Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (11.03.2016)

Data publikacji: 11 marca 2016 r. 08:56
Ostatnia aktualizacja: 11 marca 2016 r. 12:19

Radny wojewódzki Dariusz Wieczorek SLD powiedział, że nie wstąpi do klubu radnych PiS, gdyż jego partia będzie rosła w siłę (na razie to radni sojuszu pouciekali z klubu), a ludziom żyło się dostatniej. Dodał, że nie boi się o swoją pracę w Enei, gdyż jest doświadczonym fachowcem, a na takich PiS stawia.
* * *
Szczecińska rzeźba(?) Fryga stojąca na placu Zamenhofa zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie na MakaBryłę architektoniczną roku. „Szaszłyk” o wartości 200 tys. zł, miesiąc po zainstalowaniu zaczął pękać, ale jak stwierdził projektant - jest to wina ruchu samochodowego. Czyżby nie wiedział o tym, jak ją budował, że stanie ona na ruchliwej ulicy?
* * * 
Przystanek linii autobusowej nr 86 w Szczecinie (w kierunku osiedla Kaliny) przeniesiono ze skrzyżowania w pobliżu Boh. Warszawy (stawały tam także tramwaje) w pobliże ulicy Pocztowej, gdzie były parkingi dla samochodów, tak bardzo potrzebne w tym rejonie. Teraz już ich nie ma. Można zapytać: i komu to przeszkadzało?
* * * 
Piłkarze Pogoni przegrali u siebie zasadniczo wygrany mecz z Ruchem Chorzów. Wszyscy wiedzą, jak to się stało. Ale to tak tylko na marginesie... Oberwało mi się mocno od internautów za wczorajszy felieton „Po co komu nowy stadion?” Dowiedziałem się kim jestem, że nie mam pojęcia o dziennikarstwie, a legitymację partyjną schowałem w szafie (zapewne u Kiszczaka?). No cóż, każdy ma prawo do własnego zdania, ale w tym przypadku to kibole mają rację, szczególnie jak skandują „Sędzia ch…!”, a potem dziwią się, że tak mało ludzi przychodzi na mecze. 

M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

taka prawda
2016-03-11 11:48:23
a mnie zastanawia ze jak pan pisze "Wszyscy wiedzą, jak to się stało" i wszyscy z prasa wlacznie nabrali wody w usta...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA