czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Kraj > Szczeciński desant w mediach

Szczeciński desant w mediach

Szczeciński desant w mediach
Data publikacji: 2016-01-29 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-01 19:45
Wywietleń: 1057 111954

Szczecinianin Artur Kubaj został przewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Radia. Decyzja zapadła podczas pierwszego posiedzenia powołanego w połowie stycznia gremium.

Kubaj, historyk i politolog z Biura Edukacji Publicznej w szczecińskim oddziale IPN-u, wydał kilka publikacji, poświęconych „Solidarności". W czasie ostatnich wyborów prezydenckich, był w komitecie honorowym Andrzeja Dudy.

Niedawna nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji pociągnęła za sobą duże zmiany personalne w mediach publicznych. Na ich fali, jak już informowaliśmy, szefem telewizyjnej „Panoramy" został Piotr Lichota, były dyrektor naszego lokalnego, telewizyjnego ośrodka. Jego decyzją, w tym programie zatrudnienie znalazło kilka osób znanych ze szczecińskiego „okienka". I tak wydawcą „Panoramy" będzie Piotr Dziemiańczuk, pracujący w TVP Szczecin od lat 90., przed laty jeden z czołowych jej reporterów. Pod skrzydła Lichoty przeszli również dziennikarze Bartosz Łyżwiński i Dariusz Sadowski, a uważni widzowie wypatrzyli już w popołudniowych wydaniach prowadzącą Magdalenę Stankiewicz. ©℗

(kas)

Fot. R.STACHNIK (arch.)

Na zdjęciu: Magdalena Stankiewicz prowadzi popołudniowe wydania telewizyjnej „Panoramy"

Komentarze

jerz
Bardzo dobra informacja. Szczecinianie, tak trzymać i nie popuszczać !!
2016-02-01 18:45:39
do TV
Szczecin ma być dumny, że ma przedstawiciela w PiS-owskim radiu? Wyraźnie coś ci się pokręciło, bo Szczecin na PiS nie głosował. I wielu szczecinianom jest raczej smutno z tego powodu.
2016-01-30 18:41:04
tv
Dlaczego użyto słowa desant, które ma zabarwienie pejoratywne? Szczecin powinien być dumny, że ma swojego przedstawiciela w takim organie.
2016-01-30 13:12:42
M. Stachnik
i oby już do Szczecin nie wracali za max 4 lata .... chyba zdają sobie z tego sprawę w co się władowali .... powroty do Szczecina są trudne.... z Warszawy a szczególnie z mediów centralnych .... taki spa do chron. Pewnie za kilka tygodni w Narodowym Radio Szczecin o 6 rano będzie zmienione Studio Bałtyk na Przejdz przez Bałtyk a rozmowy pod krawatem na rozmowy zza kraty .. no i audycja bardzo stronniczego pana Przemka ... Czas Reakcji na Czas Rozliczeń .. Szkoda ... bo radioszczecin w obecnym kształcie było NAJLEPSZĄ STACJĄ REGIONALNĄ W NASZYM KRAJU (nawet z Czasem Reakcji w tle )
2016-01-30 12:00:18
Czytelnik Łukasz
No i bardzo dobrze, Szczecin nadaje ton.
2016-01-30 10:08:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy