Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Złodziej bez skrupułów. Ukradł wózek dziecięcy

Data publikacji: 12 kwietnia 2019 r. 10:12
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:37
Złodziej bez skrupułów. Ukradł wózek dziecięcy
 

Szczecineccy policjanci zatrzymali 61-letniego złodzieja, który ukradł dziecięcy wózek. Mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom, że potrzebował go do przewożenia złomu.

Dziecięcy wózek został skradziony z klatki schodowej na jednym z osiedli w Szczecinku. Jak znalazł się w komendzie? „Kryminalni” patrolujący nocą ulice miasta zauważyli porzucony na trawniku wózek dziecięcy. Nie był uszkodzony, leżał w nim dziecięcy kocyk. Mundurowi zadecydowali, że wózek poczeka na właścicieli w komendzie.

Długo nie musiał czekać, bo już z samego rana do policji zgłosili się rodzice, którzy chcieli złożyć zawiadomienia o kradzieży wózka. Zmartwienia szybko poszły w niepamięć, bo na właścicieli czekała bardzo miła wiadomość. Wózek wraz z wyposażeniem wyceniony został na kwotę 550 zł.

Policjantom pozostało tylko ustalić, kto stał za kradzieżą. W kilka godzin zatrzymali 61-letniego mężczyznę, który przyznał się do wszystkiego.  

– Jak sam oświadczył, chciał wózek wykorzystać w przyszłości do przewożenia znalezionego złomu – podkreśla mł. asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

(reg)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA