Piątek, 24 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Zatrzymany przez CBŚ wiózł 7 kg narkotyków

Data publikacji: 21 listopada 2015 r. 12:04
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Zatrzymany przez CBŚ wiózł 7 kg narkotyków
 

Policjanci z CBŚ ze Szczecina wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej zatrzymali mężczyznę, który na terenie naszego regionu transportował duże ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 7 kg marihuany. Podejrzany usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił do aresztu.

Zatrzymanie miało miejsce w Kaliszu Pomorskim. Policjanci i celnicy prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, wytypowali osobę
przewożącą znaczną ilość narkotyków na trasie Piła - Szczecin. W wyniku podjętych działań zatrzymano do kontroli wv sharan. W trakcie przeszukania
pojazdu z użyciem policyjnego psa do wykrywania narkotyków policjanci odkryli kilka pakunków wielkości piłki futbolowej z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone pakunki zawierają marihuanę.

33-leni kierowca vw został zatrzymany, a zabezpieczone pakunki przetransportowane i poddane specjalistycznym badaniom w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Szczecinie. Wynik badań potwierdził bezsprzecznie, że w pojeździe znajdowało się ponad 7,3 kg narkotyku.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany, grozi za to od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu trafiła do sądu. Sędzia po rozprawie zadecydował o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. (k)

Fot. arch. Policji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Z Pily... do Szczecina,
2015-11-22 10:34:40
Czyzby kolejny "bezrobotny"... znalazl sobie dodatkowe zajecie...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA