Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Kartę odbierzesz w centrum

Data publikacji: 28 września 2016 r. 23:33
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:16
Kartę odbierzesz w centrum
 

Ułatwienie dla członków Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie wprowadza Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Od 1 października Szczecińskie Karty Rodzinne będzie można odbierać od poniedziałku do piątku między godziną 6 a 20 w ścisłym centrum miasta.

Karty można będzie odbierać wyłącznie w Punkcie Obsługi Klienta - kasy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Brama Portowa, ul. Wyszyńskiego 1 (wejście od ul. Tkackiej). Dzięki zmianie mieszkańcy Szczecina będą mogli załatwić sprawę w miejscu stanowiącym centralny węzeł komunikacyjny, umożliwiając tym samym łatwe dotarcie odbiorców programu do punktu wydawania Kart, w bardziej dogodnych godzinach. 

Osoby, które złożyły wniosek o wydanie SKR do 9 września 2016 r. mogą ją odebrać do końca września 2016 r. w Punkcie Obsługi Klienta - kasa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Urzędzie Miasta Szczecin przy pl. Armii Krajowej 1, natomiast osoby, które złożyły wniosek po 9 września 2016 r. mogą ją odebrać wyłącznie w Punkcie Obsługi Klienta - kasy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Brama Portowa, ul. Wyszyńskiego 1.

Bez zmian pozostają miejsce składania wniosków, czyli Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, Pl. Armii Krajowej 1 (prawe skrzydło, sala nr 36) oraz Filia Urzędu Miasta Szczecin na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39/40.

Kasa ZDiTM w Urzędzie Miasta zostaje od 1 października zlikwidowana.

Fot. R. PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Magda
2016-09-29 13:08:33
No właśnie. Dlaczego rodziny z jednym dzieckiem nie są traktowane jak rodziny? Dlaczego wartościuje się dzieci? Szczecin Przyjazny Rodzinie ?????? To jest bardzo przykre i niesprawiedliwe. Wielokrotnie to, że ma się jedno dziecko nie jest WYBOREM. Tak po prostu jest. A wsparcie rodziny z dwójką dzieci mają już w postaci 500+. Do tego nasze miasto daje ich dzieciom sieciówki za 1 zł. Moje dziecko za jeden przejazd do szkoły (3 przystanki) zapłaci właśnie złotówkę. Za tą samą sieciówkę musiałabym zapłacić 50 zł. Nie przesiądę się zatem na autobus NIGDY. Będę stać w korkach i zatruwać środowisko. Bo przejazdy dla dzieci powinny być równe, jeśli nie darmowe. W innych miastach jakoś można to ustalić. To mnie najbardziej denerwuje. Podatki płacę tak samo jak inni rodzice. Dziękuję naszym władzom.
Greg
2016-09-29 11:42:54
A dlaczego tylko w jednej kasie - to jakieś średniowiecze - to po co są te inne kasy zditm ?
afag
2016-09-29 11:28:22
A dlaczego Szczecińska Karta Rodzinna nie jest dla rodziny z jednym dzieckiem?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA