Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

Nie dajmy się osaczyć – jest nas 99 proc!

Data publikacji: 2023-09-04 10:00
Ostatnia aktualizacja: 2023-09-09 10:56

Czy któraś z naszych głównych telewizji, z których czerpie informacje większość rodaków, podała, że 100 mln Chińczyków, czyli jedna dziesiąta ludności ChRL, objęta została właśnie pełną kontrolą cyfrową, umożliwiającą władzom całkowite odcięcie jej środków do życia? Zachodnie media podały przypadek kobiety, której wskutek pozbawienia dostępu do sieci handlowej grozi śmierć głodowa… Podobno popełniła przestępstwo (obraziła towarzysza Xi?).

Tymczasem cały świat podziwia Chiny za modernizację kraju, a sam Klaus Schwab – przewodzący Światowemu Forum Ekonomicznemu chwali Xi za wprowadzenie doskonałego systemu inwigilacji i tresury ludzi poprzez bezlitosny system reglamentacji dóbr w postaci tzw. kredytu społecznego. W Europie czyhają na nas „paszporty covidowe”…

Od pewnego czasu entuzjaści nowoczesności zabawiają nas opowieściami o inteligentnych domach, co to same dbają o siebie i o potrzeby mieszkańców. Oplecione elektronicznym systemem od piwnic po strych uwalniają ludzi od troski o ciepło, wentylację, ochronę przed intruzem… Takie sadyby ma już garstka nieprzyzwoicie bogatych ekscentryków…

Dziwiłem się wtedy: mamy tak znakomicie rozwiniętą technikę, i tyle ważnych ludzkich potrzeb, które warto wesprzeć, a oni skupiają się wydumanych zachciankach nielicznych krezusów, toż to bezsens…

Potem jednak dowiedziałem się (na portalu Alexa Jonesa – tuż przed usunięciem go z sieci, jesienią 2019)), że prawdziwym, racjonalnym celem projektantów takich systemów wcale nie jest wygoda mieszkańców, ale ich możliwie wszechstronna kontrola przez władze.

Nie przypadkiem akurat w „pandemicznym” roku 2020 ukazała się książka twórcy Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba pt. „Covid 19. Wielki Reset”. Autor uznał, że stan „pandemii” to dobry moment do wyjścia z konspiracji… Dlatego ujawnia w nim – rzec można, z germańskim spokojem – przerażające plany globalistów, którzy w imię „ratowania planety zagrożonej globalnym ociepleniem” zamierzają wykoleić rozwój cywilizacji, stłumić przemysł i rolnictwo, a przede wszystkim zredukować ludność Ziemi – z ponad 7 miliardów docelowo nawet do pół miliarda!

Wbrew protestom najwybitniejszych badaczy, klan globalistów – cynicznych krezusów przekupstwem i szantażem narzuca niemal wszystkim rządom zachodniego świata rezygnację z paliw kopalnych, hodowli zwierząt, redukcji upraw rolnych, czyli cywilizacyjną eutanazję.

Stąd samobójczy dla Europy unijny Zielony Ład… program stłumienia wytwórczości, konsumpcji i komunikacji.

Zdawałoby się ponętna idea miast kwadransowych – redukująca emisję spalin… – po poznaniu całości projektu okazuje się koszmarem, bo oznacza ograniczenie dostępu do lasów i zakaz wstępu do parków narodowych (które mają objąć 30 proc. obecnych pól uprawnych!)

Amerykańska dziennikarka śledcza Patricia Harrity w swym artykule „Inteligentne miasta – obozy koncentracyjne” opisuje już realizowane – budzące grozę projekty powstające na terenach opuszczonych przez rolnictwo. Rysuje koszmar wszechobecności technik śledzenia; poprzez SMART światła, SMART słupy, SMART domy i „czipy” w ciałach ludzi.

Przypomina też złowieszczą zapowiedź prof. Harrariego, guru Klausa Schwaba: „Nowymi panami świata staną się ci, którzy posiadają dane”

A większość śpi, skupiona na drobiazgach. Są jednak tacy, którzy próbują nas obudzić. Np przedstawiając stosunek sił przed bitwą:

Tyrani, chcący nas zniewolić, to 1 procent ludzkości. My stanowimy 99 procent!

Stop World Control – to hasło i nazwa organizacji, która to uświadamia.

PS Podczas wojny domowej w Rosji w 1918 roku, do Kijowa, w którym stały 3 tysiące carskich oficerów, zbliżał się ponad 200-osobowy oddział bolszewików. Kilku oficerów wszczęło alarm, aby zmobilizować innych do obrony. A pozostali na to: Nas jest tylu, że nie śmią…

Nocą czerwona banda weszła do miasta i wyrżnęła ich wszystkich po kolei… ©℗

Janusz Ławrynowicz

Komentarze

k....k12
2023-09-09 09:59:42
No przecież redaktor ma w swoim środowisku samych wyznawców NWO. Ponadto kartą płaci właśnie ponad 90% młodych i robią to dobrowolnie.A te nonszalanckie gesty telefonem przy kasie w markecie? Ta demonstracja dająca do zrozumienia- ,,Ja nie grzebie w starym portfelu za monciakami-nie licze sie z groszem". Nie lecą do banku,bankomatu po gotówke,no i depresja jest modna,najlepiej zakończona samobójstwem.A rodzine redaktor już przekonał co do prawdziwości zamiarów w\w. Jak dotrzec do milionów buców?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500