środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zgotował żonie i córce piekło w domu

Zgotował żonie i córce piekło w domu

Zgotował żonie i córce piekło w domu
Data publikacji: 2019-05-20 10:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 6500 392211

Przez co najmniej siedem miesięcy gryficzanin znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i małoletnią córką. Wyzywał je, bił, groził nożem, wystraszone wyganiał z mieszkania. Domowy oprawca jest już w areszcie.

Kobieta i jej córka przeżyły w domu koszmar. Najgorzej było, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wtedy bez żadnego powodu wywoływał awantury, podczas których wyzywał je, poniżał, a nawet groził, że obie zabije. Bywało, że agresywny mąż i ojciec chwytał za nóż kuchenny. Uderzał i szarpał.  

– Ustalono również, że podejrzany wyganiał pokrzywdzone z mieszkania oraz uniemożliwiał im swobodne korzystanie z kuchni i łazienki – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Teraz matka i córka są już bezpieczne. Zeznania pokrzywdzonej kobiety, a także inne zgromadzone w sprawie dowody pozwoliły na zatrzymanie mieszkańca Gryfic. Na wniosek prokuratora mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione czyny grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

(reg)

Fot. arch.

Komentarze

100 lat planowania
@przejdźmy na TY : za to cztaj piwo,wino,wódka itd. papieroski płaca podatnic na pincet plusow socjal, tego nikt nie weryfikuje, gosc dostaje przelew na konto i placi gdzie chce i za co chce, chyba ze ktos go podpierdzieli do organow ,baluja za wasze buhahhahahha
2019-05-20 22:54:51
123
Wazne ze bylo becalen, kto akceptowal dostal kase a potem hulaj d czy jak to sobie tam wmawiaja ale bylo becalen co weekend i pare razy w roku jest ok, somsiad nie donosi bo sam w strachu, 100 lat planowania
2019-05-20 22:53:29
Ciekawe
Ze tez ciagle tylko faceci sa winni ? A kiedy zaczal pic alkohol... przed slubem i urodzeniem sie dziecka czy po... i co bylo tego powodem ?? Gdzie silowej przemocy nie mozna popierac !!
2019-05-20 11:57:25
(
Będzie mógł zademonstrować swoją siłę w więzieniu - ciekawe, czy będzie taki odważny.
2019-05-20 11:51:34
Taa
Ala to raczej opieszałość policji i innych organów prawnych tak wszystko opóźniło, też mialem takiego ojca, kiedys prawie zatłukł mi babcie która wylądowała w szpitalu nieprzytomna, policja go wypuscila po 10 minitach po przewiezieniu na komisariat...
2019-05-20 11:23:24
Ala
Przez co najmniej siedem miesięcy?! A cóż takiego się wydarzyło, że nagle kobitka oprzytomniała?
2019-05-20 11:12:20
przejdźmy na TY
Pijackie bydło pod klucz ! A rachunki nich płacą całodobowe sklepy : z "artykułem pierwszej potrzeby" oraz reklamodawcy od piwska, które się wylewa ze wszystkich programów na wszystkich kanałach. Chce się "Ż".... ygać.
2019-05-20 10:31:42