Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Uciekli z ośrodka i się utopili

Data publikacji: 2019-11-21 06:48
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-12 22:14
Uciekli z ośrodka i się utopili
 

Tragedia w Szczecinie. Dwaj nastoletni chłopcy, którzy uciekli z placówki podległej Centrum Opieki nad Dzieckiem, utopili się w basenie przeciwpożarowym przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Przyszli w to miejsce, by świętować urodziny kolegi jednego z nich. - Myśleliśmy, że to będzie fajny dzień… - mówi Igor, chłopiec, który był tam razem z nimi. Jak doszło do tego dramatu, wyjaśnia prokuratura.

Wszystko wydarzyło się we wtorek. 12- i 13-latek tego dnia rano uciekli z placówki opiekuńczo-wychowawczej, w której przebywali. Ok. godz. 14 spotkali się z dwoma innymi kolegami na Turzynie, w okolicy dawnego złomowiska przy ul. Twardowskiego. Rozmawialiśmy z 11-letnim Igorem, który był świadkiem tragedii. W obecności swojej mamy opowiedział, co się wydarzyło.

- Poszliśmy tam z kolegą po szkole - mówi Igor. - On znał tych dwóch chłopców z ośrodka, ja ich poznałem we wtorek. Chcieliśmy razem pochodzić, obejrzeć opuszczone budynki, potem kupić w Żabce piccolo i uczcić urodziny mojego kolegi, które będą w niedzielę. Z tego powodu oni uciekli z ośrodka. Jeden był w kapciach i skarpetach, a

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 76% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 21-11-2019

 

Autor: Anna Gniazdowska
Fot. PAP/Marcin Bielecki
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ale tytul!
2019-11-21 08:33:54
piszecie o biednych dzieciakach, nie o (nie obrazajac wlascicieli) kotach!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA