Czwartek, 23 stycznia 2025 r. 
REKLAMA

Co zrobić, gdy hałas nie daje żyć?

Data publikacji: 19 lutego 2022 r. 13:35
Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2022 r. 13:35
Co zrobić, gdy hałas nie daje żyć?
Jeden z lokatorów budynku twierdzi, że hałas i drgania stanowią niebezpieczeństwo dla życia jego małżonki. Kobieta podłączona jest do specjalnej aparatury, a drgania w wyniku prac ciężkich urządzeń mogą spowodować awarie systemu podtrzymującego życie. Fot. Czytelnik  

Wracamy do sprawy remontu w bloku przy ulicy 1 Maja 23 w Szczecinie. Jeden z lokatorów jest przekonany, że prowadzone po sąsiedzku prace remontowe przekraczają dopuszczalne normy. Co więcej, wydobywający się hałas nie tylko przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, ale stanowi też zagrożenie życia.

Pan Kazimierz Krukowski, który już wcześniej informował o hałasie i zanieczyszczeniu pyłami wydobywającymi się w trakcie prac budowlanych, twierdzi, że hałas i drgania stanowią niebezpieczeństwo dla życia jego małżonki. Kobieta podłączona jest do specjalnej aparatury, a drgania w wyniku prac ciężkich urządzeń mogą spowodować awarie systemu podtrzymującego życie.

- Zgłaszałem problem remontu tego mieszkania do Spółdzielni Mieszkaniowej Śródmieście, naświetlając sprawę uciążliwości spowodowanej hałasem i drganiami prowadzonego remontu przy ulicy 1 Maja 23 m. 15 - informuje mężczyzna.

Wcześniej zgłaszał sprawę woźnemu, a w samej spółdzielni rozmawiał z dwiema osobami spoza kierownictwa i działu technicznego. Tam bowiem nikt nie odpowiadał. - Największy warkot słychać podczas

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 69% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 18-02-2022

 

Autor: Agata Jankowska
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA