Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Ocaleni z Holokaustu apelują

Data publikacji: 2021-09-06 13:10
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-09 12:22

U schyłku wakacji prezes TVP Jacek Kurski (ten pewny siebie dygnitarz był kiedyś niezłym reporterem) oznajmił z satysfakcją, że program red. Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” do ramówki nie wróci, bo „jest niesłuszny”… A więc w TVP rozmawiać już nie warto…

Program pana Jana przeniósł się więc do internetu…*

W tymże internecie można znaleźć wiadomość, że dr Mike Yeadon, były wiceszef Pfizera, od kilku miesięcy ostrzegający przed aplikacją jako szczepionek eksperymentalnych preparatów genetycznych, na wieść, że od września w szkołach Wielkiej Brytanii rozpoczyna się za zgodą większości rodziców – szczepienie uczniów od 12 do 15 lat, uświadomił brytyjskich rodziców, że dzieci na COVID chorują bardzo rzadko. Natomiast nowe szczepionki mogą właśnie u dzieci wywołać dużo silniejszy wstrząs niż u dorosłych. „Gdybym był ojcem w Wielkiej Brytanii, nie wypuściłbym dzieci we wrześniu do szkoły” – oświadczył amerykański uczony.

W Polsce już w listopadzie ubiegłego roku grupa niezależnych naukowców i lekarzy wystosowała do prezydenta i premiera RP apel o dobrowolność szczepień przeciw COVID-19, gdyż preparaty te niosą ryzyko wystąpienia groźnych powikłań poszczepiennych.

Oficjalnej odpowiedzi na list nie było, natomiast przewodniczący Rady przy premierze prof. Horban uznał, że brak zaufania do szczepionek jest wyrazem „ignorancji autorów listu”.

Polscy uczeni i lekarze jeszcze kilkakrotnie apelowali do prezydenta, premiera i ministra zdrowia o pełną dobrowolność szczepień, a przede wszystkim wyłączenie z programu szczepień dzieci do lat 16.

Odpowiedzią władzy jest jednostronna, powszechna zachęta do szczepień… Tak jak w większości krajów świata.

Pod koniec sierpnia z apelem do dwóch międzynarodowych organizacji – Europejskiej Agencji Leków (ETA) oraz Urzędu Rejestracji Preparatów Leczniczych i Wyrobów Medycznych (MHRA) o wstrzymanie szczepień przeciw COVID-19 zaapelowali członkowie światowej organizacji Ocaleni z Holokaustu (informację podał na stronie internetowej M. Dakowski). W swym dramatycznym przesłaniu protestują przeciw „łamiącym Kodeks Norymberski niegodziwym praktykom eksperymentowania na ludziach, jak czynił to znany nazistowski ludobójca Josef Mengele”. Autorzy listu powołują się na liczne przypadki zgonów oraz ciężkich powikłań poszczepiennych w największych krajach Zachodu.

Globalnym koncernom farmaceutycznym (Big Pharma) udało się narzucić światu powszechny reżim sanitarny oraz ogłoszone jako dogmat kłamstwo, że na SARS-CoV-2 nie ma skutecznego lekarstwa, zatem jedynym ratunkiem są szczepionki. To sparaliżowało lecznictwo, uruchamiając gigantyczną akcję szczepień.

Właśnie po niemal dwóch latach twardych rygorów pandemii w Japonii nareszcie ocknął się duch samurajski – rząd zdobył się na samodzielną ocenę sytuacji, uznając oficjalnie, że COVID-19 można skutecznie leczyć znaną od lat i sprawdzoną iwermektyną. W Polsce już dziesiątki tysięcy osób, dzięki postawie niezależnych lekarzy, wyleczyły się z koronawirusa podobną w działaniu amantadyną, ale komunikat naszych władz po ponadpółrocznych badaniach klinicznych brzmi: wiemy na razie, że nie szkodzi…

Tymczasem trwa uparte nakłanianie do szczepień w różnych środowiskach, obowiązek wakcynacji dla pracowników lecznictwa i oświaty i co gorsza powstał program upowszechniania szczepień w szkołach…

Legenda rocka i bluesa lat 80. i 90. Eric Clapton – po ciężkiej chorobie poszczepiennej (i on zaufał rządzącym…) nagrał song, w którym ostrzega przed tyranią i kłamstwem, które zabija wolność.

Dziś – gdy państwo polskie nieoczekiwanie staje przed rzeczywistą opresją na wschodniej granicy, czy nie czas zaniechać koncentracji… na grypopodobnym COVID-zie…?

* Starsi widzowie nie dotrą tam sami. Stąd apel: młodzi, pomóżcie ojcom i dziadkom znaleźć wygnańca Pospieszalskiego w sieci. ©℗

Janusz Ławryniowicz

Komentarze

TZ.
2021-09-10 01:11:35
Niewolnicy się odezwali. Jakie toto w pysku harde.
@niektórym
2021-09-09 12:01:36
Np Panu Ławrynowiczowi płacą w rublach.
niektórym
2021-09-08 00:48:51
ciśnienie skacze jak skrytykować proputinowską politykę Niemiec czy Francji... ile wam płacą za te smutne wpisy?
Piotr
2021-09-08 00:15:06
A Michael Yeadon nie jest byłym wiceszefem Pfizera, ale 9 lat temu był tam dyrektorem jednego działu. I go wywalili bo odleciał jak p. Ławrynowicz w Kurierze. Czas podzielić losy Michaela Yeadona. Głosić swoje rewelacje na swoim blogu, a nie na łamach największej gazety szczecińskiej istniejącej od prawie 76 lat.
Piotr
2021-09-08 00:08:39
Rzeczywiście kto dopuszcza p. Ławrynowicza do głosu ? To już kolejny tak 'niemądry' wpis dotyczący COVID, całkowicie negujący fakty, naukę i ogólnie interes społeczny. Rozumiem że p. Ł jest tzw. szurem negującym pandemię, zakładającym że to jest spisek Billa Gatesa z J. Kaczyńskim i obaj chcą zniewolić Polskę. Czas na emeryturę, przed telewizorem. Z zakazem publikowania z mediach.
Tak
2021-09-07 14:02:10
Ławrynowicz - głos Rosji w Twoim domu.
Wysokie napięcie
2021-09-07 12:35:26
Mam dla Pana dobrą radę. Dla dobra wszystkich, a Pana w szczególności, może niech Pan już przestanie cokolwiek pisać, bo te pańskie durnoty to już nie są przelewki. Dziwię się, że redakcja ma jeszcze cierpliwość publikować te "podprądy", ale zbliża się to niebezpiecznie do granic wytyczonych kodeksem karnym. Gdyby Pan miał czternaście lat i nieodpowiedzialnie ględził sobie na fejsie to jeszcze bym rozumiał, ale ...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500