Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Czy warto rozmawiać?

Data publikacji: 2021-09-13 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-16 15:46

Tej soboty w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się beatyfikacja wielkiego prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego – duchowego wodza Polaków w latach powojennych. To za jego sprawą w 1956 roku wielkie rzesze wiernych ślubowały Matce Boskiej Częstochowskiej przywiązanie do wiary i Ojczyzny. O dochowanie wierności tym ślubom, przeciw totalnej laicyzacji, a także o normalność i prawdę w życiu społecznym toczy się dziś walka nie tylko w polskich domach, ale także w polityce: w Sejmie, na forum Unii Europejskiej i w całym globalizującym się świecie. Niestety, wspierana ogromnymi pieniędzmi neobolszewicka rewolucja obyczajowa jest właśnie we frontalnym natarciu. Obrońcy tradycji tracą kolejne szańce… I oto nieoczekiwany sukces: Polka pracująca jako lekarz rodzinny w Norwegii – kraju hiperpostępu, zwolniona z przychodni państwowej za odmowę stosowania nowego prawa nakazującego lekarzowi wszelką pomoc w aborcji, wytacza państwu proces i w norweskim Sądzie Najwyższym wygrywa!

Wieść tę podał w internetowej TV Polonia Christiana red. Jan Pospieszalski, którego program „Warto rozmawiać” właśnie usunięto z TVP. Wraz z początkiem akcji „koronawirus” pan Jan wyczuł dysonans między oficjalną informacją a opiniami niezależnych uczonych i lekarzy, krytykujących surowe ograniczenia kontaktów, a zwłaszcza rozsiewanie paniki w mediach. Jedną z bohaterek jego programu była dr Anna Martynowska, która ośmieliła się skutecznie leczyć pacjentów z COVID-19 znanymi lekami i głosić bezsens masek, izolacji i dystansu. To z „Warto rozmawiać” telewidzowie dowiedzieli się, że – wbrew nieprawdzie głoszonej przez medyków rządowych – na COVID-19 są skuteczne lekarstwa (amantadyna, inwermektyna i hydrochlorochina), a więc szczepienia nie są jedynym ratunkiem!

Tymczasem narasta światowy bunt przeciw rygorom sanitarnym, a nade wszystko wzmaga się niepokój towarzyszący natarczywej promocji szczepień preparatami genetycznymi, mającymi wciąż status „eksperymentalnych”. Gdy tłumi się wszelkie informacje o skutkach aplikacji tych środków i lekceważy oczywiste pytania o ich skład, ferment ogarnia coraz szersze kręgi społeczne.

Z ostatnich, wyrywkowych wieści z zagranicy wynika, że kilka krajów Unii ze Szwecją, Danią, Austrią i Czechami na czele odważnie otrząsa się z rygorów sanitaryzmu i wymuszania szczepień. A u nas wciąż z wysokiego piedestału straszą prof. Horban i minister Niedzielski. To zapewne ich łabędzi śpiew…

Choć pan Jan stracił kontakt z niemałą rzeszą odbiorców starszego pokolenia, wierzę, że jego trud nie pójdzie na marne.

Otóż połowę Polski, wschód i południe kraju, zamieszkuje żelazny elektorat partii rządzącej, która planuje już na wiosnę wcześniejsze wybory. To jednak również rejon „najmniej zaszczepiony”, najbardziej zbuntowany przeciw covidowym restrykcjom. Obecna presja na szczepienia i eskalacja rygorów sanitarnych to niestety recepta na wyborczą klęskę „dobrej zmiany”. Naród chce powrotu odebranej mu administracyjnie – ale wbrew konstytucji – normalności.  ©℗

Janusz Ławrynowicz

Komentarze

@@@@Do @@ BYŁY MARYN
2021-09-16 15:39:06
cd w Japonii. Skoro wszystko jest takie pewne i oczywiste to dlaczego producenci szczepionek zagwarantowali sobie kompletny brak odpowiedzialności za ewentualne negatywne następstwa iniekcji? Dlaczego w takim razie agencje rejestrujące szczepionki nie wzięły na siebie odpowiedzialności za efekty? Dlaczego Polka sparaliżowana po zaszczepieniu musi pozywać Polskę? Jakie są długoterminowe skutki tych szczepionek? Nie możesz dać odpowiedzi na te pytania więc nie udawaj że nie ma problemu.
@@@@Do @@ BYŁY MARYN
2021-09-16 15:33:18
Sprawdzam allegro i nie mogę znaleźć ofert na mikroskopy rentgenowskie i elektronowe, publicznie dostępne wyniki badań dostępnych w Polsce szczepionek pokazują że zawiera eraja one sporo zanieczyszczeń oraz składniki nie wymienione w oficjalnej dokumentacji dostarczanej do agencji podejmujących decyzję o dopuszczeniu ich to użytku. No nie ujawniony tlenek grafenu, zanieczyszczenia metaliczne (wielkości 20um i wiecej) co doprowadziło do śmierci kilku osób i w efekcie do wycofania ponad 1.6mln.cdn
@@@Do @@ BYŁY MARYNA
2021-09-16 12:50:10
Balcerowicz, bolszewicy i sowieci! Oto wrogowie! I uzasadnienie bzdur! Obecnie Polska kupiła samoloty F16, planuje kupić F35 i czołgi. Trwoni pieniądze na kopertowe wybory, EL Ostrołęka ( prawie 2 mld). 6 mld zamrożono w EL.Rybnik. Na dzieci z SMA publiczne zbiórki. Balcerowicza przegonili już dawno. W każdej państwowej spółce koleś, rodzina posła i setki doradców- członków rządzących partii. Kup mikroskop na Allegro i zbadaj naukowo szczepionkę. I pisz o tym. "LANCET" polecam.
to ci niespodzianka
2021-09-16 10:21:11
Pisowski elektorat nie chce się szczepić.
@@Do @@ BYŁY MARYNAR
2021-09-16 00:04:01
We wszystkich tych krajach służba zdrowia jest w stanie gorszym niż w Europie Zachodniej, to efekt sowieckiej okupacji i wyścigu zbrojeń który odbywał się kosztem zdrowia obywateli, podobne statystyki dotycza długości życia oraz ogólnej jego jakości. Zbieramy pokłosie komunizmu a w Polsce dodatkowo bandyckiego niszczenia majątku narodowego przez Balcerowicza i jego akolitów. Przypominam, podanie szczepionki o nieznanym długoterminowym działaniu to efekt histerii a nie rzetelna nauka.
@Do @@ BYŁY MARYNARZ
2021-09-15 20:02:01
Cztery kraje z grupy Wyszehradzkiej odnotowały wyższą śmiertelność powyżej unijnej. Wskaźnik umieralności na głowę mieszkańca w Czechach i na Węgrzech jest prawie dwukrotnie wyższy niż średnia unijna, na Słowacji o około 40 proc., a w Polsce o prawie 20 proc. Za mało Czesi Amantydyny połknęli? Nie jestem przeciwnikiem żadnego leku. Był czas na zastosowanie i publikację o wynikach badań. Przypominam - szczepionkę podaje się zapobiegawczo, inne leki odpowiednio, zależnie od fazy choroby.
Do @@ BYŁY MARYNARZ
2021-09-15 16:03:28
Po pierwsze prof Horban w 2009 roku dopuszcza użycie amantadyny w przypadkach podobnych do covid ale później zmienia zdanie, taka amantadyna była lekiem opracowanym do leczenia chorych na grypę (antywirusowym) i dopiero później została zarejestrowana jako lek na schorzenia neurologiczne a więc twój postulat jest spełniony wielokrotnie. Leki które wysmiewasz z powodzeniem używane były np w Czechach i ratowały ludzkie życie znacznie skuteczniej niż forsowany remdesivir(15tys€ kuracja).
do PO_szczepionych
2021-09-15 12:52:50
Piszecie o "sprawdzonych i testowanych" lekach na "Kovid".. Spotkałem osobnika, który jesz po efekcie "sprawdzonego i przetestowanego" leku na uspokojenie przyszłychz matek. Lek nazywa się "Contergan", a firma z "przetestowanym i sprawdzonym" lekiem nazywa się "Grünenthal". Ten lek ("Contergan") był stosowany jako tabletki do "łykania" i dostępny bez recepty. Jakie będą efekty szczepieżń na "Kovid" tego nikt nie przewidzi. Prodzcenci mają już zapewnione alibi (rządy) na wypadek "skutków po".
@@ BYŁY MARYNARZ
2021-09-15 11:46:52
Tak, substancje te są dopuszczalne w preparatach dla ludzi. Ale powinny być stosowane zgodnie z CHPL, czyli na to, na co zostały wyprodukowane i zarejestrowane. I w takich dawkach. Jeżeli mają być przeznaczone do leczenia innych chorób to po randomizowanych badaniach klinicznych. W Szczecinie był lekarz który leczył pacjentów według własnego widzimisię. Został pozbawiony prawa wykonywania zawodu (niezmierna rzadkość) jak okazało się że jego pacjenci wychodzą z choroby -nogami do przodu!
@ BYŁY MARYNARZ
2021-09-15 08:46:39
Ale cię nie rozumiem, szczepisz się dla swojej korzyści bezpośrednio i pośrednio dla korzyści państwa ryzykując osobiście ciężkim NOP który może prowadzić do kalectwa względnie śmierci. Jako osoba zaszczepiona dalej możesz być nosicielem wirusa więc zaszczepienie nie rozwiązuje problemu zarażania i transmisji. Po prostu dopóki masz odpowiedni poziom przeciwciał to łagodniej przechorujesz wirusa. Co do leków, wszystkie o których napisał redaktor są legalne i używane w leczeniu ludzi więc ?
@Jaja kobyły
2021-09-14 15:04:08
A ja jako były Paprykarz uważam, że nikomu nie wolno wpieprzać między wódkę a zakąskę, zwłaszcza Dobrej Zmianie bo skończy na Nocnej Zmianie.
@Jaja kobyły
2021-09-14 14:56:41
A ja jako były Paprykarz uważam, że nikomu nie wolno wpieprzać między wódkę a zakąskę, zwłaszcza Dobrej Zmianie bo skończy na Nocnej Zmianie.
Jaja kobyły
2021-09-14 14:50:33
Ja jako były marynarz uważam, że alkohol szkodzi zdrowiu i Nikogo nie wolno zmuszać do picia.
@@->BYŁY MARYNARZ<
2021-09-14 14:32:22
A co szczepiłeś się i ośle uszy Ci wyrosły? Czy macki Ci wyrosły? Jeśli nie to zaszczep się. Mackami będziesz mógł pisać na klawiaturze i jednocześnie drapać się w mózg. Wszyscy szczepieni i nieszczepieni kiedyś umrą. Ci co zostaną, ruszą na Wschód- tam musi być jakaś cywilizacja:)
@->BYŁY MARYNARZ<
2021-09-14 13:40:50
ZAPOBIEGACZE nie wykonali reprezentatywnych badań potwierdzających skuteczność. Skład jest tajemnicą korporacji, której produkty są nam stręczone przez świat grantów korporacyjnych w dziedzinie wirusoznawstwa paramedycznego. Wirusoznawcy nie mają tytułów z mikrobiologii molekularnej i zmuszają nas do RYZYKA przyjęcia dawki nukleinowej operującej na poziomie cytoplazmy co grozi destrukcją genetyczną.
Kurierze
2021-09-14 13:39:41
Kiedy wreszcie zaszczepicie Ławrymowicza?
BYŁY MARYNARZ
2021-09-14 09:52:29
Kolejna odsłona serialu "Znachor". Socjolog z wykształcenia, dziennikarz z zawodu doradza że lek zapobiegający malarii, lek stosowany na pasożyty u koni oraz lek na Parkinsona mogą być skutecznie stosowane przy leczeniu COVID. Pominął Pan kwas z ogórków i zamykanie w piecu. Przeciwstawia Pan szczepienia które mają charakter zapobiegawczy z lekami które Pańskim zdaniem są skuteczne w leczeniu. Będą skuteczne jeśli wykonana się reprezentatywne badania potwierdzające skuteczność medyczną.
Maść na szczury
2021-09-14 07:56:41
Maść na szczury, maść na szczury, wyciągamy szczura z dziury, smarujemy go pod włos. Po minucie szczur sam zdycha, taka maść kosztuje >dycha<. Dobra zmiana, dobra zmiana, jest pogoda na Torbana. Po minucie Torban pęka, oto nowa jest piosenka!
nadaje
2021-09-14 07:35:24
Ławrynowicz - głos Rosji w Twoim domu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500