niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złodziej na Mokrej

Złodziej na Mokrej (akt. 1)

Złodziej na Mokrej
Data publikacji: 2016-01-13 16:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 1398 97309

W środę o g. 15.48 policja otrzymała informację, że na ulicy Mokrej w Szczecinie doszło do kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych. Złodziej zażądał od ekspedientki pieniędzy, a gdy ta odmówiła, ukradł paczkę papierosów i uciekł. Ma ok. 20 lat, był ubrany czarną kurtkę, czarną czapkę, miał chustę zasłaniającą twarz. Na miejsce pojechały radiowozy, ale złodzieja nie udało się złapać. Co nie oznacza, że nie zostanie wytypowany przez policję.

(as)

Wcześniejsza informacja

Na ulicy Mokrej doszło do kradzieży w jednym ze sklepów - taką informację otrzymała szczecińska policja. Wysłano tam radiowozy, aby złapać złodzieja. A także przewodnika z psem. W tej chwili trwa policyjna akcja. Mężczyzna ma ok. 20 lat. Uciekł pieszo. Są to na razie wstępne ustalenia.

(as)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Precz z bandytyzmem.
To prywatny sklepik, na pewno właściciel ma monitoring, więc wystarczy pokazać wizerunek i złapią gagatka. Niby ekskluzywna dzielnica, a jakiś łachudra się połaszczył na paczkę papierosów. Takich trzeba szybko eliminować ze społeczeństwa.
2016-01-14 06:54:08
Mokra sprawa...,
Wszystkie przestepstwa powinno sie ciac szybko, ostro i krotko... najlepiej wraz z korzeniami ! Wyznaczyc nagrode, to kumple czy znajomi, sami go predzej czy pozniej chocby do Dzielnicowego "wkopia"... ! Brawo Policja i tak trzymac ! W dawnych czasach... to po udowodnieniu winy obcieto by juz Mu alibo 1-en palec alibo cala 5-ke ! Ujawnic w internecie zdjecia z kamer... to ludzie sami pomoga ! !
2016-01-13 19:04:36
draka
policja zamiast w tym czasie zamknąć prominentnego PO-sła za przekręty lekowe wysłała wszystkie siły dyżurne na pogoń za drechem co chciał zajarać...
2016-01-13 17:42:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie