sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (1.09.2017)

Chwasty tygodnia (1.09.2017)

Data publikacji: 2017-09-01 06:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-03 08:03
Wywietleń: 3461 290468
„Byłam w 2010 i 2014 r. kandydatką na prezydenta Szczecina i wtedy weszłam do II tury. Może w 2020 ponownie będę. Do trzech razy sztuka” – napisała na swoim fb pewna radna, która nawet nie wie, kiedy są wybory. Życzę pani radnej gorąco, z całego serca, by wygrała w 2020. Najlepiej turniej w golfa…

* * *

Do kradzieży dwóch ładowarek teleskopowych do siana doszło kilka dni temu w Sąpolnicy w gminie Nowogard. Sprawą zajął się największy showmen wśród tropicieli afer, Krzysztof Rutkowski, któremu licencję detektywa dawno odebrano. Zwołał konferencję prasową w Szczecinie, gdzie z boku osłaniali go jak zawsze „goryle” w kominiarkach, bo zapewne wstydzili się tego, co ich szef wyczynia.

* * *

Na szczecińskim Pogodnie wprowadzono zza biurka reorganizację ruchu, tzw. „Tempo 30”. Teraz samochody wjeżdżające z ulicy Libelta w ul. Budzysza Wosia mają pierwszeństwo (reguła prawej ręki), ale cyrk zacznie się wtedy, gdy spadnie śnieg i będzie tu ślizgawica. Wtedy każdy mający pierwszeństwo kierowca zostanie „trafiony i zatopiony” przez jadącego z górki po lodzie ul. Budzysza Wosia. Mandat otrzyma niewinny kierowca, a nie ten, co to wymyślił, czyli „słynny” Maciej Charęza z magistratu, który nie pierwszy raz uszczęśliwił kierowców swoimi pomysłami.

* * *

W biurze rewalskiej Strefy Płatnego Parkowania nie ma żadnej pieczątki, którą kwituje się spływające pisma ze skargami na działalność tej firmy. Panienka, która tam pracuje, ma jedynie pieczątkę „Pracownik biurowy”, a coś takiego jak datownik to tu nie istnieje. Podobnie jak poziome oznakowanie strefy, które powinno być zgodne z przepisami, ale nie jest. Mandaty się jednak wystawia. Teraz zaczęto malować na niebiesko miejsca postojowe dla inwalidów, chociaż zgodnie z ustawą powinny być wykonane do końca czerwca br. Do sprawy powrócę w przyszłym tygodniu, gdyż wielu wczasowiczów otrzymało mandaty za nie swoje grzechy, a gmina, która kasuje, nic w zamian nie daje.

* * *

Popudelkuję, chociaż wiem, że zaraz moi „przyjaciele” obrobią mi „cztery litery”. Małgorzata Rozenek-Majdan (46 lat) powiedziała, że nie ma czasu zajść w ciążę z Radkiem, gdyż jest tak bardzo zapracowana, że ciągle boli ją głowa. Majdanowie mają dylemat: albo seks, albo gra w reklamach. Wybrali to drugie. Dzieci mogą poczekać.

Mirosław KWIATKOWSKI

Komentarze

gość
Rozenek to przecież sam plastyk w podeszłym wieku a tego nie da się zapłodnić,więc nie podniecaj się ,,redaktorze K,,
2017-09-03 07:33:34
Ginekolog
W wieku 46 lat ciąża to jest b.duże ryzyko.Albo rodzi się fenomena albo Downa.Nie ryzykujcie.
2017-09-01 11:42:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie