale potem inwestor sam dodaje: „Inwestycja firmy Siemaszko od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Zainteresowanie jest ogromne, co nie dziwi, a dodatkowo motywuje do realizacji" - możemy przeczytać na stronie internetowej spółki.

Strach przed cieniem

Faktycznie, powstanie wieżowca

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 78% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 24-09-2021

 

Autor: Mirosław Kwiatkowski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Normalny Polak
2021-09-27 19:44:49
Niech wybudują na wodzie 100 m od brzegu. Będzie nowe molo aby dotrzeć do hotelu. Słońce będzie na plaży. Na dachu ustawić wiatrową farmę, będą mieć własny prąd. Kanalizacja w stronę Szwecji nie będzie zabrudzał Polski. Woda w butelkach i z odsalarki.. Gaz z butli, będzie ekologicznie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA