Niedziela 02 października 2022r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (04.11.2016)

Data publikacji: 2016-11-04 07:44
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-26 10:10

W Zarządzie Regionu Solidarności Pomorza Zachodniego nieco zawrzało, gdyż kilka osób zrezygnowało z pracy, mając dosyć atmosfery, jaką stworzyli tam szefowie związku. Inną sprawą jest sposób rozliczania delegacji przez szefów, którzy, zdaniem niektórych działaczy, nie chcą się z tego wytłumaczyć. Na e-maile, jakie skierowałem w tej sprawie do przewodniczącego Mieczysława Jurka, odpowiedzi nie otrzymałem.

* * *

Niedawno informowałem, że już trzeci prokurator „czyta Golemę”, ale jak się okazuje była to informacja nieprawdziwa. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Damian Kordykiewicz poinformował mnie, że „prokurator zajmujący się śledztwem w dalszym ciągu pozostaje jego referentem, nastąpiła jedynie zmiana drugiego prokuratora współpracującego przy śledztwie z uwagi na upływ okresu jego delegacji”. To znaczy, że już czwarty prokurator czyta „papiery” znanego gastronomika?

* * *

Tydzień temu napisałem, że lokalny twórca Fryg (specjalizacja: pękające zabawki z plastiku) firma Polglass ma siedzibę w Łozienicy koło Gryfina, ale dałem plamę, gdyż jest to koło Goleniowa. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że zapewne o firmie tej jeszcze usłyszymy.

* * *

Poprzedni dyrektor klubu 13 Muz, który zamówił „słynną” Frygę w Krakowie, przegrał konkurs. Nowym szefem placówki, spośród dziesiątki kandydatów, wybrany został Waldemar Kulpa, co wzbudziło nieco kontrowersji w środowisku, ale czas leczy rany.

M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Piąty prorok
2016-11-06 09:59:53
Od Maludego
Czwarty prokurator
2016-11-04 22:59:57
Wbrew temu co napisał Pan Kwiatkowski śledztwo przeciwko " Golemie" toczy się nadal i zarzuty zostały postawione. Czy Pan redaktor obawia się , że dzięki zaangażowaniu wielu prokuratorów nowe osoby zostaną objęte aktem oskarżenia ? Zastanawia mnie ponadto skąd Pan Kwiatkowski miał dostęp do akt objętych postepowaniem przygotowawczym

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA