piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (11.03.2016)

Chwasty tygodnia (11.03.2016)

Data publikacji: 2016-03-11 08:56
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-11 12:19
Wywietleń: 1389 123099

Radny wojewódzki Dariusz Wieczorek SLD powiedział, że nie wstąpi do klubu radnych PiS, gdyż jego partia będzie rosła w siłę (na razie to radni sojuszu pouciekali z klubu), a ludziom żyło się dostatniej. Dodał, że nie boi się o swoją pracę w Enei, gdyż jest doświadczonym fachowcem, a na takich PiS stawia.
* * *
Szczecińska rzeźba(?) Fryga stojąca na placu Zamenhofa zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie na MakaBryłę architektoniczną roku. „Szaszłyk” o wartości 200 tys. zł, miesiąc po zainstalowaniu zaczął pękać, ale jak stwierdził projektant - jest to wina ruchu samochodowego. Czyżby nie wiedział o tym, jak ją budował, że stanie ona na ruchliwej ulicy?
* * * 
Przystanek linii autobusowej nr 86 w Szczecinie (w kierunku osiedla Kaliny) przeniesiono ze skrzyżowania w pobliżu Boh. Warszawy (stawały tam także tramwaje) w pobliże ulicy Pocztowej, gdzie były parkingi dla samochodów, tak bardzo potrzebne w tym rejonie. Teraz już ich nie ma. Można zapytać: i komu to przeszkadzało?
* * * 
Piłkarze Pogoni przegrali u siebie zasadniczo wygrany mecz z Ruchem Chorzów. Wszyscy wiedzą, jak to się stało. Ale to tak tylko na marginesie... Oberwało mi się mocno od internautów za wczorajszy felieton „Po co komu nowy stadion?” Dowiedziałem się kim jestem, że nie mam pojęcia o dziennikarstwie, a legitymację partyjną schowałem w szafie (zapewne u Kiszczaka?). No cóż, każdy ma prawo do własnego zdania, ale w tym przypadku to kibole mają rację, szczególnie jak skandują „Sędzia ch…!”, a potem dziwią się, że tak mało ludzi przychodzi na mecze. 

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

taka prawda
a mnie zastanawia ze jak pan pisze "Wszyscy wiedzą, jak to się stało" i wszyscy z prasa wlacznie nabrali wody w usta...
2016-03-11 11:48:23

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie