Sobota, 10 czerwca 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Nadchodzi wszechwładza WHO...

Data publikacji: 2023-03-06 10:09
Ostatnia aktualizacja: 2023-03-14 10:53

My tu sobie próbujemy żyć normalnie, bez maskowania ust i nosów, bez sanitarnego dystansu do bliźniego. Ba, nawet spacerujemy po parkach i puszczach, zapominając, że wiosną niemal trzy lata temu władza wydała surowy zakaz wstępu do lasu, jakby akurat tam czyhały na nas wredne koronawirusowe dywizjony…

I oto w szczecińskim tramwaju dwoje młodych ludzi w czarnych „covidowych” maskach przypomniało mi, że „pandemiczne nastroje” nie wszędy wygasły. Dziwne jednak, że przetrwały w młodej generacji. Może to skutek chińskiej propagandy lansującej do niedawna program „zero covida”, ale przecie już zaniechany. A propos maseczek, właśnie opublikowano druzgocący raport NIK…

Uwolnieni od covidowej opresji (jak twierdzi wielu, za sprawą ataku Putina na Ukrainę) cieszymy się na razie wolnością komunikacji.

Próbujemy nie dostrzegać sygnałów o tym, że światowe elity, ponoć zatroskane srodze o losy planety, konsekwentnie realizują swój program Wielkiego Resetu, do którego startem miał być wybuch pandemii…

Łaknący normalności świat próbuje pogodzić się z tym, że „centrum postępu” (niegdyś lokalizowane w Moskwie, dziś w Davos i na Wall Street), zaawansowane w wygaszaniu przemysłu, przystąpiło właśnie do stopniowej likwidacji rolnictwa. W USA farmerzy i przetwórcy rolni zachęceni wysokimi odszkodowaniami masowo pozbywają się swych farm i fabryk… Znikają zakłady drobiarskie… a pojawiają się fabryki dań i pasz z owadów. Bill Gates – jeden z „wizjonerów”, a zarazem projektantów wspomnianych innowacji (z pandemią na czele…) uruchomił właśnie dużą fabrykę jaj organicznych, czyli… roślinnych.

Otóż tenże Gates „zapowiedział” kolejną pandemię na rok 2025. Podobno ma ona rozpocząć się na Filipinach i ogarnąć cały świat. Ten facet chce nam odebrać radość życia… Czy „maseczkowcom” ze szczecińskiego tramwaju doda to animuszu?

Nazwana „pandemią”, zwykła w naszym klimacie fala zakażeń wirusem grypopodobnym, wykorzystana do eskalacji represji sanitarnych, zdezorganizowała lecznictwo, powodując w Polsce rekordowe straty – ponad 200 tys. nadmiarowych zgonów. Natomiast minister Adam Niedzielski – dyrygent covidowego chaosu – nadal trwa na posterunku… nagrodzony za „innowacyjność”.

Tenże minister jako delegat Polski brał udział w przygotowaniu nowej, groźnej umowy międzynarodowej, która już wkrótce ma politykę zdrowotną wszystkich krajów świata podporządkować WHO. Głównym sponsorem tej globalnej instytucji są wielkie koncerny farmaceutyczne… To w tym gremium zrodził się ciężko chory pomysł zakazu uprawy ziół – najstarszych leków ludzkości, a także zakaz zbierania tychże roślin dziko rosnących!

W zeszłym roku treść dokumentu została już ustalona na posiedzeniu w Davos. Traktat odrzuciły liczne kraje Afryki i Azji. Natomiast zamierza go podpisać większość krajów Europy, z wyjątkiem Rosji, Białorusi, Turcji i Węgier(!). Wbrew rojeniom naszych przywódców o mocarstwowości, polski rząd nie ma nawet odwagi samodzielnie kierować polityką zdrowotną państwa.

„Kto rezygnuje z wolności w imię bezpieczeństwa, ten straci jedno i drugie”.

Traktat uzależniający nas bez reszty od rekinów Big Pharmy wejdzie w życie z początkiem przyszłego roku. Oczywiście… jeżeli jakiś cud nie sprawi, że ludzkość przejrzy na oczy.

PS Nieoczekiwanie zmarł jeden z najdzielniejszych lekarzy broniących interesu pacjentów w latach pandemii dr Piotr Wojciechowski, major WP, aktywista Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, działacz ruchu Kamratów. To on obronił przed ryzykownymi eksperymentami medycznymi wiele polskich dzieci. ©℗

Janusz ŁAWRYNOWICZ

Komentarze

Ary
2023-03-14 10:49:01
Nic dodać nic ujać.
@HJHK
2023-03-10 11:41:18
Te informacje są bez problemu dostępne, jeśli cię to interesuje to po prostu poszukaj. By dokładnie opisywać musiałbym pisać elaboraty a forma tego forum wymusza ograniczenie wypowiedzi do 500 znaków. I tu nie chodzi o bycie antyszczepionkowcem. Jak zapewne wiesz by otrzymać szczepienie należy zadeklarować że nie jest się uczulonym na żaden składnik szczepionki a ponieważ skład szczepionki jest objety tajemnicą i zakazem badania to nie można stwierdzić czy jest się uczulonym czy nie.
HJHK
2023-03-08 11:48:01
Chyba jesteś politykiem, bo nie podajesz żadnych konkretów (jaka firma , jakie szczepionki, kto badał i kiedy?), krytyczne myślenie i nonkonformizm nie oznacza budowania swojego matrixu antyszczepionkowego...
@HJHK
2023-03-08 08:41:09
W jaki sposób odchodzę od tematu ? (i jeśli już to nie bardziej niż ty). Jedna z firm która opracowała szczepionki oficjalnie podczas przesłuchania w parlamencie europejskim potwierdziła że szczepionki nigdy nie były badane pod kątem tego o czym mówili entuzjaści szczepień co wiecej oficjalny wynik badań tej firmy potwierdza śmiertelność większą po podaniu szczepionki niż po podaniu placebo. Twoim problemem jest niezdolność krytycznego myślenia i niezdolność do bycia nonkonformistą.
HJHK
2023-03-08 08:08:15
To przykre, ale odchodzisz od tematu...
@HJHK
2023-03-07 20:40:12
LMAOROTF - to kiedy sobie wszczepiasz implant? I tak na boku - 100 lat temu sporo ludzi myło zęby radioaktywną pastą do zębów (pasta marki Doramad miała pobudzać krążenie krwi w dziąsłach, zabijać zarazki i zwiększać siłę życiową tkanek) oraz przymierzało buty robiąc sobie prześwietlenie stóp w maszynie rentgenowskiej (fluoroskopie - Shoe-fitting fluoroscope) a wszystko to zgodnie z nauką i bardzo postępowo. Dziś już wiemy że to nie było naukowe i znane jako Radioactive quackery. Dużo zdrowia!
@jkh
2023-03-07 18:34:44
Ksenofobia to poważne przestępstwo. To nie Izrael, tu trzeba obcych miłować i kraj na przestrzał otwierać, ale zakaz marszu Kamratów to nic. Gorzej by było, gdyby prezydent odmówił zgody, a sąd podtrzymał na marsz lgbtagd+. Tam przecież wyłącznie nawołuje się do miłości. A jaka kondycja społeczeństwa po tej "miłości"... wojny nie trzeba, żeby pozamiatać narody. Ale wierzę w prezydenta i sąd. Oni wiedzą, co dla polin jest najlepsze.
HJHK
2023-03-07 13:37:33
Spokojnie... Miałem tylko 3 dawki, dzięki temu się uodporniłem i nie chorowałem na głowę (nieszczepieni umierali albo mają coś z głową). Słuchaj, nie wiem czy wiesz, od pewnego czasu nie trzeba już nosić maseczki i potwierdzenia szczepień, bo społeczeństwo dzięki szczepieniom się uodporniło. No, ale nie wiem co z tobą, może jeszcze w domu siedzisz z obawy przed ekologami...
jkh
2023-03-07 13:31:21
A propos tzw. Kamratów: 11 marca w Bydgoszczy nie będzie marszu Stowarzyszenia Bydgoscy Kamraci Rodacy. Gdański sąd podtrzymał decyzję prezydenta miasta, który odmówił wydania zgody na przemarsz środowiska nawołującego do nienawiści i ksenofobii.
@HJHK
2023-03-07 12:43:10
A ty dalej zamaskowany? I do lasu nie wchodzisz, zeby nie napotkac wirusa? I z paszportem covidowym w kieszeni po szczepieniu preparatem nie blokujacym transmisji? W oczekiwaniu na piata dawke dwudawkowej szczepionki? Rozum to ty MIAŁEŚ!
HJHK
2023-03-07 07:41:18
Pozdrawiam was płaskoziemcy!
ehh
2023-03-07 07:08:41
Bełkot felietonisty
Cytat pochodzi
2023-03-06 23:11:21
Od Benjamina Franklina - najbardziej lubię tę wersje: "They who can give up essential Liberty to obtain a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety." w wolnym tłumaczeniu "Ci którzy gotowi są zrezygnować z podstawowych wolności by otrzymać odrobinę chwilowego bezpieczeństwa nie zasługują ani na wolność ani na bezpieczeństwo." Te słowa Benjamin Franklin napisał w 1775 roku!
@czyt
2023-03-06 21:15:58
A tu nie możesz czytać? https://24kurier.pl/blogi/janusz-lawrynowicz
czyt
2023-03-06 14:32:18
Dzień dobry. Ciekawy felieton. Gdyby miał Pan stronę ze swoimi tekstami, np. blog lub fb, to moglibyśmy czytać częściej. Udanego tygodnia.
nadejdzie
2023-03-06 12:42:11
o ile rząd wyrazi na to zgodę a bez zmiany konstytucji taka zgoda nie miałaby żadnego znaczenia

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500