Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Złapali sprawcę kradzieży w hotelu i restauracji

Data publikacji: 21 listopada 2018 r. 10:44
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:25
Złapali sprawcę kradzieży w hotelu i restauracji
 

Kołobrzescy funkcjonariusze ustalili personalia i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za przywłaszczenie portfela i kradzież z włamaniem do szafki pracowniczej jednego z hoteli. Sprawca okazał się recydywistą, w przeszłości był karany za podobne przestępstwa.

Policjanci z Kołobrzegu otrzymali zgłoszenie od pracowników hotelu przy ul. Szpitalnej o kradzieży z szafki pracowniczej kart płatniczych. Na nagraniu z monitoringu widać było jak sprawca chodził po części hotelowej, następnie zjechał windą na poziom dla pracowników i tam sprawdzał pozostawione rzeczy w szafkach ubraniowych. Do jednej z nich włamał się i zabrał karty płatnicze.

W sierpniu do policjantów wpłynęło podobne zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia portfela w jednej z kołobrzeskich restauracji. W tym przypadku właściciel wycenił starty na kwotę ponad tysiąca złotych.

Policjanci zajmujący się sprawa ustalili, że sposób działania, a także zabezpieczone ślady w miejscach zdarzenia dotyczą tego samego sprawcy. Kolejne analizy zebranych danych doprowadziły do wytypowania mężczyzny i zatrzymania go po drugim zdarzeniu.

Podejrzewany o włamanie to 34-letni mieszkaniec Kołobrzegu.

Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Obydwa zarzuty przedstawiono podejrzanemu w warunkach recydywy, co powoduje zaostrzenie konsekwencji. Wobec 34-latka zastosowano policyjny dozór.

(k)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Leo Bonhard
2018-11-21 15:04:51
" Wobec 34-latka zastosowano policyjny dozór" Czy ja dobrze widzę ? To ten ananas nie siedzi jeszcze w ciupie ?
[
2018-11-21 12:02:58
Sprawa prosta - zostałeś raz złapany za jakieś przestępstwo/wykroczenie, to za drugim kara powinna być najsurowsza z możliwych. Choć kary śmierci nie ma.
Czyli ze
2018-11-21 11:16:25
Byl jednak bardzo aktywny... w tym Swoim byc moze Zgloszonym wczesniej "bezrobociu" w Biurze Poszukiwania pracy !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA