Poniedziałek, 27 marca 2023 r. 
5 szczecin
REKLAMA

Oślepia kierowców, nie daje spać!

Data publikacji: 17 marca 2020 r. 15:28
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2020 r. 22:16
Oślepia kierowców, nie daje spać!
 

Kierowcy z Nowogardu skarżą się na telebim, który stwarza niebezpieczeństwo na drodze. Zmotoryzowani twierdzą, że nośnik reklamowy świeci za mocno i po zmroku oślepia. To samo twierdzą mieszkańcy sąsiednich budynków mieszkalnych. Natężenie światła padającego z telebimu jest tak silne, że przeszkadza spać. Ekran zamontowano przy ul. 700-lecia w Nowogardzie.

- W czasie jazdy nocą trzeba nieźle zmrużyć oczy - mówi pan Wiktor, a wtóruje mu pan Kazimierz. Na reklamowy ekran skarżą się również osoby, któremieszkają w blokach mieszkalnych usytuowanych po drugiej stronie ulicy.

- Czujemy się jakby w naszych mieszkaniach była impreza, dyskoteka z mrugającymi światłami - słyszymy podczas rozmowy z lokatorami.

Ekran usytuowany jest w centrum miasta, stoi na wysokiej konstrukcji w obszarze zieleni bez innych zabudowań, co powinno sprzyjać jego dobrej widoczności. Reklamy zachęcają do obejrzenia tego, co się dzieje w gminie Nowogard nie tylko pod względem inwestycji, ale również w sferze życia kulturalnego. Według informacji ze strony internetowej dysponentem billbordu jest firma ELITELED sp.

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 59% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 17-03-2020

 Tekst i fot. Jarosław Bzowy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Rysiu
2020-03-18 12:28:51
Kamień, dobry zamach i po kłopocie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA