sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Blogi > Janusz Ławrynowicz > 5G – parlamentarzyści zlekceważyli wyborców

5G – parlamentarzyści zlekceważyli wyborców

Wywietleń: 1176

To chyba nie przypadek, że akurat na czas kanikuły spryciarze rządowi zaplanowali debatę nad projektem ustawy o 5G – nowym superszybkim internecie, energicznie promowanym przez premiera Morawieckiego jako technologia niezbędna w kraju o wysokich ambicjach cywilizacyjnych.

Entuzjaści nowego systemu zwrócili wprawdzie uwagę na niedogodność wynikającą z konieczności gęstego instalowania odbiorników – co 75 metrów, ale najważniejsze zagrożenie, jakie 5G niesie dla ludzkości, potraktowali z przymrużeniem oka.

Przypomnę więc, że cztery lata temu 230 uczonych z 40 krajów zaalarmowało świat o zagrożeniu, jakie niesie system superszybkiego internetu, który skokowo intensyfikując pole elektromagnetyczne, zagraża zdrowiu i życiu ludzi, w kręgu elektrosmogu lawinowo wzrasta liczba przypadków raka mózgu i serca, irracjonalnej przemocy, depresji, psychoz, samobójstw.

Kilka miesięcy temu, gdy temat wchodził na forum Sejmu, poseł Robert Majka – niezrzeszony, więc niezależny w swych ocenach – przedstawił pierwsze niepokojące sygnały uczonych amerykańskich i zachodnioeuropejskich, apelując o powstrzymanie nowego systemu do czasu zakończenia szerokich badań jego wpływu na organizm ludzki.

Rząd argumentował, że system działa już w najlepsze w Chinach, Korei Płd., Wielkiej Brytanii, we Włoszech i Finlandii, że kto pierwszy, ten lepszy… i odważnym fortuna sprzyja.

Dramatyczną odezwę posła Majki sejmowe gremium niemal zignorowało. W efekcie, na wiosennej sesji – praktycznie bez dyskusji (jedynym oponentem był poseł Majka…) Sejm przyjął projekt ustawy, a kilka dni temu – mimo protestów strony społecznej samorządów, obrońców życia i ekologów powołujących się na minorowy raport badaczy opracowany dla ONZ, WHO oraz UE – Senat gładko projekt zaakceptował.

W tej sytuacji obrońcy bezpiecznej od toksycznego elektrosmogu przestrzeni apelują do prezydenta Dudy o weto wstrzymujące niebezpieczne przedsięwzięcie. Tymczasem na niezależnym portalu Prison Planet znalazłem najbardziej przekonujący argument przeciw 5G:

Otóż elity Zachodu, głównie USA  – słowem: globalistyczne centrum trzęsące światem, najwyraźniej świadome zagrożeń, przeprowadza się do stref chronionych przed zgubnym wpływem 5G przez armię i służby specjalne, m.in. w położone w Wirginii Zachodniej góry Blue Ridge i Allaghenny, a także do wybranych rejonów RPA, Australii i Nowej Zelandii. Ceny gruntów podskoczyły w tych miejscach niebotycznie, więc średniozamożnych na taki azyl nie stać, że o reszcie nie wspomnę… Wiele wskazuje na to, że ten system, służący redukcji populacji na Ziemi, światowe elity zaplanowały z rozmysłem.

Sądzę, że i w tym wypadku powinniśmy naśladować Niemców i Francuzów. Oni do 5G na razie się nie śpieszą… Myślą przed szkodą. 

Komentarze

30 Plus
Najlepszym dowodem na postępujące globalne ocieplenie są temperatury panujące obecnie w Polsce.
2019-07-25 11:48:52
GHDS
Info dla pana redaktora i innych niewierzących: Średnia temperatura w czerwcu w rejonie Syberii, gdzie szaleją pożary, była o prawie 10 stopni wyższa niż średnia długoterminowa temperatura z okresu 1981-2010 r. Północna część świata ociepla się szybciej niż cała planeta. To ciepło wysusza lasy i czyni je bardziej podatnymi na pożary. Ostatnie badania wykazały, że borealne lasy Ziemi płoną obecnie w tempie niewidzianym od co najmniej 10 000 lat - badania amerykańskiej Narodowej Akademii Nauk.
2019-07-24 14:35:25
GHDS
TO NIE JA NIE WIERZĘ W GLOBALNE OCIEPLENIE...
2019-07-24 08:47:53
@GHDS
Jedno funduje nam Słoneczko, a drugie ludzie sami sobie. Teraz jaśniej w łepetynie?
2019-07-23 23:26:34
@terens
Tak, tak masz "rację". Do zobaczenia jutro o 19 przed telewizorem. Nic tak nie pomaga w te "PIEKIELNE upały" (cytat z Pochanke) jak dawka "faktów".
2019-07-23 23:22:56
GHDS
5G tak, ale globalne ocieplenie nie? I bądź tu z redaktorem mądry...
2019-07-23 13:58:49
taki jeden
W Niemczech nie trwają pracę nad 5G? Bzdura - w tym roku państwo niemieckie sprzedało firmom telekomunikacyjnym częstotliwości 5G za 6.6 mld EUR
2019-07-23 11:54:54
terens
Prawdziwym problemem jest efekt cieplarniany i wzrastający poziom CO2 w atmosferze, a nie jakieś 5G
2019-07-23 10:32:21
Wawrzek
jeżeli wybieramy ludzi, których ważnym i jedynym celem jest szerzenie pederastii to takie mamy skutki ich działalności w Sejmie, Senacie i Europarlamencie.Czym zasłużył się taki np Arłukowicz albo taki Biedroń? Oni są zdolni popełnić każde świństwo aby tylko być przy korycie. Stąd też finansowanie wysokich apanaży i szkodzących Polsce partii politycznych powinno być zakazane, podobno mieli nie kraść a jak donoszą Media niestety kradną czyli wysokie diety i apanaże nie spełniają swojej roli. Oni nadal myślą co by tu jeszcze z Polski wyprzedać i jak ten Naród Polski dociążyć. 5 G tak jak wszędzie tam gdzie go wprowadzono okaże się tragedią, mamy już skutki Chemtrails - gwałtowny spadek populacji i w Niemczech w Polsce i innych Krajach dlatego serwują nam "uchodźców" ludzi wypędzanych od siebie biedą i bombami.
2019-07-23 00:43:37
typowo
Jakie 5G? Teraz Polacy zostali zaabsorbowani marszami przez miasta i miasteczka objazdowych zboczeńców. 5G przechodzi gładko i w spokoju. A my jak zwykle obudzimy się z ręką w nocniku czy raczej z nowotworem w mózgu.
2019-07-22 23:45:36
w sieci dostepny jest
oficjalny raport "EUROPAEM EMF Guideline 2016 for the prevention, diagnosis and treatment of EMF-related health problems and illnesses" mówiący szkodliwości smogu EM a także o tym że normy pola EM są sztucznie zawyżone.
2019-07-22 20:19:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Janusz Ławrynowicz

Janusz Ławrynowicz, dziennikarz i publicysta "Kuriera Szczecińskiego". Autor bloga patrzy na rzeczywistość "pod prąd" i nie poddaje się poprawności politycznej. Komentuje wynaturzenia w polityce i gospodarce. 

Ostatnie wpisy

Archiwum