Wtorek 07 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Ulica Stefana Grota-Roweckiego w przebudowie [GALERIA]

Data publikacji: 2019-10-03 23:23
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-12 22:14
Ulica Stefana Grota-Roweckiego w przebudowie
Fot. Mirosław Winconek  

Od trzech tygodni trwają prace rozbiórkowe starych nawierzchni jezdni, parkingów i chodników na ul. Stefana Grota-Roweckiego w Szczecinie. Zrywane są one na razie na jej odcinku od skrzyżowania z ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza do skrzyżowania z ul. Józefa Dwernickiego. Ten od czwartku (3 bm.) został w całości wyłączony z ruchu dla samochodów. Już wcześniej, od 10 września, wycofane zostały z niej autobusy linii 53 i w kierunku Pomorzan do odwołania jeżdżą ul. Reduty Ordona.

- W najbliższym czasie wykonawca przystąpi do prac kanalizacyjnych, teletechnicznych oświetleniowych oraz do wykonywania elementów drogowych i ciągów pieszych. To wiąże się z kolejnymi utrudnieniami od czwartku - informuje Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Inwestycja obejmuje na całej długości ulicy aż do skrzyżowania z ul. Waleriana Łukasińskiego przebudowę jezdni, poboczy z miejscami do parkowania, chodników, oświetlenia ulicznego, kolidującego uzbrojenia podziemnego, odwodnienia i zjazdów w boczne uliczki osiedlowe. Ponadto remont przejdzie też

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 66% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 04-10-2019

 

Autor: Mirosław Winconek 
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ano
2019-10-04 08:25:39
A te rury nadal będą tak sobie naziemnie leżeć? Nie mogli ich zakopać jak wszędzie?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA