piątek, 14 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zmiana u celników - Struk za Mołodecką

Zmiana u celników - Struk za Mołodecką [GALERIA]

Zmiana u celników - Struk za Mołodecką
Data publikacji: 2015-12-10 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 11:58
Wywietleń: 2515 48609

W czwartkowe (10 grudnia) południe doszło do zmiany dyrektora Izby Celnej w Szczecinie. Funkcję tę przestała pełnić Lidia Mołodecka - pierwsza kobieta generał (nadinspektor celny) w tej służbie mundurowej. Jej następcą został Wiesław Struk.

Inspektor celny Wiesław Struk skończył socjologię oraz podyplomowe prawo administracyjne i samorządowe na Uniwersytecie Szczecińskim. Funkcjonariuszem celnym został w 1990 r. Był m.in. naczelnikiem Wydziału Zwalczania Przestępczości w szczecińskiej IC. W 2009 r. został p.o. zastępcy dyrektora Izby Celnej w Gdyni, a przed trzema laty jej dyrektorem. (mag)

Fot. Robert Stachnik

 

Zmiana u celników - Struk za Mołodecką Zmiana u celników - Struk za Mołodecką Zmiana u celników - Struk za Mołodecką Zmiana u celników - Struk za Mołodecką Zmiana u celników - Struk za Mołodecką

Komentarze

c(y)lnik
A Kapice kiedy zwodują za zasługi dla PO? takiego awnasu nie było dawno!
2015-12-11 11:31:12
Służba
Świat na głowie staje, że kobieta może być generałem :D
2015-12-11 07:21:16
To byly czasy...,
A znajomego Szwagier jak byl kiedys Celnikiem w Swinoujsciu, to wybudowal piekna wile, a w piwnicy to mial jeszcze dodatkowo "drugi Pewex"... ! !
2015-12-10 23:37:23
Magiel,
Robert..., Krochmal to sie zawsze dobrze sprawdza ale tylko... w kazdym praniu ! !
2015-12-10 23:30:23
Dookola... Polski,
Dokonywac zmian tak dlugo.... az zlikwidowana zostanie calkowicie przestepczosc graniczna, tak w Szczecinskim jak i w calej Polsce ! !
2015-12-10 23:25:47
Robert
Według mnie, najlepszym dyrektorem Izby Celnej w Szczecinie ( ówczesnego : Urzędu Celnego w Szczecinie ) był Witek Krochmal. Konkretny gościu, szanowany, wspaniały dyrektor.
2015-12-10 20:26:18
Parias
Generał celników... mój Boże, kto na te emerytury im potem zarobi...