środa, 19 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Złote Kompasy 2018

Złote Kompasy 2018

Złote Kompasy 2018
Data publikacji: 2018-12-09 16:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:03
Wywietleń: 1274 365950

Laureatami Złotych Kompasów 2018 zostali: kapitan żeglugi wielkiej Stefan Lewandowski, starszy oficer mechanik okrętowy Mieczysław Osowicki, dyrektor szczecińskiego oddziału ZUS i prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie Zbigniew Zalewski oraz nasza redakcyjna koleżanka Elżbieta Kubowska, którą wyróżniono Złotym Superkompasem. Nagrody odebrali w sobotę (8 grudnia) podczas „Mikołajek morskich”.

„Mikołajki morskie” to coroczne spotkanie przedstawicieli gospodarki morskiej, instytucji i organizacji promujących kulturę morską oraz działających na rzecz środowiska zawodowego ludzi morza. Tym razem odbyło się w Klubie „Pod Masztami” Akademii Morskiej w Szczecinie.

Złotymi Kompasami, zgodnie z tradycją, wyróżniono osoby szczególnie zaangażowane na rzecz środowiska morskiego. Kapitułę tej nagrody tworzą przedstawiciele Związku Zawodowego Kapitanów i Oficerów, Szczecińskiego Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej i Stowarzyszenia Starszych Oficerów Mechaników Morskich.

Oprócz wymienionych, współorganizatorami „Mikołajek morskich” były także firmy: Net-Marine - Marine Power Service, Unibaltic, Polska Żegluga Morska, a także Akademia Morska w Szczecinie.

Dodajmy, że „Mikołajki morskie” odbyły się po raz 11.

(isz)

Fot. Jacek Pawłowski

Komentarze

wi fi
STRASZNIE fajne wpisy komentujących! Rozumiem, że mocno nienawidzicie, ale o czym piszecie ni ch.… nie rozumiem. Ale silny żal z Was przebija.
2018-12-10 12:03:29
Koval
Srodowisko morskie odzyskało swoj patriotyzm i marynarski honor.Odsunęło od honoru panow z przydomkiem TW przed nazwiskiem.Odsuneło tych co od srodka wysadzała granatami pzpr.Odsunęła Nikodema Dyzme polskiej marynarki handlowej kuriera i specjaliste od staroci muzeum narodowego ktore przez Sfax wedrowały do Paryża.To nie wyrówna rachunku krzywd ale swiadkom zwraca zdeptany honor.
2018-12-10 07:47:34
hmm
A po co pełnoetatowemu dyrektorowi ZUSu mundur?
2018-12-10 06:52:08
Osa
Pan dyrektor szczecińskiego oddziału ZUS i prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie Zbigniew Zalewski. Ten facet jest już starszy od Lenina i ciągle dyrektor, przeżyje wszystkie rządy.
2018-12-09 22:04:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie