czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany u wojewody

Zmiany u wojewody

Zmiany u wojewody
Data publikacji: 2016-02-11 13:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 2644 117753

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ma nowego dyrektora generalnego - to Anna Kołek. Monika Kołodziej została nowym Dyrektorem Biura Obsługi Gospodarczej a Justyna Borzym - zastępcą dyrektora w Wydziale Spraw Społecznych.

- Anna Kołek pracuje w Urzędzie Wojewódzkim od 2000 roku, zaczynała od najniższego stopnia - informuje Agnieszka Muchla z Centrum Prasowego ZUW. - Od 2008 roku pełniła funkcję dyrektora Wydziału Finansów i Budżetu i zastępowała dyrektor generalną podczas jej nieobecności. Odpowiadała m.in. za opracowanie projektu budżetu państwa w części poświęconej województwu zachodniopomorskiemu, opracowanie planu wydatków i dochodów budżetu wojewody oraz współpracę w zakresie budżetu z jednostkami administracji zespolonej.

Anna Kołek zastąpiła Barbarę Kondrat-Kawczak, która przeszła na emeryturę, jednak pozostanie na stanowisku doradcy wojewody ds. funkcjonowania administracji.

Monika Kołodziej przyszła do ZUW ze Spółki Wodnej Międzyodrze. Justyna Borzym wcześniej pracowała w Banku Zachodnim WBK. Jej zadaniem ma być "bezkolizyjne wprowadzenie programu Rodzina 500+".

Czy można spodziewać się kolejnych zmian?

- Pewnie jeszcze jakieś zmiany będą - odpowiada Agnieszka Muchla. - Wojewoda powtarza, że wszystko zostanie przeprowadzone "na spokojnie". ©℗

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Nowe PO - zamiatanie...,
Brawo Panie Wojewoda... i zmieniac tak dlugo, az wreszcie w Urzedzie zapanuje lad i porzadek, gdzie o przestrzeganiu prawia i sprawiedliwosci juz nie wspomne !!
2016-02-12 01:07:54
Tomek
Brawo Ania. Dasz radę!
2016-02-11 22:38:39
ZUW
To w ogóle urząd musi informować media o zmianach kadrowych, skoro to żadne sensacje, a ludzie nawet nie znają nazwiska najważniejszych urzędników, a co dopiero dyrektorów, czy kierowników.?
2016-02-11 14:42:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie