piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (18.11.2016)

Chwasty tygodnia (18.11.2016)

Data publikacji: 2016-11-18 10:13
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-21 21:21
Wywietleń: 2568 173062

Poseł z ugrupowania Kukiza Sylwester Chruszcz stwierdził, że w Polsce broń powinna być dostępna dla wszystkich, dzięki czemu zwiększymy obronność naszego kraju. Dostępność do broni warta jest więcej niż sto niechcianych helikopterów caracal – dodał. Bo na Tygrysy mamy visy – śpiewali powstańcy warszawscy.

* * *

Boże, miej Szczecin w opiece!!! Najmądrzejsza szczecińska radna też startuje w wyborach prezydenta miasta! Zacznie się teraz festiwal opluwania obecnego włodarza Szczecina, z czego radna słynie, a potem mówi, że to nie ona. Na swoim fb napisała, że przegrała poprzednie wybory (Krzystek otrzymał 72 procent głosów), bo było „nieprzyjazne nastawienie mediów i obrzydliwy hejt w internecie”. Ręce opadają, jak się takie bzdury czyta. Sam mogę dużo powiedzieć na temat hejtowania przez radną, ale tak naprawdę nie ma to znaczenia. Jak to mówią, psy szczekają, a karawana jedzie dalej…

* * *

Dariusz Wieczorek, szef SLD w regionie, pokazał zarządowi województwa żółtą kartkę i zapowiedział, że druga będzie już czerwona. A jak zarząd nie zejdzie z boiska, to siłą go lewica usunie?

* * *

Prezes PZPN Zbigniew Boniek o byłym bramkarzu Pogoni, a dziś celebrycie Radosławie Majdanie: „Zawsze wiedziałem, że jest słaby, ale że śmieszny? Przegrać trzeba umieć”. Sprawa dotyczy skargi do Ministerstwa Sportu Józefa Wojciechowskiego, który przegrał z Bońkiem głosowanie na prezesa związku, a w jego ekipie był Majdan. Przegrany złożył protest, twierdząc, że głosowanie maszynkami było nieuczciwe. Majdan zaprzeczył, że takie pismo wpłynęło. Wiceprezes PZPN Andrzej Padewski napisał, że Wojciechowski powinien rozstrzelać Majdana i Zdzisława Kręcinę (przez wiele lat pracował na terenie naszego regionu w rozlewni piwa).

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

biznesmen
A mądra jako jedyna ze Szczecina pojechała do Rzeszowa na spotkanie biznesmenów, chociaż sama niszczy tych, którzy chcą inwestować, - vide diler Mercedesa.
2016-11-21 11:34:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie