wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zgarnęli handlarzy narkotyków

Zgarnęli handlarzy narkotyków

Zgarnęli handlarzy narkotyków
Data publikacji: 2016-03-21 12:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 1683 124264

Nawet piętnaście lat za kratami może spędzić dziesięć osób, które zatrzymała policja pod zarzutem handlu narkotykami na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie namierzyli i rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która handlowała narkotykami. Dziesięć osób usłyszało zarzuty wprowadzenia na rynek łącznie ponad siedmiu kilogramów narkotyków. Podejrzanym grozi za to do 15 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje podkomisarz Mirosława Rudzińska, policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie rozpracowali sprawę handlowania narkotykami w środowisku pseudokibiców. Prokuratura Okręgowa w Szczecinie wszczęła śledztwo, wydane zostały nakazy zatrzymania. Policja przeszukała mieszkania podejrzanych, zajęła telefony komórkowe, laptopy, nośniki pamięci, a także młynki i wagi służące do porcjowania narkotyków i kilkanaście gramów marihuany.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Śledczy udowodnili, że podejrzani  od sierpnia 2014 roku do stycznia 2015 roku uczestniczyli w obrocie marihuaną i amfetaminą. Jeden z nich usłyszał zarzut kierowania grupą przestępczą. Wobec wszystkich sąd zastosował tymczasowe areszty. (ms)

Fot. arch.

 

Komentarze

Zatrzymano
Zgarnęli? Cóż to za knajackie słownictwo.
2016-03-21 13:20:38

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie