Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Przez pl. Żołnierza Polskiego z ograniczeniem

Data publikacji: 24 września 2016 r. 11:41
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Przez pl. Żołnierza Polskiego z ograniczeniem
 

Przejazd przez pl. Żołnierza Polskiego w Szczecinie jest utrudniony – przy wylocie al. Wyzwolenia zapadła się nawierzchnia jezdni. Szczecińska Energetyka Cieplna- jak już wcześniej informowaliśmy - udrożni przejazd dopiero w sobotę po południu.

Kłopoty rozpoczęły się już w piątek. Wezwano ekipy SEC, by sprawdziły, jaka jest przyczyna zapadnięcia się asfaltu. Jak się dowiedzieliśmy, na szczęście nie doszło do żadnej awarii – nie będzie więc wyłączenia ciepła.

- Mieliśmy problem techniczny w kanale. Już go usunęliśmy – tłumaczy Agnieszka Pleskacz-Rząsik.

Wykop został zasypany jeszcze w piątek. Dziś brukarze kładą na jezdni bruk. Po południu mają być przejezdne wszystkie pasy ruchu w kierunku al. Jana Pawła II. Ale asfalt zostanie wylany dopiero za kilka dni – kostka musi się bowiem ułożyć.

(lw)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

.
2016-09-24 13:50:13
A zawór wodny tuż obok jest otoczony dziurą od czasu oddania jezdni do użytku. Nikt nie inspekcjonuje dróg w Szczecinie, wszyscy czuwają przy biurkach.
Kiero
2016-09-24 12:45:11
Nie zbyt długo nacieszyliśmy się równiutkim asfaltem. Znowu w miejscu gdzie partacze odwalili fuszere powstanie zapadlisko lub garb po wylaniu gluta asfaltowego. Będziemy walić kołami w nierówność jak w większości takich miejsc.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA