Piątek, 19 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Niszczyli przenośną toaletę

Data publikacji: 22 sierpnia 2016 r. 23:24
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Niszczyli przenośną toaletę
Fot. Robert Wojciechowski (arch.)  

Trzech nieletnich mieszkańców Sławna postanowiło dać ujście swojej sile. Za przeciwnika wybrali przenośną toaletę stojącą przy ul. Basztowej. Młodociani wywrócili stojącego Toi-Toi'a, czyniąc go niezdatnym do użytku.

- Poczynania nastolatków nagrał przypadkowy świadek, co pomogło w szybkim ustaleniu sprawców. Pocztą elektroniczną przesłał policji zrobiony film. Nagranie załączono jako dowód w sprawie - podał sierż. sztab. Maciej Świętosławski.

Sprawcami okazali się mieszkańcy Sławna w wieku 13-17 lat. Wszyscy usłyszeli zarzut z kodeksu wykroczeń. Materiały z prowadzonego przez sławieńskich policjantów postępowania przesłane zostaną do sądu, który wkrótce zadecyduje o dalszych losach młodych sprawców. Dla jednego z nich to nie pierwsze naruszenie prawa, którego się dopuścił.

(p)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kible są wielkim problemem
2016-08-23 11:34:17
Oto temat wstydliwy i tabu. Brudne i nieczyszczone toalety, a tutaj okazja aby się tym zająć. Tutaj mowa o toaletach w Szczecinie, tych których brak i tych które ktoś wymyślił, że można używać, ale nie trzeba ich często czyścić! Mają dać obraz prawdopodobnie braku kultury bo jak się o nie nie dba stoją śmierdzące i zarobione, zaśmiecone itp, bez wody i papieru oczywiście. Oto jak trzeba dbać o obraz miasta a nie narzekać że ludziom brak kultury by je po sobie chyba gołą łapą sprzątali a papier nosili w kieszeniach. I w tym tonie cenne toalety też nie do kopania bo wprawdzie brudne w środku ale bardzo nieliczne. Oczywiście to brak poszanowania dla obywatela i ignorancja podstawowej maksymy o prawie do załatwienia w godności podstawowych potrzeb fizjologicznych. Kurier Szczeciński dopatrzył się aź w Sławnie a tu śmierdzi w Szczecinie!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA