Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Znęcał się nad żoną, a potem próbował przekupić policjantów

Data publikacji: 09 kwietnia 2019 r. 10:43
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:37
Znęcał się nad żoną, a potem próbował przekupić policjantów
 

Przez blisko trzy lata znęcał się nad żoną, a kiedy w jego domu interweniowała policja, wyzywał funkcjonariuszy i próbował ich przekupić. Agresywny mąż jest już w areszcie. 

Rzecz dotyczy mieszkańca powiatu myśliborskiego. Przez prawie trzy lata mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kiedy był pijany, wszczynał awantury, ubliżał żonie, nie pozwalał jej zasnąć, popychał ją, niszczył sprzęty w domu. Kiedy zdesperowana kobieta wezwała na pomoc policję, jej mąż nie wahał się rzucać przekleństwami w stronę policjantów, na dodatek kilkakrotnie proponował im łapówkę, by zaniechali interwencji.

– Wobec agresywnego mężczyzny, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Myśliborzu zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

(reg)

Fot. policja

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

"Damskie Aniolki"
2019-04-09 23:15:48
A co bylo podowem... tego znecania sie az 3 lata ? Powymieniac rowniez i to... !! Panowie nie tracic za duzo czasu i nie zapomiajcie powiedzenia: Prosze natychmiast opuscic Moje mieszkanie czy moj Dom lub Pamelo Zegnaj !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA