środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złapali sześciu pijanych kierowców w Szczecinie

Złapali sześciu pijanych kierowców w Szczecinie

Złapali sześciu pijanych kierowców w Szczecinie
Data publikacji: 2019-12-01 10:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-02 20:57
Wywietleń: 1899 430759

W sobotni poranek w ramach działań „Trzeźwość” szczecińscy policjanci kontrolowali stan trzeźwości kierujących w różnych dzielnicach miasta. Aż w sześciu przypadkach wynik badania wykazał, że kierujący znajdował się pod wpływem alkoholu.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący, u którego urządzenie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu.

W związku z tym szczecińska policja apeluje do kierowców o rozsądek i rozwagę. "Pamiętajmy, że osobie pod wpływem alkoholu w znacznym stopniu pogarsza się ostrość widzenia i ocena odległości, następuje także opóźnienie czasu reakcji, obniżenie koncentracji i błędna ocena własnych możliwości. Miejmy świadomość, że nietrzeźwy kierujący jest poważnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników ruchu na drodze a nie tylko dla siebie samego. Piłeś? Nie jedź! - Jedziesz? Nie pij!" - w specjalnym komunikacie napisało biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

(k)

Fot. policja

Złapali sześciu pijanych kierowców w Szczecinie

Komentarze

stop pijakom
Stop małpkom, zakazać małpek, zakazać pić sędziom i kierowcom.Trzeźwość ,społeczeństwo potrzebuje trzeźwości
2019-12-02 20:29:47
Antoni
Pałą skatowac durni, za zagrożenie jakie wprowadzają na drogach. Największy błąd kierowców "akurat mi się nic nie stanie".
2019-12-01 19:01:08
@Abc
- durniu.
2019-12-01 16:51:58
Abc
To jest miara skuteczności tej naszej milicji. Bandyci latają po ulicach, a oni sobie łapanki na drogach robią.
2019-12-01 15:49:28
Już tak namieszaliście mi w głowie, że nie wiem za którymi sędziami obstawać a na których pluć.
Pieprzę, siedzę w ciepłej chacie. Ewentualnie drink.
2019-12-01 15:39:58
PRAWOBRZEZE
Z JAKIMI SĘDZIAMI............
2019-12-01 15:36:06
Ciekawe2
Nie to nie on.
2019-12-01 11:49:54
Ciekawe
Podobno wśród nich był jeden znany miejski "aktywista" od zrównoważonego transportu i rowerów. Teraz pewno nasili kampanię skoro tylko rower mu zostanie.
2019-12-01 11:20:55
Manifestacja : solidarnie z sędziami.
Manifestacja : solidarnie z sędziami // SZCZECIN. Dzisiaj, w niedzielę 01 grudzień 2019, plac Żołnierza przed Sądem Rejonowym, godz. 16:00. Bo kiedy politycy w całości opanują sądy nic ich nie powstrzyma przed narzuceniem każdej i każdemu swojej woli. Zdobycie i utrzymanie władzy. Tylko na tym zależy obecnie tym, którzy niszczą niezależnych sędziów. https://www.facebook.com/events/418873242330992/ https://www.skwerwolnosci.eu/event/1-grudnia-cala-polska-robimy-to-dla-wszystkich-solidarnie-z-sedziami/?mc_id=2455
2019-12-01 11:07:12