niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zginął od ciosu nożem

Zginął od ciosu nożem

Zginął od ciosu nożem
Data publikacji: 2016-08-11 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:36
Wywietleń: 773 148226

Właściciel mieszkania przy u. Św. Marcina na szczecińskim Niebuszewie zginął w poniedziałek od ciosu nożem w klatkę piersiową. Jego prawdopodobny zabójca, 40-letni Krzysztof W., w środę sam się zgłosił na policję.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło na tle rozliczeń finansowych - mówi Małgorzata Wojciechowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Podejrzany wynajmował od swojej ofiary mieszkanie. Podobno właściciel chciał mu wymówić. W poniedziałek doszło między nimi do wymiany zdań. Kłótnia zakończyła się tragedią.

Sprawca dwa dni później sam zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji Niebuszewo. Przyznał się do popełnienia zbrodni. Dziś ma być przesłuchiwany przez prokuratora, który przedstawi mu zarzuty.

- Prokurator podejmie też decyzję dotyczącą ewentualnego zastosowania środków zapobiegawczych - tłumaczy prok. Wojciechowicz.

Jest duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna zostanie tymczasowo aresztowany. Po pierwsze jest podejrzany o zabójstwo, po drugie, nie ma gdzie mieszkać - mogą więc być później kłopoty z jego odnalezieniem i doprowadzeniem do sądu.

Jak się dowiedzieliśmy, cały czas ustalane są szczegóły dotyczące przyczyn popełnienia przestępstwa. W celu wyjaśnienia sprawy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

(lw)

 

Komentarze

marcin
"Cos" wez leki czlowieku. Ile ludzi wynajmuje mieszkania i kosy nie dostaje. Wiec jeszcze raz weź leki
2016-08-12 00:18:27
Cos
I wez mieszkanie komuś wynajmij.... a kosę dostaniesz. Masakra jakaś!
2016-08-11 22:31:44
Duże prawdopodobieństwo
Aha, no to fajnie. Czyli gdyby miał, gdzie mieszkać, to nie byłby tymczasowo aresztowany.
2016-08-11 15:28:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”