Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Kobieta sukcesu, która pomaga potrzebującym i krzywdzonym

Data publikacji: 2022-06-25 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-25 19:38
Kobieta sukcesu, która pomaga potrzebującym i krzywdzonym
Monika Brinkman Mączka z mężem Hero Brinkmanem Fot. Ryszard PAKIESER  

Polka pochodząca ze Szczecina, a obecnie mieszkająca w Hadze, Monika Brinkman Mączka, dostała nominację do kadry narodowej na mistrzostwa świata we fryzjerstwie w Paryżu. Jak mówi, to spełnienie jej marzeń. Los sprzyja jej nie tylko w życiu zawodowym, ale też w miłości, bo od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku. Ta kobieta sukcesu, atrakcyjna, pewna siebie, mająca u boku wspierającego ją męża, nie ukrywa, że życie dało jej mocno w kość. Ale te najgorsze przeżycia na tyle ją zahartowały, iż nie boi się teraz żadnych wyzwań. Wśród nich jest pomoc potrzebującym i krzywdzonym, dlatego założyła fundację.

„Nie mam nic do ukrycia"

Kiedy pytam moją rozmówczynię, czy na pewno mogę napisać o tym, jak wyglądał jej dom rodzinny, bez wahania odpowiada: „Nie mam nic do ukrycia. To moja historia, która doprowadziła mnie do tego miejsca, w jakim obecnie jestem. Mam nadzieję, że da komuś siłę i pozwoli mieć nadzieję na lepszą przyszłość".

- Wychowałam się w bardzo biednej, patologicznej rodzinie. To po prostu była melina. Przeżyłam śmierć braciszka, który umarł, mając siedem

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 88% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 24-06-2022

 

Autor: Monika Gapińska 
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

...
2022-06-25 20:25:18
Polki robiące "karierę" z zagranicznymi mężami to zawsze ciekawy temat.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA