Piątek 01 lipca 2022r. 
REKLAMA

Wolność nie jest nam dana raz na zawsze...

Wojna w bliskim sąsiedztwie niesie niepokój, ale okazuje się dogodnym motywem tłumaczącym rozpędzającą się inflację w gospodarce, a w sferze społecznej – tłumienie politycznych oponentów. Otóż coraz więcej Polaków przeczuwa, że od czasu tzw. pandemii koronawirusa historia jakby biegnie wstecz i wiele dziwów ze „słusznie minionej” epoki może chyłkiem powrócić. A że każdy zły obrót spraw ma swoje jasne strony, wszyscy niemal dostrzegli z ulgą, że Putin swą inwazją na Ukrainę radykalnie wygasił pandemię… Bezsens masek, lockdownów, kwarantann, a zwłaszcza szczepień uświadomili nam z kolei ukraińscy uchodźcy, absolutnie odrzucający podobne represje. I nasz rząd – dla rodaków tak srogi – Ukraińcow posłuchał… (nie przypadkiem rzecznik polskiego MSZ wyznał publicznie „jesteśmy sługami narodu ukraińskiego”). Władza zawiesiła więc stan pandemii, ale zachowała „pandemiczną gotowość”, przewidując nową falę infekcji już we wrześniu br. Od wieków wiadomo, że zaziębiamy się, gdy przychodzą chłody…

Co osobliwe – lekarze przez dwa lata doradzający rządowi najsurowsze restrykcje w imię walki ze śmiercionośnym wirusem, ostatnio przyznali rację swym oponentom. Dostrzegli też fakt, że preparaty antycovidowe mRNA nie chronią przed chorobą… Co zastanawiające, nikt z zawiadujących rygorami pandemii nie poniósł konsekwencji za szkody, a przede wszystkim za ponad 160 tys. nadmiarowych zgonów pacjentów, których leczenie, pod pretekstem pandemii – wstrzymano… Minister Niedzielski zamiast dymisji otrzymał order „Wizjonera Służby Zdrowia” (o tempora, o mores!).

Na szczęście NIK rozpoczął – od Zachodniopomorskiego(!) - kontrolę działań publicznego lecznictwa podczas pandemii…

Jak dotąd Światowa Organizacja Zdrowia jako agenda ONZ jest instytucją zajmującą się doradztwem, pomocą oraz koordynacją działań leczniczych w krajach członkowskich. Np. może zalecić wprowadzenie stanu epidemii lub szczepienia. Kraje członkowskie mogą rady przyjąć lub odrzucić…

Obecnie globalistyczne elity sterujące światem – wykorzystując wojnę i narastający kryzys – postanowiły całkowicie scentralizować politykę zdrowotną wszystkich krajów, powierzając ją właśnie WHO, organizacji, która jest obecnie w 80 proc. finansowana przez prywatny kapitał, w tym koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki(!). Jest to więc instytucja finansowo zainteresowana tym, by w świecie nie brakło epidemii, na które ona zrobi szczepionki!

Reżim pandemii utrudniał nam życie, ale oponenci mogli odwołać się do konstytucyjnych zasad wolności wyboru i... wygrać w sądzie.

Natomiast traktat międzynarodowy po ratyfikacji przez parlament wchodzi do konstytucji. I ten, kto jego postanowieniami czuje się pokrzywdzony, nie ma się do czego odwołać. Akceptacja takiej umowy to dobrowolna rezygnacja z praw człowieka i niepodległości kraju.

1 sierpnia br. – gdy cały świat będzie na wakacjach, Parlament Europejski rozpatrzyć ma propozycję traktatu. Z początkiem roku 2024 nowy traktat miałby wejść w życie.

13 maja br. na zebraniu społecznych ruchów przeciw segregacji sanitarnej przedstawiono petycję do premiera M. Morawieckiego o odrzucenie traktatu WHO w całości. Polska konstytucja gwarantuje nam wolność wyboru. Planowany przez globalistów traktat chce nam ją odebrać. To nie bunt, lecz niezgoda na pozbawienie Polski niezawisłości, a Polaków wolności wyboru.

Petycja do premiera o odrzucenie traktatu WHO znajduje się w zbiorze „Petycje”. Każdy może ją podpisać.

Idą wakacje, pierwsze po pandemii. Nie pozwólmy, by były ostatnimi w dziejach niepodległej RP. Wszak św. Jan Paweł II przestrzegał: Wolność nie jest nam dana raz na zawsze. ©℗

Janusz ŁAWRYNOWICZ

Komentarze

TZ.
2022-05-24 12:15:18
Morawiecki, jeśli tylko od niego będzie to zależało, traktat WHO przyjmie bez mrugnięcia okiem. To globalista, który akceptuje wszystkie takie inicjatywy. Pokazała to sprawa Zielonego Ładu, wyjątkowo szkodliwego dla Polski, i cała hucpa z koronawirusem. Morawiecki myśli też o własnej przyszłości, gdy przestanie być premierem. Wykazując się jako globalista dostanie wysokie stanowisko w którejś z międzynarodowych instytucji działających na rzecz tej idei. Większość Polaków popiera go bezwarunkowo.
Dlugo - Krotko !/!
2022-05-24 11:04:35
Pedofilie wobec dzieci i mlodziezy trzeba Zakazywac - nie tylko w kosciele katolickim ale i rowniez PO calej Lewej stronie... bo i Oni "nie sa swieci"...?/? A Wolnosc i Swobode musimy Strzec i Bronic...szczegolnie gdy mamy takich Sasiadow jakich mamy...!!!
więc co za różnica
2022-05-23 17:30:58
czy WHO pozbawi nas czy nie tego czego już i tak nie mamy...
to obnaża tylko
2022-05-23 17:29:46
słabość konstytucji III RP - dokumentu celowo napisanego w taki sposób by pozbawić Polaków realnej władzy nad tymi którzy władzę mają sprawować w imieniu Polaków. Przypomnę że traktat lizboński ratyfikowano zwykłą większością parlamentarną - tak naprawdę dokument który unieważnia konstytucję nie był przyjęty w referendum które i tak przecież nie jest wiążące... ba kryteria referendalne z konstytucji uniemożliwiłyby przyjecie samej konstytucji którą przyjęło zaledwie 22.6% obywateli Polski.
Krótko
2022-05-23 12:02:52
Cytowanie osoby która tuszowała pedofilię w kościele katolickim jest żałosne.
pas
2022-05-23 11:37:07
Myślę, że więcej niż petycja mogłyby zdziałać odwiedziny biur poselskich wybrańców narodu i uświadomienie pomazańcom, że naród nie życzy sobie opresji ze strony kogokolwiek w tym globalistów i big farmy. Ale jak znam waleczność obecnych Polaków, to ani nie podpiszą, ani nie odwiedzą.
fin
2022-05-23 10:20:51
To te tysiące czy milion ludzi na świecie ....to na co umarli....nie możliwe by to była grypa bo na zimę zaraza przyszła.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500