sobota, 22 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kartę odbierzesz w centrum

Kartę odbierzesz w centrum

Kartę odbierzesz w centrum
Data publikacji: 2016-09-28 23:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:16
Wywietleń: 1577 156771

Ułatwienie dla członków Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie wprowadza Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Od 1 października Szczecińskie Karty Rodzinne będzie można odbierać od poniedziałku do piątku między godziną 6 a 20 w ścisłym centrum miasta.

Karty można będzie odbierać wyłącznie w Punkcie Obsługi Klienta - kasy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Brama Portowa, ul. Wyszyńskiego 1 (wejście od ul. Tkackiej). Dzięki zmianie mieszkańcy Szczecina będą mogli załatwić sprawę w miejscu stanowiącym centralny węzeł komunikacyjny, umożliwiając tym samym łatwe dotarcie odbiorców programu do punktu wydawania Kart, w bardziej dogodnych godzinach. 

Osoby, które złożyły wniosek o wydanie SKR do 9 września 2016 r. mogą ją odebrać do końca września 2016 r. w Punkcie Obsługi Klienta - kasa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Urzędzie Miasta Szczecin przy pl. Armii Krajowej 1, natomiast osoby, które złożyły wniosek po 9 września 2016 r. mogą ją odebrać wyłącznie w Punkcie Obsługi Klienta - kasy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Brama Portowa, ul. Wyszyńskiego 1.

Bez zmian pozostają miejsce składania wniosków, czyli Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, Pl. Armii Krajowej 1 (prawe skrzydło, sala nr 36) oraz Filia Urzędu Miasta Szczecin na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39/40.

Kasa ZDiTM w Urzędzie Miasta zostaje od 1 października zlikwidowana.

Fot. R. PAKIESER (arch.)

Komentarze

Magda
No właśnie. Dlaczego rodziny z jednym dzieckiem nie są traktowane jak rodziny? Dlaczego wartościuje się dzieci? Szczecin Przyjazny Rodzinie ?????? To jest bardzo przykre i niesprawiedliwe. Wielokrotnie to, że ma się jedno dziecko nie jest WYBOREM. Tak po prostu jest. A wsparcie rodziny z dwójką dzieci mają już w postaci 500+. Do tego nasze miasto daje ich dzieciom sieciówki za 1 zł. Moje dziecko za jeden przejazd do szkoły (3 przystanki) zapłaci właśnie złotówkę. Za tą samą sieciówkę musiałabym zapłacić 50 zł. Nie przesiądę się zatem na autobus NIGDY. Będę stać w korkach i zatruwać środowisko. Bo przejazdy dla dzieci powinny być równe, jeśli nie darmowe. W innych miastach jakoś można to ustalić. To mnie najbardziej denerwuje. Podatki płacę tak samo jak inni rodzice. Dziękuję naszym władzom.
2016-09-29 13:08:33
Greg
A dlaczego tylko w jednej kasie - to jakieś średniowiecze - to po co są te inne kasy zditm ?
2016-09-29 11:42:54
afag
A dlaczego Szczecińska Karta Rodzinna nie jest dla rodziny z jednym dzieckiem?
2016-09-29 11:28:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie