Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zgarnęli handlarzy narkotyków

Data publikacji: 21 marca 2016 r. 12:05
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:47
Zgarnęli handlarzy narkotyków
 

Nawet piętnaście lat za kratami może spędzić dziesięć osób, które zatrzymała policja pod zarzutem handlu narkotykami na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie namierzyli i rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która handlowała narkotykami. Dziesięć osób usłyszało zarzuty wprowadzenia na rynek łącznie ponad siedmiu kilogramów narkotyków. Podejrzanym grozi za to do 15 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje podkomisarz Mirosława Rudzińska, policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie rozpracowali sprawę handlowania narkotykami w środowisku pseudokibiców. Prokuratura Okręgowa w Szczecinie wszczęła śledztwo, wydane zostały nakazy zatrzymania. Policja przeszukała mieszkania podejrzanych, zajęła telefony komórkowe, laptopy, nośniki pamięci, a także młynki i wagi służące do porcjowania narkotyków i kilkanaście gramów marihuany.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Śledczy udowodnili, że podejrzani  od sierpnia 2014 roku do stycznia 2015 roku uczestniczyli w obrocie marihuaną i amfetaminą. Jeden z nich usłyszał zarzut kierowania grupą przestępczą. Wobec wszystkich sąd zastosował tymczasowe areszty. (ms)

Fot. arch.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Zatrzymano
2016-03-21 13:20:38
Zgarnęli? Cóż to za knajackie słownictwo.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA