Czwartek, 05 października 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Zmiany na liniach autobusów w Policach (akt. 1)

Data publikacji: 29 września 2016 r. 00:06
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:16
Zmiany na liniach autobusów w Policach
 

Ruch na ul. Grunwaldzkiej w Policach – od ul. Kołłątaja do ul. Kościuszki – w czwartek (29 września) od godz. 13 zostaje przywrócony. Autobusy wrócą też na swoje trasy. Wstrzymanie ruchu na tym odcinku miało potrwać do piątku. Udało się jednak zrobić to szybciej – zapadnięty odcinek ulicy został naprawiony.

(sag)

 

Wcześniejsza informacja:

W związku z pracami prowadzonymi w Policach na ulicy Grunwaldzkiej w czwartek i w piątek (29 i 30 września) szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów na liniach 102, 103, 106, 109, 110, 111 i 526. 

Z powodu robót drogowych czasowo  zamknięta dla ruchu będzie wspomniana ulica Grunwaldzka w Policach na odcinku od ulicy Kołłątaja do ulicy Kościuszki.

Autobusy linii 102 i 526 – będą wycofane z ul. Wojska Polskiego. W obu kierunkach kursować będą ullicami Kołłątaja, Mazurską i Piłsudskiego z pominięciem przystanków „Police Rynek” oraz „Police Wojska Polskiego”.

Na trasie objazdu uruchomione zostaną dodatkowe przystanki „Police Kołłątaja” oraz „Police Mazurska Kościół” (dotychczasowe przystanki linii 103). Przystanek „Police Kołłątaja” w kierunku ul. Piłsudskiego (Gocławia) zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Grunwaldzką i zostanie zlokalizowany na wysokości hurtowni).

Z kolei autobusy linii 103 zostaną wycofane z ul. Mazurskiej i ul. Kołłątaja i będą skierowane w ul. Wojska Polskiego z pominięciem przystanków „Police Kołłątaja” i „ Police Mazurska Kościół”. Na trasie objazdu uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek „Police Wojska Polskiego” (wspólny z linią 101).

Autobusy linii 106 kursować będą na trasie Głębokie – Police Kołłątaja (dotychczasowy przystanek linii 103 w kierunku Police Rynek).

Od przystanku „Police Dworzec” w kierunku tymczasowego przystanku końcowego „Police Kołłątaja” autobusy pojadą ulicami Stefana Batorego i Szkolną z pominięciem przystanków „Police Grunwaldzka” oraz „Police Rynek”. Na trasie objazdu uruchomione zostaną dodatkowe przystanki „Police Szkolna” oraz „Police Kołłątaja”.

Natomiast autobusy linii 109, 110 i 111 zostaną wycofane z ulic Mazurskiej, Kołłątaja, Szkolnej, Batorego i Grunwaldzkiej i pojadą ul. Wojska Polskiego. Kursy będą wykonywane z pominięciem przystanków „Police Grunwaldzka”, „Police Szkolna”, „Police Kołłątaja”, „Police Mazurska Kościół”. Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się mają na przystanku „Police Wojska Polskiego” (wspólny z linią 101)

Autobus linii nocnej 524 w obu kierunkach kursować będzie z pominięciem ulic Mazurskiej, Kołłątaja i Grunwaldzkiej, a pojedzie ul. Wojska Polskiego z pominięciem przystanków „Police Kołłątaja” oraz „Police Mazurska Kościół”.

(por)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA