poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (18.11.2016)

Chwasty tygodnia (18.11.2016)

Data publikacji: 2016-11-18 10:13
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-21 21:21
Wywietleń: 2687 173062

Poseł z ugrupowania Kukiza Sylwester Chruszcz stwierdził, że w Polsce broń powinna być dostępna dla wszystkich, dzięki czemu zwiększymy obronność naszego kraju. Dostępność do broni warta jest więcej niż sto niechcianych helikopterów caracal – dodał. Bo na Tygrysy mamy visy – śpiewali powstańcy warszawscy.

* * *

Boże, miej Szczecin w opiece!!! Najmądrzejsza szczecińska radna też startuje w wyborach prezydenta miasta! Zacznie się teraz festiwal opluwania obecnego włodarza Szczecina, z czego radna słynie, a potem mówi, że to nie ona. Na swoim fb napisała, że przegrała poprzednie wybory (Krzystek otrzymał 72 procent głosów), bo było „nieprzyjazne nastawienie mediów i obrzydliwy hejt w internecie”. Ręce opadają, jak się takie bzdury czyta. Sam mogę dużo powiedzieć na temat hejtowania przez radną, ale tak naprawdę nie ma to znaczenia. Jak to mówią, psy szczekają, a karawana jedzie dalej…

* * *

Dariusz Wieczorek, szef SLD w regionie, pokazał zarządowi województwa żółtą kartkę i zapowiedział, że druga będzie już czerwona. A jak zarząd nie zejdzie z boiska, to siłą go lewica usunie?

* * *

Prezes PZPN Zbigniew Boniek o byłym bramkarzu Pogoni, a dziś celebrycie Radosławie Majdanie: „Zawsze wiedziałem, że jest słaby, ale że śmieszny? Przegrać trzeba umieć”. Sprawa dotyczy skargi do Ministerstwa Sportu Józefa Wojciechowskiego, który przegrał z Bońkiem głosowanie na prezesa związku, a w jego ekipie był Majdan. Przegrany złożył protest, twierdząc, że głosowanie maszynkami było nieuczciwe. Majdan zaprzeczył, że takie pismo wpłynęło. Wiceprezes PZPN Andrzej Padewski napisał, że Wojciechowski powinien rozstrzelać Majdana i Zdzisława Kręcinę (przez wiele lat pracował na terenie naszego regionu w rozlewni piwa).

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

biznesmen
A mądra jako jedyna ze Szczecina pojechała do Rzeszowa na spotkanie biznesmenów, chociaż sama niszczy tych, którzy chcą inwestować, - vide diler Mercedesa.
2016-11-21 11:34:50

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie