Piątek 30 lipca 2021r. 
REKLAMA

Carlos Silva transferem lata. Pogoń mocniejsza niż przed rokiem?

Data publikacji: 2021-06-17 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-17 07:55
Carlos Silva transferem lata. Pogoń mocniejsza niż przed rokiem?
Jean Carlos Silva wzmocni ofensywę Pogoni. Fot. Ryszard PAKIESER  

W czwartek, a nie jak wcześniej planowano w środę, odbędzie się pierwszy po wakacyjnej przerwie trening Pogoni. W zajęciach będzie uczestniczył pozyskany zaraz po zakończeniu minionego sezonu Jean Carlos Silva. Brazylijczyk, który w PKO Ekstraklasie rozegrał 39 spotkań w barwach Wisły Kraków, może być jedynym przedsezonowym transferem szczecińskiego klubu.

Oficjalnie przygotowania Pogoni do nowego sezonu rozpoczęły się w poniedziałek, kiedy badaniom poddano pierwszą grupę młodych piłkarzy. Testy i sprawdziany wydolnościowe dla pozostałych piłkarzy przeprowadzane były we wtorek i środę. W czwartek popołudniu zaplanowano pierwsze zajęcia na boisku, a kilka dni wcześnie zarząd Pogoni spotkał się z dziennikarzami, aby omówić bieżącą sytuację w klubie.

Szef pionu sportowego Dariusz Adamczuk komplementował nowego piłkarza Pogoni Jeana Carlosa Silvę, opierając się przy tym na opiniach szkoleniowców Wisły.

- Dużo rozmawialiśmy o tym piłkarzy dużo z trenerem Arturem Skowronkiem i Maćkiem Stolarczykiem. Obaj uważają, że zawodnik ma ogromny potencjał i jeszcze w pełni swoich możliwości w

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 75% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 17-06-2021

 

Autor: Wojciech Taczalski
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ