Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Szczeciński desant w mediach

Data publikacji: 29 stycznia 2016 r. 19:01
Ostatnia aktualizacja: 01 lutego 2016 r. 19:45
Szczeciński desant w mediach
 

Szczecinianin Artur Kubaj został przewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Radia. Decyzja zapadła podczas pierwszego posiedzenia powołanego w połowie stycznia gremium.

Kubaj, historyk i politolog z Biura Edukacji Publicznej w szczecińskim oddziale IPN-u, wydał kilka publikacji, poświęconych „Solidarności". W czasie ostatnich wyborów prezydenckich, był w komitecie honorowym Andrzeja Dudy.

Niedawna nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji pociągnęła za sobą duże zmiany personalne w mediach publicznych. Na ich fali, jak już informowaliśmy, szefem telewizyjnej „Panoramy" został Piotr Lichota, były dyrektor naszego lokalnego, telewizyjnego ośrodka. Jego decyzją, w tym programie zatrudnienie znalazło kilka osób znanych ze szczecińskiego „okienka". I tak wydawcą „Panoramy" będzie Piotr Dziemiańczuk, pracujący w TVP Szczecin od lat 90., przed laty jeden z czołowych jej reporterów. Pod skrzydła Lichoty przeszli również dziennikarze Bartosz Łyżwiński i Dariusz Sadowski, a uważni widzowie wypatrzyli już w popołudniowych wydaniach prowadzącą Magdalenę Stankiewicz. ©℗

(kas)

Fot. R.STACHNIK (arch.)

Na zdjęciu: Magdalena Stankiewicz prowadzi popołudniowe wydania telewizyjnej „Panoramy"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jerz
2016-02-01 18:45:39
Bardzo dobra informacja. Szczecinianie, tak trzymać i nie popuszczać !!
do TV
2016-01-30 18:41:04
Szczecin ma być dumny, że ma przedstawiciela w PiS-owskim radiu? Wyraźnie coś ci się pokręciło, bo Szczecin na PiS nie głosował. I wielu szczecinianom jest raczej smutno z tego powodu.
tv
2016-01-30 13:12:42
Dlaczego użyto słowa desant, które ma zabarwienie pejoratywne? Szczecin powinien być dumny, że ma swojego przedstawiciela w takim organie.
M. Stachnik
2016-01-30 12:00:18
i oby już do Szczecin nie wracali za max 4 lata .... chyba zdają sobie z tego sprawę w co się władowali .... powroty do Szczecina są trudne.... z Warszawy a szczególnie z mediów centralnych .... taki spa do chron. Pewnie za kilka tygodni w Narodowym Radio Szczecin o 6 rano będzie zmienione Studio Bałtyk na Przejdz przez Bałtyk a rozmowy pod krawatem na rozmowy zza kraty .. no i audycja bardzo stronniczego pana Przemka ... Czas Reakcji na Czas Rozliczeń .. Szkoda ... bo radioszczecin w obecnym kształcie było NAJLEPSZĄ STACJĄ REGIONALNĄ W NASZYM KRAJU (nawet z Czasem Reakcji w tle )
Czytelnik Łukasz
2016-01-30 10:08:08
No i bardzo dobrze, Szczecin nadaje ton.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA