piątek, 03 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymany przez CBŚ wiózł 7 kg narkotyków

Zatrzymany przez CBŚ wiózł 7 kg narkotyków

Zatrzymany przez CBŚ wiózł 7 kg narkotyków
Data publikacji: 2015-11-21 12:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:46
Wywietleń: 2088 40142

Policjanci z CBŚ ze Szczecina wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej zatrzymali mężczyznę, który na terenie naszego regionu transportował duże ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 7 kg marihuany. Podejrzany usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił do aresztu.

Zatrzymanie miało miejsce w Kaliszu Pomorskim. Policjanci i celnicy prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, wytypowali osobę
przewożącą znaczną ilość narkotyków na trasie Piła - Szczecin. W wyniku podjętych działań zatrzymano do kontroli wv sharan. W trakcie przeszukania
pojazdu z użyciem policyjnego psa do wykrywania narkotyków policjanci odkryli kilka pakunków wielkości piłki futbolowej z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone pakunki zawierają marihuanę.

33-leni kierowca vw został zatrzymany, a zabezpieczone pakunki przetransportowane i poddane specjalistycznym badaniom w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Szczecinie. Wynik badań potwierdził bezsprzecznie, że w pojeździe znajdowało się ponad 7,3 kg narkotyku.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany, grozi za to od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu trafiła do sądu. Sędzia po rozprawie zadecydował o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. (k)

Fot. arch. Policji

Komentarze

Z Pily... do Szczecina,
Czyzby kolejny "bezrobotny"... znalazl sobie dodatkowe zajecie...??
2015-11-22 10:34:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie