Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Zlikwidowana plantacja konopi

Data publikacji: 2017-07-21 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:45
Zlikwidowana plantacja konopi
 

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Dębie zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu myśliborskiego. Podczas przeszukiwania posesji zabezpieczyli susz marihuany oraz 92 rośliny konopi indyjskich i specjalistyczny sprzęt do ich uprawy. 

Dębnowscy kryminalni podejrzewali, że na terenie jednej z posesji prowadzona jest uprawa konopii indyjskich. Policjanci pojechali pod wytypowany adres. Ich podejrzenia potwierdziły się. Zastany na miejscu 27-letni mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli marihuanę w postaci suszu roślinnego o łącznej wadze 43 gramów, 92 rośliny konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu oraz 35 sztuk nasion marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt do ich uprawy: lampy, przetwornicę, młynek do kruszenia suszu, wagę elektroniczną oraz nawozy. 

27-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do złożonego wniosku. Następne 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Jak poinformował st. asp. Jacek Poleszczuk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

(n)

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czytelnik
2017-07-21 13:28:48
Cieszy wynik,cieszy zaangażowanie i to,że pokazali,że jednostka podrzędna też potrafi właściwie pracować,że szefostwo nie ugięło się i nie pozwoliło na przypisanie lub co gorsza zabranie "wyniku" jednostce nadrzędnej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA