czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku

Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku

Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku
Data publikacji: 2016-08-23 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:38
Wywietleń: 1098 149474

Na gorącym uczynku stargardzcy policjanci ujęli 26-letniego włamywacza do kiosku przy al. Żołnierza w Stargardzie, który przed mundurowymi usiłował uciekać przez wybitą w oknie dziurę. W kieszeniach złodzieja funkcjonariusze odnaleźli zdrapki, bilety autobusowe oraz bilon. Stargardzianinowi grozi kara nawet 10 lat więzienia.

– We wtorek (23 sierpnia) wcześnie rano oficer dyżurny powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu, do jakiego miało dojść w Stargardzie bezzwłocznie poinformował o zdarzeniu będące w służbie patrole. Niemal natychmiast dwa z nich znalazły się w rejonie miejsca zdarzenia, gdzie ujawniły wybitą w oknie szybę i wychodzącego przez nie z kiosku mężczyznę. 26-letniego sprawcę zatrzymano – poinformował podkom. Łukasz Famulski.

Na miejscu przestępstwa specjalista kryminalistyki zabezpieczył dowody w tej sprawie, a śledczy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem przedstawią zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, bo funkcjonariusze szczegółowo poddadzą analizie podobne zdarzenia i zweryfikują ewentualny udział w nich 26-latka.
(gra)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”