Sobota 18 września 2021r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (1.09.2017)

Data publikacji: 2017-09-01 06:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-03 08:03
„Byłam w 2010 i 2014 r. kandydatką na prezydenta Szczecina i wtedy weszłam do II tury. Może w 2020 ponownie będę. Do trzech razy sztuka” – napisała na swoim fb pewna radna, która nawet nie wie, kiedy są wybory. Życzę pani radnej gorąco, z całego serca, by wygrała w 2020. Najlepiej turniej w golfa…

* * *

Do kradzieży dwóch ładowarek teleskopowych do siana doszło kilka dni temu w Sąpolnicy w gminie Nowogard. Sprawą zajął się największy showmen wśród tropicieli afer, Krzysztof Rutkowski, któremu licencję detektywa dawno odebrano. Zwołał konferencję prasową w Szczecinie, gdzie z boku osłaniali go jak zawsze „goryle” w kominiarkach, bo zapewne wstydzili się tego, co ich szef wyczynia.

* * *

Na szczecińskim Pogodnie wprowadzono zza biurka reorganizację ruchu, tzw. „Tempo 30”. Teraz samochody wjeżdżające z ulicy Libelta w ul. Budzysza Wosia mają pierwszeństwo (reguła prawej ręki), ale cyrk zacznie się wtedy, gdy spadnie śnieg i będzie tu ślizgawica. Wtedy każdy mający pierwszeństwo kierowca zostanie „trafiony i zatopiony” przez jadącego z górki po lodzie ul. Budzysza Wosia. Mandat otrzyma niewinny kierowca, a nie ten, co to wymyślił, czyli „słynny” Maciej Charęza z magistratu, który nie pierwszy raz uszczęśliwił kierowców swoimi pomysłami.

* * *

W biurze rewalskiej Strefy Płatnego Parkowania nie ma żadnej pieczątki, którą kwituje się spływające pisma ze skargami na działalność tej firmy. Panienka, która tam pracuje, ma jedynie pieczątkę „Pracownik biurowy”, a coś takiego jak datownik to tu nie istnieje. Podobnie jak poziome oznakowanie strefy, które powinno być zgodne z przepisami, ale nie jest. Mandaty się jednak wystawia. Teraz zaczęto malować na niebiesko miejsca postojowe dla inwalidów, chociaż zgodnie z ustawą powinny być wykonane do końca czerwca br. Do sprawy powrócę w przyszłym tygodniu, gdyż wielu wczasowiczów otrzymało mandaty za nie swoje grzechy, a gmina, która kasuje, nic w zamian nie daje.

* * *

Popudelkuję, chociaż wiem, że zaraz moi „przyjaciele” obrobią mi „cztery litery”. Małgorzata Rozenek-Majdan (46 lat) powiedziała, że nie ma czasu zajść w ciążę z Radkiem, gdyż jest tak bardzo zapracowana, że ciągle boli ją głowa. Majdanowie mają dylemat: albo seks, albo gra w reklamach. Wybrali to drugie. Dzieci mogą poczekać.

Mirosław KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

gość
2017-09-03 07:33:34
Rozenek to przecież sam plastyk w podeszłym wieku a tego nie da się zapłodnić,więc nie podniecaj się ,,redaktorze K,,
Ginekolog
2017-09-01 11:42:12
W wieku 46 lat ciąża to jest b.duże ryzyko.Albo rodzi się fenomena albo Downa.Nie ryzykujcie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ