Niedziela, 14 lipca 2024 r. 
REKLAMA

„Zrobione w Szczecinie” w OFF Marinie [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 23 czerwca 2024 r. 12:55
Ostatnia aktualizacja: 23 czerwca 2024 r. 12:55
„Zrobione w Szczecinie” w OFF Marinie
Fot. Piotr Sikora  

W OFF Marinie w niedzielę trwa Festiwal marki „Zrobione w Szczecinie”. Podobnie jak pierwsza edycja imprezy wydarzenie jest organizowane wspólnie z Bazarem Smakoszy.

Na miejscu można zakupić i skosztować pyszne lokalne wyroby, m.in. ciasta, słodycze, miody, wędliny, sery i soki. Są też wyroby rękodzieła czy książki.

Poza prezentacją firm wyróżnionych marką „Zrobione w Szczecinie” daje też możliwość zapoznania się z zasadami przyznawania znaku, bo nabór wniosków w tegorocznej edycji rusza już 1 lipca.

Znak „Zrobione w Szczecinie” przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starało się już ponad 320 podmiotów, spośród których ok. 120 (w tym „Kurier Szczeciński”) otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe.

Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w promocjach gospodarczych organizowanych przez Szczecin oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych.

(K)

Film: Piotr Sikora

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA