Piątek 22 października 2021r. 
REKLAMA

Depopulacja celem elit?

Szlachetny ruch miłośników przyrody, dążący do zachowania enklaw dzikiej natury we współczesnym świecie, był reakcją na nieokiełznany rozwój przemysłu – brutalny, ekspansywny, nastawiony na doraźny zysk, więc nieliczący się z możliwymi konsekwencjami. Dzięki rozsądnym kompromisom zdołano uchronić wiele rejonów przed przyrodniczą degradacją, wyeliminować toksyczne chemikalia (np. słynne DDT).

Dziś jednak, odkąd tzw. ekologią zajęły się globalistyczne, ponadnarodowe organizacje, wszelkie działania jej gorących zwolenników zaczynają być niebezpieczne nie tylko dla rozwoju cywilizacyjnego, ale wręcz dla normalnego życia ludzi.

Korporacja uczonych zatroskana o Ziemię jako miejsce do życia dla dzikiej przyrody już pod koniec lat 60. w Raporcie Rzymskim przedstawiła katastroficzną wizję przyszłości i uznała, że najgroźniejszym czynnikiem dla Ziemi jest człowiek! Według nich największym zagrożeniem dla przyrody Ziemi jest rosnąca liczba gatunku homo sapiens. Natomiast ostatnio, gdy szermierze postępu uznali dwutlenek węgla za głównego winowajcę tzw. globalnego ocieplenia, obrońcy natury alarmują, że już nie tylko przemysł i eksploatacja minerałów, ale także rolnictwo, zwłaszcza hodowla zwierząt, stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla planety. Niektórzy z nich pewnie najchętniej widzieliby powrót ludzkości do stadium neandertalczyka…

W Szwecji, od lat 60. ubiegłego wieku przodującej w praktykowaniu postępu, zaczyna się upowszechniać pogląd, że prawdziwy aktywista eko rezygnuje z posiadania dzieci… Młodym ludziom sugeruje się, że płodzenie potomstwa nie jest eko, gdyż niemowlęta wytwarzają dużo CO2! Zatem posiadanie dzieci to powód do wstydu. Tak potwornie naukowe poglądy krzewią całkiem serio tamtejsi naukowcy i publicyści. Czy kolejna seria badań niezależnych uczonych, dowodzących, że człowiek ma minimalny wpływ na klimat, a tym bardziej na jego zmiany, do Szwecji nie dotarły?

Co gorsza, najzagorzalsi proklamatorzy wojny z dwutlenkiem węgla są tak zaślepieni swą ideą, że gotowi są poddać się sterylizacji. Na taki zabieg zdecydował się jeden z dziennikarzy – ekoradykałów.

Zaślepiony ideą postępu za wszelką cenę dał przykład służący depopulacji własnego narodu. Notabene naród to dziś w strefie ginącej kultury Zachodu słowo przez rzeczników nowoczesności wyklęte.

Zjawisko pod kryptonimem eko (podobnie jak ideologia LGBT) to nie powiew mody, który kierowany kaprysem tłumów rozwiewa się jak mgła poranna, ustępując miejsca nowemu szaleństwu. To realizowana za wielkie pieniądze akcja odgórnej zmiany społecznej busoli, jaką przez ponad 2 tysiące lat stanowiła triada: filozofia grecka, prawo rzymskie oraz nade wszystko etyka chrześcijańska.

Całkiem niedawno pani pełniąca funkcję sekretarza generalnego ONZ stwierdziła wprost, iż obecnie celem najważniejszym organizacji, którą kieruje, jest depopulacja, czyli wyludnienie Ziemi. I to w imię ratowania środowiska naturalnego, jakby człowiek nie był tej natury częścią! ©℗

Janusz ŁAWRYNOWICZ

Komentarze

Mmmmm
2021-09-26 20:55:51
Ci co popierają depopulacje niech zaczną od siebie i swoich dzieci dając w ten sposób wzór godny naśladowania.
greg
2020-03-12 17:56:00
@Popieram depopulację Kretynie będziesz pierwszym do wybicia. Mylisz ze ciebie ona nie obowiązuje ?
Niech zgadnę...
2019-08-08 19:10:14
...ta nawiedzona od depopulacji naprawiania świata nie zaczęła od siebie..?
Wixipe
2019-08-07 23:22:47
Najbardziej zaludnione Azja i Afryka oraz Ameryka Środkowa, najbardziej depopulują Europę.
Olaboga
2019-08-07 23:13:40
Już sami się przerazili skutkami działań depopulacyjnych stąd tak gwałtowne naciski na sprowadzanie arabskich, azjatyckich i afrykańskich plemion do Europy. Prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy dalekosiężnych skutków tych depopulatorów typu Chemtrails, HAARP, które już stosuja Rosja, Chiny, USA, Niemcy, Indie, Japonia i inni. Społeczeństwa są ogłupiane i sprowadzane do roli bydła roboczego a co niektórym nadzorcom daje się koraliki i świecidełka by byli lepszymi dozorcami. Zrozumiał to doskonale Georg Bush Junior i dlatego musiał uciekać przed rakietami w czasie gdy rozwalano WC, pamiętacie te opisy?, później już ich nie przedstawiano. To takie bajki z morałem- jak Oswald chciał by drukowanie dolarów USA przejął Rząd USA no to zastrzelono Kennedy,ego czy jakoś tak.
Qq
2019-08-06 08:25:19
Właśnie dlatego,że człowiek jest częścią natury powinien pomyśleć o przeludnieniu , niekoniecznie dlatego , ze chce przynależeć do elity.
Popieram depopulację
2019-08-05 07:59:28
Ziemia jest przeludniona, depopulacja jest niezbędna by wszystkim nam się żyło lepiej, przynajmniej dopóki nie skolonizujemy Marsa

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ