środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany u wojewody

Zmiany u wojewody

Zmiany u wojewody
Data publikacji: 2016-02-11 13:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 2796 117753

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ma nowego dyrektora generalnego - to Anna Kołek. Monika Kołodziej została nowym Dyrektorem Biura Obsługi Gospodarczej a Justyna Borzym - zastępcą dyrektora w Wydziale Spraw Społecznych.

- Anna Kołek pracuje w Urzędzie Wojewódzkim od 2000 roku, zaczynała od najniższego stopnia - informuje Agnieszka Muchla z Centrum Prasowego ZUW. - Od 2008 roku pełniła funkcję dyrektora Wydziału Finansów i Budżetu i zastępowała dyrektor generalną podczas jej nieobecności. Odpowiadała m.in. za opracowanie projektu budżetu państwa w części poświęconej województwu zachodniopomorskiemu, opracowanie planu wydatków i dochodów budżetu wojewody oraz współpracę w zakresie budżetu z jednostkami administracji zespolonej.

Anna Kołek zastąpiła Barbarę Kondrat-Kawczak, która przeszła na emeryturę, jednak pozostanie na stanowisku doradcy wojewody ds. funkcjonowania administracji.

Monika Kołodziej przyszła do ZUW ze Spółki Wodnej Międzyodrze. Justyna Borzym wcześniej pracowała w Banku Zachodnim WBK. Jej zadaniem ma być "bezkolizyjne wprowadzenie programu Rodzina 500+".

Czy można spodziewać się kolejnych zmian?

- Pewnie jeszcze jakieś zmiany będą - odpowiada Agnieszka Muchla. - Wojewoda powtarza, że wszystko zostanie przeprowadzone "na spokojnie". ©℗

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Nowe PO - zamiatanie...,
Brawo Panie Wojewoda... i zmieniac tak dlugo, az wreszcie w Urzedzie zapanuje lad i porzadek, gdzie o przestrzeganiu prawia i sprawiedliwosci juz nie wspomne !!
2016-02-12 01:07:54
Tomek
Brawo Ania. Dasz radę!
2016-02-11 22:38:39
ZUW
To w ogóle urząd musi informować media o zmianach kadrowych, skoro to żadne sensacje, a ludzie nawet nie znają nazwiska najważniejszych urzędników, a co dopiero dyrektorów, czy kierowników.?
2016-02-11 14:42:47

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie