Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Znaleźli przestępcę i kradzione elektronarzędzia

Data publikacji: 09 lutego 2019 r. 16:06
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:32
Znaleźli przestępcę i kradzione elektronarzędzia
 

Dzielnicowi ze szczecińskiego Niebuszewa znaleźli poszukiwanego przestępcę.  A także pochodzące z włamań elektronarzędzia. Mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi 5 lat. 

Zatrzymania dokonali st. sierż. Karol Szkudlarek i st. sierż. Arkadiusz Klimecki, którym rozpoznanie terenu pomogło ustalić, w którym mieszkaniu przebywał poszukiwany nakazem Sądu Okręgowego za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przemyt narkotyków. 

Po wejściu do lokalu, oprócz poszukiwanego 46-latka, funkcjonariusze znaleźli liczne elektronarzędzia, rozrzucone po podłodze. Jak się okazało po ich sprawdzeniu, pochodziły z włamań dokonanych w różnych częściach Polski. Zostały zabezpieczone i stanowią obecnie dowody w sprawie. Tymczasem zatrzymany został przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie zaczął odbywać wcześniej zasądzoną karę.

- Wyrok 5 lat w zakładzie karnym zapadł już wcześniej, kiedy poszukiwany był sądzony w sprawie o przemyt narkotyków i udział w zorganizowanej grupie przestępczej - wyjaśnia sierż. szt. Krzysztof Szydłowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Natomiast sprawa pochodzących z włamań elektronarzędzi jest obecnie w toku i ma charakter rozwojowy.

(NaP)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

endi z Reska
2019-02-10 21:38:06
Wśród łupów widzę moją wyrzynarkę z biedronki co żem ją wyrzucił na śmietnik

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA