Niedziela 25 lipca 2021r. 
REKLAMA

Piłka ręczna. Piąty transfer Sandra SPA Pogoni

Data publikacji: 2021-06-15 11:56
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-15 12:10
Piłka ręczna. Piąty transfer Sandra SPA Pogoni
Jakub Polok dołączył do Sandra SPA Pogoni  

Jakub Polok zagra w nowym sezonie w zespole Sandra SPA Pogoni. Prawo rozgrywający trafi do Szczecina z pierwszoligowego AZS AWF Biała Podlaska i zastąpi Wojciecha Matuszaka. Dla 20-letniego młodzieżowego reprezentanta Polski występy w Sandrze będą debiutem w PGNiG Superlidze.

- Jakub Polok ma potencjał, który wspólnie będziemy chcieli wykorzystać, bo szans na grę będzie miał bardzo dużo – mówi trener Sandra SPA Pogoni Rafał Biały.

W ostatnim sezonie Jakub Polok z powodzeniem występował w I ligowych rozgrywkach. W drużynie z Białej Podlaskiej był najlepszym strzelcem. W 20 meczach zdobył 103 bramki.

Na początku maja nowy zawodnik był na testach w Szczecinie i przypadł do gustu szkoleniowcom Rafałowi Białemu i Sławomirowi Fogtmanowi.

- Bardzo się ucieszyłem, choć na początku nawet nie dowierzałem, że pojawiła się taka oferta. Jechałem na testy z myślą, żeby pokazać się jak najlepiej i wykorzystać szansę jaką dostałem.W PGNiG Superlidze chciałbym stać się lepszym zawodnikiem i pokazać przede wszystkim z jak najlepszej strony – zakończył prawo rozgrywający ze Szczecina - mówi Jakub Polok.

Pozyskany z Białej Podlaski rozgrywający jest piątym przedsezonowym nabytkiem Sandra SPA Pogoni. Wcześniej klub zakontraktował dwóch nowych bramkarzy Luke Arsenicia i Tomasza Wiśniewskiego oraz 21-letniego rozgrywającego Matija Starcevicia i 19-letniego obrotowego Eliasza Kapelę.

(woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ