środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zlikwidowana plantacja konopi

Zlikwidowana plantacja konopi

Zlikwidowana plantacja konopi
Data publikacji: 2017-07-21 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:45
Wywietleń: 1248 276829

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Dębie zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu myśliborskiego. Podczas przeszukiwania posesji zabezpieczyli susz marihuany oraz 92 rośliny konopi indyjskich i specjalistyczny sprzęt do ich uprawy. 

Dębnowscy kryminalni podejrzewali, że na terenie jednej z posesji prowadzona jest uprawa konopii indyjskich. Policjanci pojechali pod wytypowany adres. Ich podejrzenia potwierdziły się. Zastany na miejscu 27-letni mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli marihuanę w postaci suszu roślinnego o łącznej wadze 43 gramów, 92 rośliny konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu oraz 35 sztuk nasion marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt do ich uprawy: lampy, przetwornicę, młynek do kruszenia suszu, wagę elektroniczną oraz nawozy. 

27-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do złożonego wniosku. Następne 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Jak poinformował st. asp. Jacek Poleszczuk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

(n)

Fot. Policja

Komentarze

Czytelnik
Cieszy wynik,cieszy zaangażowanie i to,że pokazali,że jednostka podrzędna też potrafi właściwie pracować,że szefostwo nie ugięło się i nie pozwoliło na przypisanie lub co gorsza zabranie "wyniku" jednostce nadrzędnej.
2017-07-21 13:28:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie