Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Przyłapany na gorącym uczynku. Kradł na terenie szpitala [GALERIA]

Data publikacji: 23 lutego 2019 r. 14:19
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:33
Przyłapany na gorącym uczynku. Kradł na terenie szpitala
 

Funkcjonariusze Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł ze szpitala metalowe przedmioty.

Funkcjonariusze uzyskali informacje, że na terenie szczecińskiego szpitala dochodzi do włamań i kradzieży. W związku z tym podczas nocnej służby obserwowali placówkę oraz osoby, które w tym rejonie się przemieszczają. Uwagę ich zwrócił mężczyzna, który bez wyraźnego powodu, rozglądając się, spacerował między budynkami szpitala. Po krótkiej chwili zza jednego z nich  dobiegł hałas oraz metaliczny odgłos uderzenia. Natychmiast udali się sprawdzić, skąd te dźwięki.

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 30 – latka, który z jednego z magazynów wynosił metalowe przedmioty, a następnie chował je w zaparkowanym obok pojeździe. Jak się okazało, sprawca dostał się do środka przez przecięcie kłódki, a jego łupem padły metalowe przedmioty oraz narzędzia. Mężczyzna przyznał się, że dzień wcześniej również włamał się do jednego z pomieszczeń szpitala. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Ł.T

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Aha
2019-02-24 12:06:19
Jaki to szpital ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA